Бібліотека ім. Ю. Гагаріна

Засекречений конструктор Челомей Володимир Миколайович


Вебліографічна довідка представляє  Інтернет-ресурси  про життя та діяльність видатного українського вченого, механіка, генерального конструктора ракетно-космічної техніки, дійсного члена АН СРСР та Міжнародної академії астронавтики, двічі Героя Соціалістичної Праці Челомея Володимира Миколайовича. Оскільки його діяльність була переважно спрямована на створення великого оборонного щита СРСР – він був глибоко засекреченою людиною. І тільки зараз ми відкриваємо це ім’я. Завдяки таким людям Україна може вважатися одним з провідних лідерів космонавтики.
 
 
 

Вивчаємо мову - граючись


Шановні батьки, пропонуємо вам книги:
 
- які допоможуть вам дати дітям перші навички англійської усної мови: навчити слухати і розуміти мову та вести  бесіду на найпростіші теми;
 
- призначенні для інтенсивно-прискореного вивчення англійської мови дітьми молодшого віку;
 
- навчальні посібники, які містять конкретні матеріали для навчання читання й письма в 1 класі середньої школи;
 
- граматичні довідники, а також додаткові тренувальні вправи до уроків з ігровими моментами та живими діалогами;
 
- книги, в яких широко використовуються живі діалоги та ігри, цікавий дидактичний матеріал, ілюстрації.
 
 
 

Світ у краплині води

 
Дорогі шанувальники природи!

Ви, мабуть, здогадуєтеся, що краще всіх про чарівні явища води знає Капітошка, герой мультиплікаційних фільмів. Вода – найпростіша і звична речовина на планеті. Але в той же час вона таїть в собі безліч загадок.   

У цій листівочці Капітошка (по секрету) не тільки розкриє вам деякі цікаві факти про воду, але й порадить, які книги допоможуть відповісти на усі ваші «Чому».

Сподіваємось, що це видання, у рамках проекту «З природою живи в дружбі – буде вона тобі в службі»,  стане в нагоді учням молодшого шкільного віку та їх батькам для самоосвіти і дозвілля.
 
 
 

Реформатор українського сценічного танцю

 
Шановні Деснянці!

Пропонуємо вашій увазі пам`ятку, присвячену українському танцівнику і хореографу, народному артисту СРСР, двічі лауреату Державної премії СРСР, Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка Павлу Павловичу Вірському, ім’ям  якого у 2011році названо вулицю нашого району.

 
 
 

«Війною стрів мене цей світ»

 
Шановні читачі!
Вашій увазі представляємо пам`ятку із тематичного циклу «Друга світова війна очима українських поетів», присвячену українському письменнику-фронтовику, поету-лірику – Платону Вороньку.
 
 

Симоненко Василь

 
Симоненко Василь
(1935–1963)

Український поет, журналіст, лауреат Шевченківської премії
 

 
 

"Київ у полум`ї війни"

 
  Друга світова війна обернулася для Києва низкою трагічних подій, незліченими людськими втратами та матеріальними збитками.
  Пропонуємо вам відтворити події цього періоду за допомогою не тільки книг, але й кадрів фотоплівок.
  Видання підготовлене за матеріалами фондів бібліотеки за період  1970-2004 років та  інтернет - ресурсів. Використані книги та альбоми подані за алфавітом  авторів чи назв документів.    
  Сподіваємось, що інформаційна довідка стане в нагоді учням 7-11 класів, бібліотекарям та вчителям – на допомогу у підготовці  до уроків та проведенні масових заходів.
 
 

"Я не одинокий, є з ким в світі жить..."

Бібліографічна довідка
 
 
    Мета бібліографічної довідки – надання інформації про людей, яких Тарас Григорович Шевченко цінував і любив, яки допомогли йому звільнитися з неволі, ділили з ним його приватне і громадське життя, розуміли, підтримували у важку хвилину. Друзів у нього було багато, але у цієї довідки представлені лише деякі постаті.
 
 
 

Зоряні шляхи Космонавта

Волков Владислав Миколайович
(1935—1971)
Бібліографічна довідка
 
 

Сумчасті тварини Австралії

Бібліографічна  довідка

 
 
 
 
 Мета бібліографічної довідки – зібрання інформації про деяки сумчасті тварини Австралії.
Створена вона у рамках проекту Деснянської ЦБС  „Щаслива Австралія – прекрасний край весни ”.

 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter