Бібліотека №119

Чарівний світ природи у творах дитячих письменників

Шановні користувачі!

Пропонуємо Вашій увазі інформаційний список «Чарівний світ природи у творах дитячих письменників» складений за проектом бібліотеки № 119 «Маленькі кроки у світ великої літератури».


 

Сашко Дерманський сучасний український письменник і перекладач

Шановні читачі!

До вашої уваги пропонується пам’ятка, присвячена сучасному українському дитячому прозаїку та поету Сашку Дерманському, яка складена у рамках просвітницько-культурологічного проекту бібліотеки № 119 «Маленькі кроки у світ великої літератури».

 
 

Романа Романишин та Андрій Лесів – лауреати Міжнародних літературних премій

Мета вебліографічної довідки:

Надати інформацію про сучасних українських письменників, художників-ілюстраторів Роману Романишин та Андрія Лесіва – лауреатів Міжнародних літературних премій.

 

Іван Андрусяк - сучасний український письменник і перекладач


До вашої уваги пропонується пам’ятка, присвячена сучасному українському письменнику, літературному критику, перекладачу Івану Андрусяку, яка складена в рамках патріотично-культурологічного проекту Деснянської ЦБС «Українці в контексті розвитку світової цивілізації».
 
 
 

Сучасна українська дитяча проза


Шановні друзі!
 
Анотований список літератури «Сучасна українська дитяча проза» складений у рамках проекту бібліотеки № 119 для дітей «Маленькі кроки у світ великої літератури».
 
 
 

Загадковий світ фентезі Марини та Сергія Дяченків

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анна Ярославна – королева Франції

 
Шановні читачі!

Вашій увазі пропонується пам’ятка, присвячена Анні Ярославні – дочці великого князя київського Ярослава Мудрого і дружині французького короля Генріха І, яка залишила своє ім’я на скрижалях європейської історії.

 
 
 

Леся Мовчун

 
Шановні читачі!
 
До вашої уваги пропонується пам’ятка, складена в рамках проекту бібліотеки № 119 для дітей Деснянської ЦБС „Маленькі кроки у світ великої літератури” і присвячена сучасній українській дитячій письменниці, відомому мовознавцю Лесі Мовчун.
 
 
 

Василь Сухомлинський

 
Шановні читачі!

До вашої уваги пропонується краєзнавча пам’ятка із серії „Їх імена в назвах вулиць нашого району”, присвячена видатному українському педагогу і письменнику  Василю Сухомлинському, ім’ям якого названо вулицю Деснянського району.

 
 
 

Андрій М’ястківський

 
До вашої уваги пропонується пам’ятка, складена до 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі, із тематичного циклу „Друга світова війна очима українських поетів” і присвячена українському письменнику, поету-фронтовикуАндрію М’ястківському.
 
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter