Бібліотека №119

Андрій М’ястківський

 
До вашої уваги пропонується пам’ятка, складена до 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі, із тематичного циклу „Друга світова війна очима українських поетів” і присвячена українському письменнику, поету-фронтовикуАндрію М’ястківському.
 
 
 

Марина Павленко - сучасна українська письменниця

 
До вашої уваги пропонується пам’ятка, складена в рамках проекту бібліотеки № 119 для дітей Деснянської ЦБС „Маленькі кроки у світ великої літератури” і присвячена українській письменниці, художниці, педагогу Марині Павленко.
 
 
 

Ніна Воскресенська

 
Шановні читачі!

До вашої уваги пропонується пам’ятка, складена в рамках проекту бібліотеки № 119 для дітей „Маленькі кроки у світ великої літератури”, яка  присвячена українській дитячій письменниці Ніні  Воскресенській.
 
 
 

Марія Боровиченко

 
Шановні читачі!
 
До вашої уваги пропонується пам’ятка, складена в рамках проекту Деснянської ЦБС „Треба жити і пам’ятати” до 70-х роковин визволення України від фашистських загарбників і присвячена уродженці Київщини, Герою Радянського Союзу, мужній розвідниці й санінструктору Марії Боровиченко.
 
 
 

Юні герої Великої Вітчизняної Війни

 
  Інформаційний список «Юні герої Великої Вітчизняної війни» складений у рамках патріотично-просвітницького проекту Деснянської ЦБС «Треба жити і пам’ятати», присвяченого 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. 
 
 

"Схиляємо голову низько, щоб шану героям віддать"

КАТАЛОГ КНИЖКОВОЇ ВИСТАВКИ
 
  Мета виставки:
- ознайомити читачів із літературою з фонду бібліотеки про суворі та героїчні роки Великої Вітчизняної війни, про мужність і відвагу нашого народу у боротьбі з німецько-фашистськими окупантами, про нелегке дитинство воєнних часів;
 
- представити читачам імена письменників, які словом і зброєю хоробро воювали на фронтах війни та в партизанських загонах і котрі присвятили свою творчість оспівуванню великого народного подвигу;
 
- виховувати у дітей та учнівської молоді почуття патріотизму і любові до Вітчизни, почуття вдячності до тих, хто виборов довгоочікуваний мир на українській землі, надати приклади, гідні наслідування і поваги.
 
 

Зростаймо розумними, кмітливими, допитливими!

 
Рекомендаційний список „Зростаймо розумними, кмітливими, допитливими!” складений у рамках проекту бібліотеки № 119 для дітей «Маленькі кроки у світ великої літератури».

 

"Українські письменники Австралії дітям" (2013)

 
 
Інформаційний список «Українські письменники Австралії - дітям» складений у рамках проекту Деснянської ЦБС «Щаслива Австралія – прекрасний край вічної весни», присвяченого 225-річчю утворення Австралії як країни.
 

Маршал Жуков. Талант, огранований у боях

Шановні деснянці!
   
    До вашої уваги пропонуємо пам’ятку, присвячену радянському державному і військовому діячу, полководцю, Маршалу Радянського Союзу Георгію Костянтиновичу Жукову, ім’ям якого з 1974 року названо вулицю Лісового масиву в нашому районі.
 

Австралія – королева Південної півкулі (2013р.)

 
Каталог книжково-журнальної виставки
(за проектом «Щаслива Австралія – прекрасний край вічної весни»)
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter