Бібліографічна продукція

 

Письменники Східної України (2012)

Бібліографічний покажчик „Письменники Східної України”, підготовлений за проектом „Відкриваємо Україну”, 2010-2012. Ч. 3 „Подорожуємо Кримом  та Східними областями України”.
Мета видання – висвітлення матеріалів про життя та творчість майстрів художнього слова Східної України 19-21 століття.
Матеріали подані за місцем народження літераторів та згруповані за трьома місцевостями: Донеччина, Луганщина, Харківщина.
Матеріал подано за період з 1908 по 2011 рік.
Відбір матеріалу закінчено в лютому 2012 року.
Покажчик розрахований на бібліотечних фахівців, студентів, учнів та широке коло читачів, які хочуть ближче познайомитися з літературними здобутками письменників Східної України.

 
 
 

Азбука здоров’я (I півріччя 2011)

Азбука здоров’я (I півріччя 2011)

У поточному бібліографічному списку «Азбука здоров’я» користувачі знайдуть відповіді на хвилюючі їх питання стосовно здоров’я, методів його закріплення та профілактики захворювань організму.

Мета цього бібліографічного списку — донести до кожного користувача  важливість збереження свого здоров'я.

Пропонований список включає 49 назв статей з періодичних видань, що надійшли до фондів бібліотеки в першій половині 2011 року.

Матеріал в списку згруповано за рубриками, в середині рубрики за алфавітом прізвищ авторів.

Бібліографічний список розраховано на широке коло читачів.

Переглянути


  

 

Дитячі письменники Чернігівщини (2011)

Дитячі письменники  Чернігівщини


У списку зібрано деякі найцікавіші, на наш погляд, видання творів письменників Чернігівщини 1987 -2007 рр., що є у фонді бібліотеки.

Переглянути

 

Письменники, які прославили Північну і Центральну Україну (2011)

Письменники, які прославили Північну і Центральну Україну

Україна... Земля  благословенна, щедра не лише родючими чорноземами, буйними лісами, а й талановитими митцями.
Чимало видатних постатей у царині національної та світової літератури були уродженцями Північної та Центральної України.

Інформаційний список „Письменники, які прославили Північну і Центральну Україну” складено згідно проекту Деснянської ЦБС „Відкриваємо Україну”.

Мета списку – представити читачам імена найбільш уславлених літературних діячів, колискою яких є Північна та Центральна Україна, зацікавити життям та творчістю видатних земляків.

Переглянути

 

 

„Молода сім'я за здоровий спосіб життя” (2011)

„Молода сім'я за здоровий спосіб життя”

Мета нашого суспільства – щастя людини, й однією з важливих його складових є здорова, міцна сім'я. Саме вона вирощує та виховує повноцінне майбутнє покоління.

Щоб допомогти користувачам знайти відповіді на   вищезазначені питання складений поточний бібліографічний список „Молода сім'я за здоровий спосіб життя”.

Пропонований список включає 48 назв статей з періодичних видань, що надійшли до фондів бібліотеки в другій половині 2010 року.

Переглянути

 

 

Зростаймо громадянами (2011)

Зростаймо громадянами

Сучасний світ оцінює рівень цивілізованості держави залежно від того, наскільки її громадяни знають права, усвідомлюють свої обов’язки та поважають права інших людей. Тому в умовах розбудови демократичної, правової Української держави в центрі уваги має бути правова грамотність підростаючого покоління. 

Мета списку – виховання справжніх громадян України, формування їх правової культури, підготовка до активної участі у житті держави.

Пропонований інформаційний список знайомить із основними правовими документами нашого суспільства: Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Загальнодержавною програмою “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини”, державними символами нашої Батьківщини, відкриває “правовий світ” для юних читачів.

Переглянути

 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter