Бібліотека ім. Ю. Гагаріна

Найкращий читач України-2011

    Найкращий читач України-2011
 
  Конкурс дитячого читання „Найкращий читач України-2011” зібрав прихильників книги до бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна. Це користувачі - учні 6-7 класів. Дуже порадувало, що їх виявилось багато завдяки активної допомоги Управління освіти Деснянського району. Творче змагання на знання української та зарубіжної літератури, фольклору, на вміння аналізувати прочитане, виразно розповідати про улюблене виявило переможців 1-го етапу конкурсу. Найбільшу кількість балів отримали учні: Герасименко Д. (307сш); Гончаренко О. (СШ № 282); Федоренко І. (СШ № 320); Херсонок С.(СШ № 320); Логвіновський Є. (СШ № 307); Пінчук Є. (СШ № 264); Ткач Ю. (СШ № 218); Добродій Д. (СШ № 218); Пофатна К. (СШ № 98) та учні гімназії „Троєщина”- Сорокопуд К., Музиченко І., Чернега А. А протягом невеличкої перерви учні музичної школи № 24 допомогли конкурсантам емоційно відпочити.
 title
 title

 

 

 

27.01.2011

Заняття лекторію з мистецтва „Палітра” в бібліотеці для дітей
ім. Ю. Гагаріна – це завжди відкриття.
Ось і сьогодні, учні 7-х класів 218 середньої школи з задоволенням здійснили віртуальну подорож до Лаври. Науковий співробітник лекторію Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Кабанець Євген Павлович розповів про роль Києво-Печерської Лаври у розвитку давньоруської культури, про прекрасні взірці українського бароко, рукописи стародрукованих книг, колекцію тканин і вишивок, що можна побачити у музеях і фондах, розташованих на території Лаври. Особливий інтерес у учнів викликала колекція з дорогоцінних металів, стародавні гравюри. А бесіда бібліотекаря біля виставки „Ввійди і ти у цей собор” довела, що книга - це той скарб, без якого не відбудеться жодна подорож.

 

Мелодії барв і ліній

15.12.2010

Мелодії барв і лінійalt

  Ось і зима завітала до нас зі справжньою завірюхою! А в бібліотеці сьогодні затишно і тепло. Як у казці, буйно розцвіли райдужними фарбами дивовижні квіти самобутньої української художниці Катерини Білокур.
  І нехай це тільки слайди, але завдяки використанню сучасноїтехніки, розгорнутої виставки та чудової розповіді наукового співробітника Національного музею українського народного декоративного мистецтва Шадських Анни Олександрівни, учні сьомих класів середньої школи № 218 відкрили для себе, яким радісним буває світосприйняття природи. Самє про Білокур Пабло Пікассо казав: «Якби у нас був художник такого рівня, ми змусили б весь світ говорити про неї». Дуже виразно охарактеризував життєвий і творчий шлях художниці вірш Ліни Костенко, якій пролунав у фіналі : „Я вибрала Долю собі сама. І що зі мною не станеться - у мене жодних претензій нема до Долі - моєї обраниці.”

 

Читацький старт - з дитячого садочку

15.11.2010

Читацький старт - з дитячого садочку
 
 І чого тільки немає у бібліотеці! І іграшки, і мультики, і лялькові будиночки...Але,  головне, звичайно, книги. Великі та маленькі, з чудовими і яскравими малюнками та великими літерами, книги-іграшки та розмальовки...Читацький старт - з дитячого садочку  „Голоснічитання” у затишній „Кімнаті казок” відчинили малюкам двері у чарівний світ казок. Можливо, це той місточок, який назавжди зв’яже їх з книгою.

 

 

Зустріч з ветераном

12.05.2010

Зустріч з ветераном 

alt  Зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Бондаренко Анною Іванівною стала особливо важливою подією і для учнів 6-х класів 152 середньої школи,  і для співробітників бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна.

Детальніше...

 

Замки України

22.04.2010

Замки України

    Замки західної України — одна з найцікавіших пам'яток історії України.
  Замки західної України — одна з найцікавіших пам'яток історії України. Тому чергове заняття лекторію з мистецтва „Палітра” в бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна, (у рамках проекту Деснянської ЦБС „Відкриваємо Україну”), було присвячено цій темі. Учні 6-х класів 218 середньої школи  здійснили віртуальну екскурсію до найцінніших пам'яток Закарпаття: замку Паланок (Мукачівський), з його легендарними колодязями та підземними ходами, та романтичного Невицького замку зі зворушливими оповіданнями  про Погань-Дівку. І, звичайно ж, не утрималися від подорожі до Свіржу ( 40 км від Львова), де знімали художній фільм «Три  мушкетери».Використання  аудіо та відео матеріалів , Інтернет ресурсів та книг зробили цю подорож  яскравою та виразною.

 

 


                                            

 

 

 


 

 

Гурток „Струмочок”

19.04.2010
Гурток „Струмочок”

alt

 

 Прихильників цікавинок тваринного світу, в бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна, об’єднав гурток „Струмочок”.Чим тільки не цікавляться  діти молодшого шкільного віку! Це іграшки і саморобки, малювання і музика, книги і комп’ютери... Але всіх захоплює світ природи, починаючи від простого горобця до самих незвичайних явищ.
Прихильників цікавинок тваринного світу, в бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна,  згуртував гурток „Струмочок”. Особливою увагою, на черговій зустрічі допитливих,  користувалися „ненажерливі і довгоголодуючі” голкошкірі. Учні 2-х класів 218 школи здивувалися, дізнавшись, що „білий пухнастик”- це морський їжак.
Цікава розповідь бібліотекаря, вікторина, перегляд книг, слайдів та відеофільму „Підводний світ”відповіли дітям, де знаходиться рот у морської зірки, чим дихають голкошкірі та на інші питання.

 

 


 

 

Гурток любителів природи «Струмочок»

 

Гурток  любителів природи «Струмочок»

 
  Чи знаєте ви, що найбільшими озерами України є Світязь на Волині і Ялпуг в Одеській області? А найбільшим звіром - зубр, численні стада якого є на Волині в Карпатах. А найвища гора - Говерла в Українських Карпатах, висота 2061 м над рівнем моря... Про це та багато іншого дізналися учні молодших класів 218-ї середньої школи на черговому занятті гуртка любителів природи «Струмочок» в бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна.

  Якщо у тебе є бажання дізнатися більше про природу і тварин, які живуть на території України, завітай до нашої бібліотеки та візьми участь у роботі гуртка «Струмочок».

 

 

Подорож до Літературно-меморіального дому-музею Т. Г. Шевченка

 Подорож до Літературно-меморіального дому-музею Т. Г. Шевченка
 
  Вже склалася традиція, що головна подія березня, в бібліотеці  для дітей ім. Ю. Гагаріна, - це заочна подорож до Літературно-меморіального дому-музею Т.Г. Шевченка. Цікаві сторінки життя Кобзаря в Києві відкрила для учнів 9-х класів середньої школи № 218 науковий співробітник музею Карпенко Ольга Василівна. Захоплююча лекція перетворилася не тільки в заочну подорож  до музею, а й залучила учнів до дискусії про долю обдарованої людини,викликала багато питань.
  А розгорнута виставка з книг та репродукцій картин Т.Г. Шевченка додала цьому заходу яскравості та наочності.

 

 alt
 alt
 alt
 

       

 

Масляна, масляна

  Масляна, масляна

  Не зважаючи на  зимову негоду, у "Кімнаті казок" бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна, шанували Масляну. Працівники бібліотеки влаштували народознавче свято для учнів  середньої школи  № 218 та їх батьків.
  За традицією, бабусі в'язали "колодку", пригощали млинцями, варениками та узваром всіх присутніх. А учні та вчителі музичної школи №24 надали барвистий музичний супровід цьому яскравому святу. Це дійство так захопило дітей, що вони довго не хотіли розходитись, а продовжували танцювати, співати під бурхливі оплески присутніх.
 
Фотогалерея свята
 
 alt
 alt
 alt
 alt
 alt
 alt
 


                 

 

                

 
  

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter