Покажчики

Моя маленька Батьківщина - Биківня (2013)

 
 
 
 Бібліографічний нарис «Моя маленька Батьківщина – Биківня» створений до 155-річчя з часу виникнення хутору Биківня (1858).
 

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН І ПОРЯДОК ЇХ РОЗГЛЯДУ

Інформаційна довідка
Для того, щоб не припускатися помилок при зверненні в будь-які підприємства, установи і організації за захистом своїх прав і законних інтересів, які були порушені, пропонуємо ознайомитися, яким чином повинні бути оформлені звернення громадян і який порядок їх розгляду.
 
 

ОФОРМЛЕННЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН І ПОРЯДОК ЇХ РОЗГЛЯДУ

Інформаційна довідка
Для того, щоб не припускатися помилок при зверненні в будь-які підприємства, установи і організації за захистом своїх прав і законних інтересів, які були порушені, пропонуємо ознайомитися, яким чином повинні бути оформлені звернення громадян і який порядок їх розгляду.
 

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА: ЯК ЦЕ МАЄ БУТИ?

Інформаційна довідка
Пріоритетними напрямами державної політики на сучасному етапі є виховання правової культури та формування правосвідомості громадян, розвиток правової освіти населення.
Для втілення цього в життя необхідно, аби не лише фахівці-юристи, але й кожна людина була освічена в праві, щоб кожний не лише знав, але й умів застосовувати правові знання.
 
 

Рідні голоси з далекого континенту (2013)

Українська літературна діаспора Австралії, 19-21 ст.

 
Бібліографічний покажчик „Рідні голоси з далекого континенту. Українська літературна діаспора Австралії, 19-21 ст., підготовлений за загальносистемним проектом "Щаслива Австралія – прекрасний край вічної весни" та знагоди 65-річчя поселення українців в Австралії.
 

Мистецтво української діаспори Австралії (2013)

 
Бібліографічний нарис „Мистецтво української діаспори Австралії”, підготовлений за загальносистемним проектом "Щаслива Австралія – прекрасний край вічної весни" та знагоди 65-річчя поселення українців в Австралії.

Мета видання – висвітлення матеріалів про  культурно-мистецькі осередки, які утворювали митці української діаспори для збереження і продовження форм українського національного мистецтва та репрезентації української культури в світовому просторі за допомогою театру, пісенної творчості, музики, танцю, живопису.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
 

Австралія – terra incognita (2013)

 
Каталог–енциклопедія книжкової виставки
для учнів 5-9 класів

 

Австралія – королева Південної півкулі (2013)

Каталог книжково-журнальної виставки

(за проектом «Щаслива Австралія – прекрасний край вічної весни»)
 

Письменники Південної України та АР Крим (2012)

 
Бібліографічний покажчик „Письменники Південної України та АР Крим”, підготовлений за проектом „Відкриваємо Україну” (2010-2012), ч. 3: „Подорожуємо Кримом та Східними областями України”.
 
Мета видання – висвітлення матеріалів про життя та творчість майстрів художнього слова Південної України та Ар Крим 19-21 століття - уродженців даного регіону в його сучасних адміністративно-територіальних межах.
 
Матеріали згруповані за п’ятьма місцевостями: Запоріжжя, Миколаївщина, Одещина, Херсонщина, АР Крим.
 
 
 

Українські жінки – письменниці ХІХ – початку ХХ століття


   Про українську жінку сказано і написано немало. Муза, Кохана, Мати, велика Трудівниця. Завжди оберігала свій рід український. І не раз їй доводилося ставати войовницею за гідність українського імені, за майбутнє України. Соціальні контрасти, закріпачення села, чужинецький гніт тяжко відбилися на жіночій долі. З великим уболіванням розповіла про це українська класична література. Ніякий інший народ не мав стільки жінок-письменниць, ияк Україна. Це і Г.Барвінок, М.Вовчок, О.Кобилянська, О.Пчілка, Л.Українка та  інші письменниці славної України.

  Наш бібліографічний покажчик складено на основі періодичних, довідкових видань та літератури, яка знаходиться в фондах центральної бібліотеки №141 Деснянського району м. Києва.


 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter