Бібліографічна продукція

 

"Життя - як факел" (до 70-річчя від дня народження українського актора Б.М. Брондукова

alt   Бібліографічний список літератури "Життя як факел" присвячений ювілею відомого українського актора Борислава Брондукова. Адресований широкому колу читачів, всім, кого цікавить його доля й творчість.

 

 

Бібліографічний список "Життя - як факел"

  

 

Письменники Києва та Київщини (2008)

          Відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи Центральної бібліотеки №141 Деснянського району м.Києва склав інформаційний список «Письменники м.Києва та Київщини», взявши за основу «Довідник» Національної спілки письменників України (Київ: Український письменник, 2006.- 208 с.).   
  Матеріал  в інформаційному списку подано за алфавітом  прізвищ письменників.

Письменники Києва та Київщини

 

МОЛОДІ ПИСЬМЕННИКИ ТА ПОЕТИ УКРАЇНИ (2009)

Бібліографічний показчик «МОЛОДІ ПИСЬМЕННИКИ ТА ПОЕТИ УКРАЇНИ» (випуск № 5  ) складено згідно проекту «Коронація українського слова». 

 Пропонований документ створено на основі матеріалів,  наданих Національною Спілкою письменників України  та інформації  біобібліографічного довідника «Письменники України» (К. :
Український письменник, 2006. -  514 с.). При складанні покажчику використано книжковий  фонд  бібліотек Деснянського району.

  Мета даного видання - донестидо читачів твори молодих письменників та поетів України,  відомості про їх  життя, належність до Національної Спілки письменників. В покажчику також   відображені  лауреати щорічного  Міжнародного конкурсу кращих творів молодих українських літераторів «Гранослов»*.

 МОЛОДІ ПИСЬМЕННИКИ ТА ПОЕТИ УКРАЇНИ

 

Оксана Стефанівна Забужко (2007)

   Оксана Забужко – єдина з українських письменників, чиє ім’я відоме принаймні кожній освіченій людині. Письменниця Забужко існує всупереч нашій парадоксальній реальності. Її видають чималими тиражами, перевидають, перекладають за кордоном. Її поважають і захоплено читають. І з великим нетерпінням чекають нових публікацій.  
 

  Відкривши наш бібліографічний покажчик, Ви можете познайомитися як з самою Забужко, так із її творчістю, а також перекладацькою діяльністю.

Оксана Стефанівна Забужко

 

Українська діаспора (Європа – Америка) (2007)

  Шановні користувачі!
  Центральна районна бібліотека № 141 Деснянського району м. Києва склала і пропонує вашій увазі третій випуск бібліографічного покажчика «Нашого цвіту – по всьому світу», підготовлений за проектом «Коронація українського слова».
 
 Його мета – ознайомити Вас з творчістю жінок – письменниць української діаспори, які живучи за кордоном, не забували писати про свій народ, про свою рідну Батьківщину, зберігали свої національні традиції.
 
Пропонований покажчик складено на основі літератури, яка є в фондах бібліотек Деснянської ЦБС.   
 

Сучасна українська жіноча література ХХ – початок ХХІ століття

    Запропоноване вашій увазі видання «Прекрасні імена жіночі…» - це черговий бібліографічний покажчик, підготовлений за проектом ЦБС Деснянського району «Коронація українського слова» -випуск другий: «Українська література: жіночий аспект».  

  Жіноче письменство найтонше аналізує всю гамму почуттів, які притаманні людині. Слід відзначити, що в українській літературі письменники жіночої статі, в порівнянні з іншими країнами світу, містять значну, найкращу частину.

  Серед сучасних творів українських прозаїків–жінок ми намагалися вибрати найбільш цікаві не тільки за змістом, але й  за майстерністю написання.

В покажчику відображені твори українських письменниць XX-XXI ст., які знаходяться в фондах бібліотек Деснянської ЦБС, а також матеріали про їх життя та творчість. Сподіваємося, що це видання допоможе в пошуку гідної для читання літератури школярам, викладачам, студентам та всім, хто не байдужий до книги.

 Сучасна українська жіноча література ХХ – початок ХХІ століття

 

Українські жінки – письменниці ХІХ – початку ХХ століття


   Про українську жінку сказано і написано немало. Муза, Кохана, Мати, велика Трудівниця. Завжди оберігала свій рід український. І не раз їй доводилося ставати войовницею за гідність українського імені, за майбутнє України. Соціальні контрасти, закріпачення села, чужинецький гніт тяжко відбилися на жіночій долі. З великим уболіванням розповіла про це українська класична література. Ніякий інший народ не мав стільки жінок-письменниць, ияк Україна. Це і Г.Барвінок, М.Вовчок, О.Кобилянська, О.Пчілка, Л.Українка та  інші письменниці славної України.

  Наш бібліографічний покажчик складено на основі періодичних, довідкових видань та літератури, яка знаходиться в фондах центральної бібліотеки №141 Деснянського району м. Києва.


Українські жінки – письменниці ХІХ – початку ХХ століття

 

Відео та електронні носії інформації

 

alt  Мета цього списку – допомогти користувачам різного віку у виборі відео та електронних носіїв інформації, які знаходяться у фонді бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна.                    

 

Відео та електронні носії інформації

 

Казки Старого Лева

altДорогі друзі!

         Ви вважаєте, що Старий Лев – персонаж казки ? Ні! Це – „Видавництво Старого Лева”. Воно знаходиться у місті Львів і випускає дуже яскраві та цікаві книжки для дітей. А допомогти вибрати книги цього видавництва вам допоможе наш список.

Казки Старого Лева

 

Історія Західної України

 

 ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ У ЦІКАВУ МАНДРІВКУ ДО ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ.
 ЛІТЕРАТУРА, НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ, МИСТЕЦТВО – ОСЬ НАШІ ПРОВІДНИКИ У ЦІЄЇ ПОДОРОЖІ.

Історія Західної України: словом, звуком, пензлем.

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter