ЦРБ ім. П.А. Загребельного

Увага, увага! Ремоделінг у бібліотеці!

Увага, увага! Ремоделінг у бібліотеці!

.Бібліотеки Деснянської ЦБС завжди працюють для задоволення  Ваших потреб та постійно вдосконалюють бібліотечні послуги,  доступність до інформаційних ресурсів та планування комфортності приміщень.

Для того, щоб відповідати очікуванням наших користувачів бібліотечні фахівці  регулярно  вивчають  Вашу думку та впроваджують зміни, які за Вашими відгуками зроблять наші бібліотеки  найкращим місцем для задоволення своїх потреб у навчанні, самоосвіті та цікавому проведенні свого вільного часу.

.Повідомляємо  Вас, що у порядку експерименту  в одній із бібліотек ЦБС, а саме у центральній бібліотеці №141, що знаходиться за адресою: вул.  Драйзера, 6, з 28 лютого 2012 року відбувся  ремоделінг  - зміна структури відділу обслуговування. Результатом змін стала можливість особисто знайомитися та користуватися майже всім книжковим фондом бібліотеки , який розташований в одній залі. Зручність в пошуку необхідної літератури та інформації  в концептуально новому відділі забезпечать чергові бібліотекарі .

.Ви будете приємно здивовані. Для вас організовані у відділі обслуговування окремі зони : зони відпочинку, дитяча зона, зона для роботи з літературою та іншими документами безпосередньо в бібліотеці, комп’ютерна  зона з підключенням до Інтернет ресурсів, сектор періодичних видань та  конференц-зал.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати відвідавши нашу бібліотеку та звернутися  безпосередньо до її бібліотекарів.

Завжди раді бути Вам корисними, бібліотекарі Деснянської ЦБС.


 

31.01.2012

31 січня  в читальному залі ЦРБ № 141 відбувся вечір-портрет «Полинова доля Валеріана Підмогильного» (за проектом «Відкриваємо Україну»), присвячений творчим  досягненням видатного українського письменника, перекладача, одного з яскравих представників літератури Придніпров`я.  Читачі різних вікових категорій ознайомились з книжковою виставкою, прийняли участь в літературній вікторині та  подивились документальну кінострічку «Валеріан Підмогильний - розстріляне відродження.».

altaltalt

 

Безсмертна душа Запорожжя

12 січня в читальному залі ЦРБ № 141 відбулась історично-краєзнавча година «Безсмертна душа Запорожжя»(За проектом «Відкриваємо Україну »). Захід присвячений життєвому шляху та науковим дослідженням видатного українського історика, археолога, археографа, лексикографа, письменника та поета Дмитра Івановича  Яворницького.

Присутні із зацікавленістю  прослухали огляд тематичної книжкової виставки, прийняли участь в історичній вікторині, подивились документальну кінострічку «На незабуть !» присвячену життєвому  та творчому шляху вченого.

alt alt

 

Захід 22.12.2011

    22  грудня  в читальному залі ЦРБ № 141 відбувся  літературно-мистецький   вечір «На берегах віршів Йосипа Бродського», присвячений творчому шляху відомого російського поета, есеіста, драматурга, перекладача, лауреата Нобелівської премії з літератури. Присутнім   було презентовано тематичну книжкову виставку. Із зацікаленістю читачі прослухали вірші поета , взяли участь у вікторині та подивились докуметальну кінострічку «Стрітення», присвячену  створенню одноіменного вірша Йосипа Бродського.

 

Мельпомена української сцени

30.11.2011

В бібліотеці № 141 продовжується цикл заходів за проектом «Відкриваємо Україну».

  Година мистецтва «Мельпомена української сцени», яка відбулася 30 листопада в читальному залі  бібліотеки, присвячена творчому шляху видатної української акторки Заньковецької Марії Костянтинівни.

   Читачі із задоволенням  поринули у світ українського мистецтва  кінця ХІХ- початку ХХ століття, затаївши подих слухали огляд книжкової виставки про життя та  творчість неперевершеної  Заньковецької, прийняли участь у тематичній вікторині та  подивились документальну кінострічку «Зоря українського театру : Марія Заньковецька

 

 

Врубель

23 листопада в читальному залі ЦРБ № 141 відбулася година мистецтва «Михайло Врубель - визначний художник «срібного віку» російського живопису».

 Читачі різних вікових категорій ознайомилися з тематичною книжковою виставкою-вернісажем, прослухали бібліографічний огляд літератури, подивились слайди робіт видатного митця та документальну кінострічку «Шестикрылый Серафим».
  Особливо зацікавив  користувачів  розділ книжкової виставки «Київський період творчості Врубеля».

 

 

Зіркова доля селянського сина

 10 листопада в читальному залі бібліотеки № 141 відбулась історична година «Зіркова доля селянського сина», присвячена до 100-річчя від дня народження  видатного радянського  вченого-механіка, конструктора в області ракетно-космічної техніки; засновника нового напряму в області стратегічних ракетних озброєнь.

   Відвідувачі прослухали огляд тематичної книжкової виставки,  подивились документальну кінострічку «Его ракетное величество» та прийняли активну участь у вікторині «Щит та меч Михайла Янгеля».

 

 

Роки, обпалені війною...

     9 листопада в читальному залі ЦРБ № 141 відбулась творча зустріч «Роки, обпалені війною…», присвячена до 67-ої річниці  від дня звільнення України та 68-річниці  від дня звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників.

 

Детальніше...

 

Нестор Літописць

20.10.2011

Перший давньоруський історик, чернець Києво-Печерського монастиря

20 жовтня в читальному залі ЦРБ № 141 відбуласьісторична година «Перший давньоруський історик, чернець Києво-Печерського монастиря» присвячена до  955-ої річниці від дня народження преподобного Нестора Літописця. Читачі ознайомились з тематичною книжковою виставкою, здійснили віртуальну подорож до Володимирського собору ,щоб подивитись іконописне зображення преподобного Нестора, яке створив відомий російський художник Віктор Васнецов, побачили скульптурне зображення преподобного- робота скульптора Марка Антокольського.
 

Василь Симоненко

13.10.2011

  «Любити все прекрасне і земне, і говорити правду…»,-закликав український поет шестидесятник Василь Симоненко.
  13 жовтня в ЦРБ №141 відбувся мистецький вечір за проектом «Відкриваємо Україну», присвячений творчості відомого українського поета .
  Читачі прослухали огляд виставки-персоналії, бібліотекар читального залу прочитала вірші поета про кохання.  Із задоволенням присутні  прослухали пісні  на вірші талановитого поета та подивились документальну кінострічку «Я на світі такий один».
  Є в творчому доробку Василя Симоненка  речі, які сьогодні справедливо можемо назвати класичними.Його поезія живе, їй відкритий шлях до юнацьких сердець, до всьго українського  народу.
  Прислухаємось до свіжого, мажорного, юнацьки бадьорого голосу Василя Симоненка , яким він і сьогодні вітає життя та закликає  любити Україну!
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter