02.10.2023
Бібліотека №1 |
До Дня Захисників та Захисниць України та Дня Українського Козацтва бібліотека № 1 провела для старшої школи № 277 патріотичну годину «Козаченьки, браття мої, лицарі завзяті!». Свято, яке засновано у 2014 році, вшановує як сучасних Захисників і Захисниць, так і воїнів минулих століть. Читачі ознайомились з виставкою «Незламні», на якій книги воєнної тематики сучасних авторів зацікавили присутніх, де історичні події розкривають характер кожного патріота України. На заході виступили наші Захисники – Бутко Максим та Рачковський Андрій. Вони розповіли про воєнні часи на Сході України, про свою громадянську позицію, обов’язок захищати свою країну, навіть про кумедні випадки, які трапляються на фронті. Старшокласники подарували Максиму, Андрію та побратимам обереги. Героям слава!
02.10.2023
З нагоди Дня Захисників та Захисниць України та ушанування спадщини українського козацтва в бібліотеці С. Олійника для школярів школи № 147 пройшов історичний мікс «Україна – колиска козацької волі», під час якого читачі дізналися багато цікавої інформації про виникнення козацтва, про мужніх та незламних воїнів сьогодення, які ціною власного життя виборюють майбутнє України. Учні прийняли активну участь у вікторині «Знай своїх Захисників і Захисниць», де мали чудову можливість не тільки позмагатися, але й поглибити свої знання та висловити вдячність тим, хто захищає і готовий стояти на варті захисту нашої країни. Діти проявили свою творчість в малюнках та продемонстрували своє бачення справжніх героїв.
02.10.2023
Дитяча бібліотека № 119 долучилася до відзначення Дня українського козацтва та провела для читачів історичний мікс «Козацькі вітрила».
27.09.2023
До ЦРБ імені П. А. Загребельного вперше завітала сучасна українська письменниця, авторка короткої прози та дитячої літератури – Ольга Швиденко!
Літературна лекція-тренінг для юнацтва «Як стати письменником: щоденник у житті автора» минула в дружній атмосфері: відвідувачі із зацікавленням дослухалися до порад гості, ставили їй запитання й насолоджувалися літературною дискусією. Пані Ольга пояснила юним слухачам як щоденникові записи можуть стати відправним пунктом письменницької кар’єри. Адже творчий шлях таких всесвітньовідомих літераторів, як Ольга Кобилянська та Фредерік Стендаль, починався саме з написання мемуарів. 26.09.2023
Що таке безпека мобільних додатків? Мобільне шахрайство - правда чи міф? Мобільні месенджери - довіряй, але перевіряй! Відповіді на ці та багато інших питань юні відвідувачі бібліотеки № 119 отримали на занятті з особистісного розвитку «Онляндія - безпечна веб-країна» з циклу «Smart-додатки рулять!». Цікавий тест «Пропала грамотність», відеопрезентація «Безмежний ліс мереж», творче завдання «Мій безпечний смартфон» – все це допомогло дітям розібратись в основних аспектах користування мобільними застосунками та інтернетом.
25.09.2023
Дитяча бібліотека № 119 влаштувала для своїх читачів дуже цікаву зустріч з адміністраторкою проєкту «Читаймо» Наталією Степанчук і художницею-ілюстраторкою та дизайнеркою Валентиною Єсіповою-Левіч.
Гості презентували книгу Олени Фінберг «Неймовірні історії кота Бучика». Пані Валентина є авторкою малюнків до книжки. А спілкування з письменницею, яка перекладає з котячої мови на українську, відбулося в онлайн-форматі. Діти познайомилися з хоробрим котом з маленької Бучі, який є символом Великої незламної України. Книжка, що втілює дитячі уявлення про мужність, винахідливість, відданість, дружбу, дуже сподобалася юним читачам. Безліч запитань до письменниці, автограф-сесія з художницею, майстер клас «Колаж з книжкових ілюстрацій», дружнє спільне фото – зацікавлені діти будуть чекати на нові історії кота Бучика. 21.09.2023
У Міжнародний день миру та Всесвітній день подяки у бібліотеці № 119 для дітей на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» відбувся майстер клас «Голуб миру». Юні відвідувачі дізналися про історію виникнення цих свят, чому саме білий голуб є символом миру і злагоди. З найщирішими мріями про мирне і щасливе життя діти натхненно створювали голубів в техніці оригамі зі словами подяки нашим сміливим воїнам, що мужньо та героїчно здобувають перемогу України у війні з російським агресором.
19.09.2023
Багровіє листячко і темніє хмарка, бо до нас вже лине Осінь-золотавка! Саме тому ЦРБ ім. П. А. Загребельного влаштувала Осінні мовознавчі ігри для найменшеньких.
15.09.2023
У рамках проєкту «Жіночий вимір перемоги» у бібліотеці ім. С. Олійника до Міжнародного дня рівної оплати праці пройшла година спілкування «Жіноче лідерство в історії та сучасності: надбання та виклики». Бібліотекарі розповіли про історії успіху, як жінки досягають великих висот у різних галузях, про незвідані горизонти жіночого лідерства та впливу.
Під час заходу відбулася захоплююча дискусія, де з учасниками розглянули актуальне питання про рівність в оплаті праці, що це не лише справедливо, але й сприяє розвитку суспільства в цілому. Провели тренінг «Розвиток лідерських навичок : кроки до успіху», спрямований на підвищення усвідомленості та активної участі у питаннях гендерної рівності, де учасники заходу дізнались про практичні кроки, які кожен може зробити, щоб сприяти рівній оплаті праці. 15.09.2023
До бібліотеки № 119 на книготерапію «Ти + книжка» завітали діти, які вимушено переїхали до столиці через війну.
Юні читачі не тільки залюбки занурилися в казково-книжкову країну, а й мали нагоду поділитися своїми читацькими захопленнями та обговорити прочитане за літо. Позитивного настрою додали книжкова вікторина «Книга запитує - книга відповідає» та гра «Знайди літературну пару». А свою творчу креативність діти виявили у створенні малюнків з улюбленими героями книжок. 11.09.2023
До ЦРБ ім. П. А Загребельного завітала київська поетеса і просто чудова жінка – Віра Свистун, аби презентувати свою нову книжку «Жилибули».
|
Відео
|