26.01.2022

Бібліотека №119
Тигреня – символ року
Майстер клас

На черговому занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» юні читачі бібліотеки № 119 для дітей створювали символ року – тигреня з кольорового паперу.
Читання казок та оповідань про смугасту дику кішку, загадки про тварин, перегляд цікавих мультиків – інтерактивне спілкування з бібліотекарями додало творчого натхнення маленьким майстрам. І виготовлені власноруч тигрики вийшли гарні, кожен зі своїм «хижим» поглядом та настроєм. Тож нехай ці чудові поробки стануть щасливими талісманами для читачів бібліотеки!
 

25.01.2022

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
В  ЦБР ім. П. Загребельного учасники гуртка «Літературне кафе» зустрілися з сучасною українською письменницею Вікторією Шаблівською.
Авторка роману-тетралогії «Відчуття часу» (2010), «Черепахова кицька» (2011), «Три кольори сонця» (1991—1999, 2012) та «Ієрихонська троянда» (2000, 2017) познайомила користувачів бібліотеки з лейтмотивом тетралогії  - одвічним протистоянням та  одвічною  боротьбою своєї  головної героїні крізь призму часу. Її книги адресовані кожному, хто сміливо крокує в завтрашній день та  шукає відповіді на непрості питання моральності і намагається з гідністю творити власне життя.
Запрошуємо усіх, хто захоплюється читанням та спілкуванням   до нашого «Літературного кафе»!
 

21.01.2022

Бібліотека ім. С. Олійника
 
У Міжнародний день освіти в бібліотеці ім. С. Олійника відбулось засідання гендерної лабораторії «Змінюватись, щоб змінити світ».

Разом із учасниками заходу обговорили: про ситуацію із впровадженням гендерної рівності в освіті, які бувають методи освіти впродовж усього життя, як освіта впливає на розвиток держави та які нормативні акти захищають право на освіту.
Для кожної людини освіта повинна стати процесом формування та задоволення її пізнавальних запитів, духовних потреб, розвитку здібностей за допомогою різних видів і форм навчання.
 

20.01.2022

Бібліотека №1
«В єдності наша сила!»
Урок історії

Бібліотека № 1 провела для учнів старшого віку урок історії «В єдності наша сила!» до Дня Соборності України.
Захід розпочали з виконання Гімну України. Бібліотекарка розповіла про історію свята. Діти зачитали прислів’я та приказки про єдність, удосконалили знання з історії та українознавства.

На заході були присутні читачі, які народились в різних куточках нашої держави, тому символічний «Живий ланцюг» усіх об’єднав.
 

19.01.2022

Бібліотека ім. С. Олійника
 
Кожна нація має свої закладки в пам’яті, які змушують в єдиному пориві битися мільйони сердець цілого народу. Одним з таких свят для України є День Соборності.

У бібліотеці ім. С. Олійника для учнів НВК № 39 відбувся патріотичний урок «Закладки в пам’яті».
Бібліотекарі розповіли, що протягом багатьох століть Україна не мала власної державності і єдиної території. Тільки завдяки тисячам національно свідомих, самовідданих борців за Україну та її волю відбулося об’єднання українських земель.

Прийнявши участь в патріотичних іграх діти зрозуміли, що лише в єдності дій та соборності душ можна зберегти велич України, якою і надалі будуть пишатись нащадки.
 

18.01.2022

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Ось для вас усіх розвага. Починаємо! Увага !

У ЦРБ ім. П. А. Загребельного панує святкова атмосфера цікавої зустрічі з книгою. «Алан Мілн і всі-всі-всі» - така назва літературної подорожі, в яку відправилися сьогодні другокласники.
Разом із казковими героями малеча занурилася у світ книги «Вінні–Пух»: бігала, стрибала та веселилась. Родзинкою дня стала лялькова вистава «Як П’ятачок лікував Іа». Бібліотекарі подарували своїм юним відвідувачам реальні емоції і драйв від першої до останньої хвилини дійства.
 

18.01.2022

Бібліотека №119
«Суму Вінні-Пух не знає»
Літературний квіз

Юні читачі бібліотеки № 119 для дітей мали змогу виявити свою кмітливість і спостережливість, взявши участь у літературному квізі «Суму Вінні-Пух не знає», присвяченому 140-річчю від дня народження відомого англійського письменника Алана Мілна та Дню Вінні-Пуха.
Пригадавши захопливі історії про славнозвісного ведмедика, школярі наввипередки відповідали на запитання конкурсів, розгадували кросворд та, переглядаючи мультики, тішилися пригодами у Зачарованому Лісі разом з Вінні-Пухом і його друзями. М’які іграшки – герої казки, які підібрали бібліотекарі, надихнули дітлахів на гру-імпровізацію «В гостях у Вінні-Пуха».
Залюбки діти обирали для читання книжки Алана Мілна. Адже виявляється, той, хто щодня читає, чинить іще мудріше, ніж той, «хто на гостини зранку йде». Тому що, читаючи, він може посміхнутися, зажуритися, розкрити таємницю, поміркувати. А також - кожного дня мати чудовий настрій!
 
 

17.01.2022

Бібліотека №1
Народознавча година

Бібліотека №1 провела народознавчу годину для відвідувачів гуртка «REP» за книгою Братів Капранових «Веселих свят!».

Діти дізнались про цикл зимових свят, ознайомились з  історією, традицією святкування, стравами, іграми та піснями. Радісно розповідали про зимові свята, які полюбляють!
Рік Новий прийшов, а зимові свята продовжуються! Учасникам гуртка проведено майстер-клас «Символ року - Тигреня».

До нових зустрічів у бібліотеці!

 
 

16.01.2022

ЦРБ ім. П.А. Загребельного

Театралізоване свято з елементами лялькового спектаклю "Святковий пиріг на честь Віні-Пуха» (до 140-річчя від дня народження Алана Мілна) відбулося в ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
Разом із  учасниками гуртка  «ВВС»  казкові герої Попелюшка, Баба Яга та Вінні-Пух грали, танцювали, змагалися у конкурсах. Море фантазії, творчості, просто вибухових ідей і неймовірне уміння запалити ними своїх маленьких друзів!
Щирі дитячі посмішки та обійми, задоволені обличчя стали запорукою дуже затишної атмосфери дитячого свята.
 
 

14.01.2022

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
З веселими щедрівками та українськими піснями завітали до бібліотеки учасники гурту «Троєщина співуча».
Дякуємо за позитив і настрій!
 

13.01.2022

Бібліотека ім. С. Олійника
 
До бібліотеки ім. С. Олійника завітали члени клубу «Іванна» на творчий вечір з нагоди 140-річчя видатного українця, науковця, патріота і духовного лідера Івана Огієнка.

Бібліотекар розповіла, що його називають людиною енциклопедичних знань, праці й обов’язку. Адже свій природжений хист ученого, педагога, громадського діяча він однаковою мірою успішно застосовував і як мовознавець та літературознавець, і як редактор та видавець, і як перекладач та поет, і як ректор та міністр, і як православний митрополит та історик української церкви.
Для членів клуба був запропонований інформативний відеоролик, який показав, як протягом усього свого життя Огієнко служив відродженню та захисту української мови та культури в цілому.
 

Відео

 
Загадкові таємниці Андрія Кокотюха.
 

Фотогалерея



Акція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter