01.09.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
Бібліотека ім. С. Олійника разом з військовими провели патріотичний ранок «Україна та її герої» до Дня знань для учнів школи № 207. Школярі відкрили  для себе багатогранний світ українського патріотизму та національної гордості. Дітлахи ознайомились з книжками та ділились своїми враженнями. Також маленькі українці заспівали для захисників Гімн України і хвилиною мовчання вшанували тих, хто поклав своє життя заради майбутнього та незалежної України!
Під час заходу діти мали змогу дізнатися більше про історію та культуру України, а також виразити свої почуття гордості за нашу країну.
 

01.09.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
До ЦРБ ім. П. А. Загребельного завітали школярі, щоб весело та гамірно зустріти День знань.
Зустріч маленьких книголюбів розпочалася з обговорення книг, які вони прочитали за літо, та знайомства з книжковими новинками бібліотеки. Далі дітлахи випробовували свою кмітливість у казкових змаганнях і тренували спритність під час літературних вікторин. Також юні відвідувачі проявляли навички командної роботи під час розгадування тематичних головоломок та ребусів.
Дітвора чудово впоралася з усіма книжковими випробуваннями і, наприкінці бібліотечних веселощів, всі отримали чудові призи!
 

31.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Нині до ЦРБ імені П. А. Загребельного завітала одна із найвідоміших та найтитулованіших українських письменниць – Ірен Роздобудько.

Ірен Роздобудько є авторкою майже сорока книг романів та повістей. Більше десятка з них стали бестселерами, ще з десяток – екранізовані. Вона також є авторкою кіносценаріїв багатьох успішних фільмів та міні-серіалів.
На творчій зустрічі письменниця представила свій новий біографічний роман про Олену Телігу «Неймовірна. Ода до радості» та поділилася унікальними фактами створення книг, цікавим історіями з життя та письменницькими лайфхаками. Зокрема розповіла історію «Хрестоматії сучасної української дитячої літератури», яку подарувала разом з іншими книжками бібліотеці. Її письменниця знайшла у зруйнованій російськими військами школі, у селі Богородичному, на сході України.
Наприкінці зустрічі натхненні виступом відвідувачі дарували Ірен Роздобудько квіти, щиро дякували за щире спілкування та проводжали гучними оплесками.
 

30.08.2023

Бібліотека №119
 
З нагоди Дня знань бібліотека № 119 влаштувала для дітей ігротеку «Готуємось до школи» на занятті  ігрової студії «Мовні витребеньки».
Настільна гра «Розмовні пазли», філворд «Шкільна плутанина», ребуси «Словесні сходинки», пізнавальні книжки «Мовограй», «Словограй» І. Січовика,  «Хто це?», «Що це?» М. Морозенко з мовними загадками - юні відвідувачі залюбки вдосконалювали знання з української мови та навички читання.
 

30.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Літо добігає кінця, наближається осінь, а разом з нею – новий навчальний рік! У лісову школу повертаються Кося Вухань та Колько Колючка, Ґрег Гелфі починає писати новий щоденника слабака, а Гаррі Поттер продовжує навчання у Гоґвортській школі чарів та чаклунства.
Але, от халепа! На шляху до Гоґвортсу його чекають різноманітні перешкоди, з якими він не впорається самотужки! Саме тому до ЦРБ ім. П. А. Загребельного завітали хоробрі дітлахи, аби взяти участь у фантастичній подорожі «Час магічних пригод з Гаррі Поттером» та допомогти улюбленому герою.
Юні відвідувачі розгадали чарівний кросворд й приборкали віртуальну магію  «Алея Діаґон». Також дітвора проявила свої знання у коментованій вікторині за книгою «Гаррі Поттер і філософський камінь» й допомогла юному чарівнику дістатися Гоґвортської школи чарів та чаклунства. А в знак вдячності Гаррі Поттер запропонував маленьким поціновувачам магії приєднатися до майстер-класу з виготовлення чарівних паличок!
 

29.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Людмила Старицька-Черняхівська….Яскрава постать  національного відродження кінця XIX — початку XX ст., українська письменниця, поетеса, драматургиня, перекладачка, мемуаристка, громадська діячка.
Сьогодні, у день її народження, в ЦРБ ім. П. А. Загребельного, на черговій зустрічі  у «Літературному кафе», згадували непростий життєвий шлях  та творчість цієї талановитої жінки.
Донька корифея українського театру Михайла Старицького гідно продовжила справу свого батька - як драматургиня, вона наполегливо шукала свій мистецький шлях, аналізувала нові стильові течії в тодішній драматургії, пробувала творити в тій чи тій художній манері, маючи на меті збагатити українську сцену. Саме вона започаткувала в Україні «сімейну драму» («Крила»), історичну хроніку («Аппій Клавдій»), фантастичну драму («Ноктурно») та інші твори, нові за структурою і жанром. Музику до них охоче писали М. Лисенко, К. Стеценко, П. Козицький, М. Леонтович.

Більш детально ознайомитися з творчістю Людмили Старицької-Черняхівської можна, переглянувши літературу у фондах  нашої бібліотеки.

 
 

29.08.2023

Бібліотека №119
 
У День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, у бібліотеці № 119 відбулась година вшанування «Висока ціна свободи».
Література про загарбницьку війну росії з Україною, презентація «Заради вільної України», відеосюжет «Герої-кияни» - розмова з дітьми була зворушливою, щирою, з відтінком смутку, але і надії на нашу перемогу. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників і захисниць рідної землі. А «Соняшник свободи», виготовлений на майстер класі, став символом вдячності, незламності, любові до Батьківщини.
 
 

29.08.2023

Бібліотека №1
 
До Всеукраїнської акції "Сонях пам'яті" бібліотека № 1 запросила читачів ДНЗ № 12. Діти ознайомились з реальними подіями, що відбулись у 2014 році на Сході України, в Іловайську, саме на полях соняхів. З повагою і любов'ю до кожного Захисника, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, читайлики виготовили символ пам'яті "Сонях". Низький уклін вам, наші Захисники. Слава Нації!
 
 

29.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Нині до ЦРБ ім. П. А. Загребельного вперше завітала Ольга Киця – нове ім’я на літературному небосхилі нашої країни.
На творчій зустрічі до Дня пам’яті захисників і захисниць України письменниця презентувала свою патріотичну збірку «Нескорені». Вірші пані Ольга пише про воєнне сьогодення, спільне горе українців, які втрачають найрідніших, та про героїзм звичайних людей, які попре все залишаються незламними.Чимало поетичних творів адресовані українським бійцям. А прозову частку книги складають оповідання, в сюжеті яких лежать історії з життя у воєнних реаліях.
Ольга Киця змогла викласти на папір ті думки та почуття, які кожен українець та українка змушені пережити через війну. Її рядки потрапляли у саме серце слухачам і виступали гіркими слізьми на їхніх обличчях. Однак творчість письменниці не лише відбивається болісним ехом у наших серцях, але й зміцнює віру у майбутню перемогу. Адже ми, українці – нескорений народ!
 

24.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Нині діти зібралися в ЦРБ ім. П. А. Загребельного аби відзначити найважливіше державне свято – День Незалежності України!
Юні відвідувачі взяли участь в усній вікторині «Україна понад усе!» та перевірили свої знання рідної мови у конкурсі «Лінгвістичне конфетті». Також діти обговорили книги про незалежність нашої держави й згадали чимало історичних особистостей, які допомогли її досягти. Перепочивши під час фізкультхвилинки «Ми українці», маленькі розумники доєдналися до інтерактивних розваг під назвою «З Днем народження, Україно!».
Завершився захід створенням тематичних малюнків – подарунків для неньки Батьківщини у день її народження.
 

 

24.08.2023

Бібліотека №1
 
До Дня Незалежності України бібліотека №1 запросила читачів на презентацію патріотичної виставки «Незламні». Відвідувачі поглибили знання з історії свята, ознайомились з сучасною літературою про війну. Із книг читачі дізнались скільки випробувань випало реальним головним героям на особистих фронтах, які виборюють незалежність країни.
Сьогоднішній День - символ того, що Україна з гордістю залишається суверенною та НЕЗАЛЕЖНОЮ Державою!
 

Відео

 
До міжнародного дня рідної мови. 

Фотогалерея

Акція «Бібліотека під відкритим небом» 17.05.2014
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter