20.11.2017
ЦРБ ім. П.А. Загребельного |
«Толерантність – мистецтво життя мудрих»
Семінар – тренінг
16 листопада у Міжнародний день толерантності у бібліотеці ім. П.Загребельного позитивно та насичено пройшов семінар-тренінг «Толерантність – мистецтво життя мудрих». До командної роботи були залучені працівники бібліотек району.
Учасники семінару ознайомились з різноманітністю визначень поняття «толерантність», довідались про основні аспекти розуміння цього слова у Декларації принципів толерантності, із зацікавленістю сприйняли хмару тегів до даної теми.
На практикування у толерантності були спрямовані наступні інтерактивні вправи: «Асоціативний кущ», «Комплімент», «Розсипанка», «Перефраз». Вправу «5 квадратів» потрібно було виконати командою, але без слів.
Наприкінці бібліотекарі отримали творче завдання – написати синквейн, з яким досить вдало впорались.
Атмосфера тренінгу сприяла об’єднанню та переконала учасників у досягненні значних позитивних результатів завдяки спільним зусиллям.
19.11.2017
«Андрій Малишко та його життєві ролі»
Поетично - музичний вечір «А смерть він зустрів
наче птиця, -
В польоті, у небі мрій...
І сниться Вкраїні, сниться
Жайворонком в небі Андрій»
Нагнибіда М. 19 листопада у бібліотеці ім. В. Кучера пройшов поетично - музичний вечір «Андрій Малишко та його життєві ролі», присвячений до 195-річчя від дня народження видатного українського поета Андрія Самійловича Малишка, чиє життя знаменне не багатоліттям, а його творчістю.
17.11.2017
«Осінні квіти»
Заняття гуртка «Творчість юних» Кожній порі року притаманна своя чарівність. Осінь милує око різнобарв’ям природи, яке невдовзі зміниться на холодні зимові кольори. Але зупинити час можливо, якщо виявити фантазію і бажання творити. У цьому переконалися діти, які 17 листопада взяли участь у майстер-класі «Осінні квіти», що відбувся у бібліотеці № 119 для дітей.
Майстриня Лідія Окушко допомогла школярам створити чудові букетики квітів із кольорового паперу, а для вазочок у пригоді стали пластикові стаканчики. Тепер серед морозної зими домівки дітлахів будуть прикрашати яскраві осінні квіти, зроблені власноруч. І, звичайно, відвідавши бібліотеку, учні не оминули увагою новинки із виставки «До нас нова книжка надійшла» та зацікавлено обирали літературу для читання. Отже, юні друзі, якщо ви прагнете творчого та змістовного дозвілля,
то завітайте до бібліотеки, де на вас завжди чекають! 17.11.2017
«У мріях і пошуках нових пригод»
Конкурс ілюстрацій «Коли навкруги все дивно,
ніщо не викликає здивування»
Антуан де Рівароль До 110-річчя від дня народження Астрід Ліндгрен юні читачі бібліотеки ім. Ю. Гагаріна для дітей вирішили створити ілюстрації до книг улюбленої письменниці. Але спочатку усім учасникам конкурсу довелося перечитати деякі її книги та згадати і переглянути фільми та мультики за відомими творами. Найпопулярнішими персонажами виявилися Карлсон, який живе на даху та Пеппі Довгапанчоха. А які вони веселі, вигадливі, розбишакуваті та непосидючі продемонстрували малюнки юних художників.
Участь у конкурсі ілюстрацій взяли діти різного віку, але самими активними були вихованці підліткового клубу «Космос» освітньо - культурного центру «Дивосвіт». Кращий подарунок для учасників - побачити свій малюнок на виставці у бібліотеці. І, звичайно, - книги та альбоми для малювання, які діти отримали за свою майстерність і фантазію, можливо, це підштовхне до більш уважного читання книг та створення нових ілюстрацій. Вкотре переконуємось, що бібліотека - місце зустрічі творчих та талановитих людей. Запрошуємо! Приєднуйтесь до нас!!! 16.11.2017
«Калейдоскоп книжкових новинок» «Читаючи вперше гарну книгу,
ми відчуваємо те ж почуття,
як при зустрічі нового друга»
Вольтер 16 листопада читачі бібліотеки № 119 знайомилися із новими надходженнями літератури, огляд яких провели бібліотекарі. Серед творів українських і зарубіжних письменників особливо зацікавили користувачів пригодницько-історичний роман Володимира Рутківського «Сині води» про події у Європі XIV століття, повість Олександра Гавроша «Пригоди тричі славного розбійника Пинті», в основу якої лягли народні перекази про опришків, повість Валентина Берта «Все починається в тринадцять».
Окрему увагу бібліотекарі приділили повісті для підлітків Зірки Мензатюк «Як я руйнувала імперію», книжці для родинного читання Лариси Ніцой «Незламні мураші» про трагічні сучасні події в Україні, повісті Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» про дітей з особливими потребами. Тож запрошуємо усіх до бібліотеки, де нові цікаві книжки дуже чекають на нових друзів – читачів! 16.11.2017
«Толерантність – доброта душі»
Година спілкування «Уміння миритися з недосконалістю інших є ознакою справжньої гідності». Г.Вінклер 16 листопада, у Міжнародний день толерантності до бібліотеки ім. С. Олійника, на годину спілкування завітали учні 8 класу ЗОШ № 147. Учні з’ясували сутність поняття «толерантність», почули основні положення «Декларації принципів терпимості». Була проведена тест-вправа, яка показала присутнім, що всі люди різні, але всі – рівні, а тому дуже важливо терпимо, з розумінням ставитися до думок, поведінки та поглядів інших.
На завершення заходу учні висловили переконання, що тільки повага один до одного, взаєморозуміння, терпимість врятують світ. Тож нехай кожен з нас, наші близькі та знайомі будуть «острівцями толерантності» для жителів планети Земля. 16.11.2017
«Я»- це я, а «Ти» – це ти» Тренінг-клас «…людина повинна бути Людиною…» Довженко О. Чергова зустріч, у рамках тренінг-класу «Гармонія», що відбулася у бібліотеці ім. Ю.Гагаріна для дітей, до Міжнародного дня толерантності. За допомогою пояснень досвідченого психолога з «Центру у справах сім’ї та жінок» Наталії Федорівни Овсієнко та книг, представлених на виставці, учні намагалися з'ясувати, які якості притаманні толерантній людині, яке значення має толерантна поведінка у взаємодії з людьми та багато іншого.
Ось такі, по-життєвому, серйозні теми піднімаються на наших зустрічах в бібліотеці. Тож приєднуйтесь. Чекаємо на вас! 15.11.2017
«Поки є діти – будуть казки»
Медіа-подорож Дзвінкий сміх лунав 15 листопада у бібліотеці № 119 для дітей, до якої завітали учні 1-го класу СШ № 207 на медіа-подорож, присвячену 110-й річниці від дня народження славетної шведської письменниці Астрід Ліндгрен, двічі удостоєної Міжнародної премії ім Г. К. Андерсена – найпочеснішої нагороди дитячих письменників.
Зацікавлено слухали школярі уривки із оповідання Лариси Денисенко «Дитина назавжди» та оповідання Ірини Хомин «Казка триватиме вічно» із серії «Життя видатних дітей» про дитинство неперевершеної фантазерки та казкарки, яка дуже любила читати і вже змалку виявила свій письменницький хист. Книжкова викладка «Веселі шибеники Астрід Ліндгрен» запросила юних читачів до кумедного світу героїв, вигаданих письменницею. Серед них найулюбленішим виявився знаменитий шибайголова Карлсон, що живе на даху і радує маленьких читачів більше 50 років. До пригод найбільшого у світі ласуна діти із задоволенням долучилися, переглянувши мультфільм «Малюк і Карлсон».
Наввипередки школярі відповідали на запитання вікторини «Найвідоміший літун з моторчиком» та залюбки обирали для читання твори Астрід Ліндгрен, сповнені тепла, пригод і забавок. Тож, юний друже! Якщо тобі сумно, не вагайся – приходь до бібліотеки та приєднуйся до веселого товариства книжкових бешкетників. І ти не пошкодуєш! 15.11.2017
«Німецька для дітей» Театрально-музична студія з вивчення німецької мови 15 листопада в бібліотеці відбулося відкриття театрально-музичної студії з вивчення німецької мови для дітей молодшого шкільного віку.
15.11.2017
«Веселі шибеники Астрід Ліндгрен» Літературна година Сьогодні, 15 листопада 2017 року, дітям 2 класу ЗОШ № 264 надзвичайно пощастило! Адже екскурсія до бібліотеки збіглася з річницею святкування дня народження однієї з найбільших фантазерок в літературі – письменниці Астрід Ліндгрен.
Чекаємо на вас у бібліотеці! 14.11.2017
«Той, що живе у піснях…»
Літературно-поетичний вечір «Я серце й душу в пісню переллю…» А. Малишко Андрій Малишко – один із найвизначніших українських поетів ХХ століття.
Сьогодні, в день 105 - річчя від дня народження відомого українського поета – пісняра, перекладача, літературного критика, в ЦРБ ім. П.А.Загребельного відбувся літературно-поетичний вечір «Той, що живе у піснях…». Юним читачам було презентовано виставку-персоналію, яка розповідає про сторінки життєвого та творчого шляху Андрія Малишка. Найактивніші відвідувачі бібліотеки взяли участь в голосних читаннях віршів А. Малишка. Учні прослухали аудіо-матеріали пісень на слова поета у виконанні українських сучасних артистів, а також почули «живий голос» поета-класика української літератури. |
Відео
|