20.04.2023

Бібліотека №1
 
До Всесвітнього дня книги і авторського права бібліотека №1 провела для старшокласників СШ № 23 творчу зустріч "Сучасна модерна поетка - Ганна Коназюк". Українська письменниця - дипломантка та лауреатка Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова" презентувала свої твори, читала поезію та прозу різних років, вела серйозну розмову про наше непросте сьогодення. Творчість авторки надихнула учнів на роздуми та закликала читати книги, в яких можна знайти відповіді на різні виклики життя.
 
 

14.04.2023

Бібліотека №119
 
       На занятті творчої майстерні «Мисли кольорово» відвідувачі бібліотеки № 119 виготовляли святковий оберіг «Великодній віночок». Кольоровий папір, ножиці, клей і найголовніше - бажання та фантазія - юні майстри і майстрині залюбки створювали свої оригінальні сувеніри.
 
 
 
 
 
     Натхнення дітям додала цікава розповідь бібліотекарів про походження Великодніх свят, значення символів і кольорів великодніх писанок. Тож зробленими власноруч поробками читачі прикрасять свої домівки з вірою та надією на щасливе майбуття.
 
 

13.04.2023

Бібліотека №119
 
Пізнавальну народознавчу годину «Барви Великодня» провели працівники бібліотеки № 119 для учнів початкових класів.
Література про звичаї та традиції свята, мультимедійні презентації «Великодні мотиви» і «Святкування Великодня в країнах Європи», філворд-загадка «Писанковий дивокрай» - діти дізналися багато цікавинок про улюблене свято. А створені на майстер класі великодні листівки-долоньки, сповнені надії на Перемогу, стануть для наших мужніх захисників підтримкою та привітаннями від щирих дитячих сердець.
 

13.04.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
Для читачів бібліотеки ім. С. Олійника пройшов майстер-клас в техніці ошибана. Роботи чудово прикрашатимуть інтер’єр та можуть стати прекрасним подарунком на Великодні свята.
Як завжди, заняття подарувало масу позитивних емоцій та ідей на майбутнє.

 
 

13.04.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
   У ЦРБ імені П. Загребельного відбулися весняні розваги для юних читайликів з нагоди наближення Великодніх свят.
 
 

     Незважаючи на похмуру погоду за вікном, тематичні естафети, загадки й вірші українських поетів та поетес, створили присутнім сонячний настрій.
 
 
 
    Під звуки традиційних українських веснянок діти із захватом на обличчях майстрували великодні вінки, які символізують дванадцятьох апостолів.
 
 

11.04.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
    ЦРБ ім. П. Загребельного спільно з експертом зі здорового способу життя, кандидатом медичних наук Отто Стойка організували для читачів насичену корисну годину здоров’я  про раціональне харчування та про вплив шкідливої їжі на психологічний стан людини.
   Кожен  присутній міг порадитися з лікарем з приводу свого особистого здоров’я та особливостей харчування.
 
 
 
 

    Фахівець звернув увагу, що потрібно, змінювати свої харчові звички і споживати більш корисні продукти, важливо кожному зрозуміти пряму залежність між харчуванням та здоров'ям.
 

 

07.04.2023

Бібліотека №1
   До Всесвітнього дня здоров'я бібліотека №1 запросила читачів Волонтерського центру "Перший спалах" на спортивний міні - майданчик "Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається!".
 
 
 
 
  Учасники заходу ознайомились із літературою про здоровий спосіб життя та взяли участь у рухливих іграх.
   Бережіть свої життєві сили та ресурс здоров’я!
 
 

07.04.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
  Інспектори відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції міста Києва завітали до ЦРБ ім. П. Загребельного на зустріч  із школярами. Поліцейські розповіли дітям, як потрібно поводити себе при зустрічі із незнайомими людьми, дотримуватись правил дорожнього руху, уникати конфліктних ситуацій із своїми ровесниками. Обговорили тему булінгу та як з ним боротися, якщо дитина стає жертвою цькувань.
 
 
 
 
Під час спілкування кожен охочий міг поставити запитання та отримати змістовну відповідь від гостей.
Зустріч була надзвичайно цікавою та інформативною.


 
 

06.04.2023

Бібліотека №119
 
До світу української народної казки запросили юних читачів працівники бібліотеки № 119 для дітей. Голосні читання казок, літературний квіз «Хто багато читає, той багато знає», book-гра «З якої казки?», філворд «Відгадай героя» - школярі пригадували улюблені казки, разом з бібліотекарями обговорювали прочитане, робили висновки, адже кожна казкова історія вчить любити рідну землю, творити добро, боротися проти зла і прагнути справедливості.
 
 

05.04.2023

Бібліотека №119
  У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки працівники бібліотеки № 119 провели для школярів урок безпеки.
 
 
 

  Відеопрезентація «Обережно – міни!», буктрейлер за посібником «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт», створений бібліотекарями, повчальна вікторина «Мінна безпека: факт чи фейк?», філворд «Тривожна валізка», розмальовки хороброго песика Патрона – діти дізналися про основні правила мінної безпеки.
 
 
 
  А диктант від Патрона, організований на Українському радіо і який рекомендували бібліотекарі, ще раз нагадав юним читачам, що дотримання цих простих правил рятує людське життя.

 
 

02.04.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Марафон книголюбів "Читання без перешкод" добігає кінця! Сьогодні юні читайлики завітали до ЦРБ ім. П. Загребельного аби взяти участь у творчому челенджі "100 облич Книжкових Супергероїв". Діти із задоволенням слухали та по черзі читали книжку Лоренц Пулі і Катлін Шерер "Лисичка йде до бібліотеки", захопливо роздивлялися ілюстрації, аби потім, за допомогою пастелі та фантазії, створити свої власні. Малюнки вийшли душе яскравими та неординарними.
Нині останній день нашого марафону, тож давайте згадаємо, як він проходив під час Всеукраїнського тижня дитячого читання у ЦРБ ім. П. Загребельного. Відвідувачі бібліотеки виготовили патріотичні листівки для наших військових, взяли участь у турнірі з настільних ігор та літературних естафетах, вирушили у казкову мандрівку з хоробрим Лускунчиком й підступною Сніговою королевою, а також намалювали ілюстрації до дитячої книги!
Наш весняний марафон закінчився, але ми з вами не прощаємося: до зустрічі у нових літературних пригодах!
 

Відео

 
Міжнародний день джазу
 

Фотогалерея

 Літні канікули (бібліотека ім. Ю.Гагаріна) 20.06.2014
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter