16.12.2019

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Магічні книгомандри»
Читацьке рандеву

Учням гімназії «Троєщина» випала чудова нагода поспілкуватися з талановитою львівською письменницею, авторкою двох поетичних збірок й фентезійних романів, переможницею ІІ премії «Коронації слова», Наталією Матолінець.

Вона представила присутнім книги «Гессі» та «Варта у Грі», презентувала новий роман «Академія Аматерасу», який цього року увійшов до  короткого списку книг року BBC.
Спілкування з письменницею виявилося дуже приємним та захопливим. Дітей зацікавили фентезійні історії, в яких багато різних міфологій, божеств і пригод.
Наталія Матолінець поділилася з учасниками заходу щодо планів на майбутнє, щодо нових ідей  для своїх романів та про мрії сучасної дитячої письменниці.

Зустріч була фантастичною.  Чудово, що Україна має таких авторів!
 

13.12.2019

Бібліотека №115
«Окриляюче кіно»
Кіномозаїка

      На прем’єру фільмів-переможців Міжнародного кінофестивалю «Світло» завітали учні 3 та 4 класу ЗЗСО № 249.
     Великий екран, короткометражні та мультиплікаційні фільми – так відбулося знайомство дітей  з найкращими стрічками відомого міжнародного кінофестивалю.
    Добрі та зворушливі герої - конячка Камелія з мультфільму «Весела конячка» та  маленький хлопчик-сирота  з короткометражного фільму «Прощена неділя» навчила маленьких глядачів, як боротися з самотністю та прощати своїх ворогів.
 
    Кіно як кисень, після якого хочеться жити на повну, ставати кращими і добрішими!

 
 

13.12.2019

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Світле кіно мандрує бібліотеками»
Кінопоказ

    Кінофестиваль «Світло» - одна з наймасштабних кіноподій року в нашій країні. Учасники фестивалю - студії, телеканали, незалежні творці не тільки з України, але зі Швейцарії, Іспанії, Німеччини, Франції, Ізраїлю, Білорусі, США та інших країн.
    В рамках загальноміського проєкту «Світле кіно мандрує бібліотеками», ініційованого Головою Комітету культури Громадської ради при Київській міській державній адміністрації Ларисою Костянтинівною Котляковою, в галереї мистецтв відбувся показ фільмів (призерів й переможців) IV та V кінофестивалів «Світло».
    На кінопоказі були представлені короткометражні кінострічки: «Голден лав», «Урок», «На краю», «Мое имя Петя» та ін.
    Кінофільми пробуджують  у душах глядачів світлі, теплі та щирі почуття, надихають до нових звершень, навчають безкорисливо робити добро для оточуючих, бачити красу й захоплюватися нею.
   
        Наша щира подяка організаторам  проєкту та чекаємо нових кінопоказів!
 

11.12.2019

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Базові права людини»
Інтерактивне заняття

     До Дня прав людини у бібліотеці, за сприяння Центру у справах сім’ї та жінок  Деснянського   району, відбувся  правовий захід  для учнів старшого шкільного віку ЗЗСО № 276.
    Юрисконсульт центру, Петренко Артем Сергійович, розповів, що  права  людини є основоположними в житті та діяльності людини, приділив особливу увагу практичним вправам, які покликані допомогти дітям розібратися у сутності прав людини на практиці та закріпити отримані знання та навички.
 
 
 

    Школярі із зацікавленістю взяли участь в правовій грі «Створюємо Декларацію прав учня…», яка допомогла зрозуміти, що саме необхідно знати кожному про свої права та обов’язки, чи можливі перспективи розвитку прав  учнів у майбутньому.
    Тематична книжкова виставка «Держава-гарант законності» стала у нагоді всім  користувачам бібліотеки, які цікавляться правовою самоосвітою. 
 

11.12.2019

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Батьки і діти: жити в гармонії»
Майстер клас
 
   В Галереї мистецтв відбувся захід за участю практичного психолога Центру у справах сім`ї  та жінок Деснянського району міста Києва Наталії Саратовцевої.
    Одвічне питання: батьки і діти…Чому виникають конфлікти поколінь?
   В чому суть взаємостосунків батьків та їх нащадків?    Кожна сторона потребує розуміння, щастя та задоволення в процесі співіснування.
 
 

   Всі ці питання коротко та структурно обговорювали учасники майстер-класу та навчилися, як зробити сімейні стосунки теплими та гармонійними.
     
 

 

11.12.2019

Бібліотека ім. Ю. Гагаріна
«Відкриваємо таємниці хмар та жахів»
Презентація від автора
 
«Я вірю в магічну силу усмішки, 
                                                                                                   тому завжди закладаю
“смішинки” у свої тексти»

М. Артеменко
 
Напередодні новорічних свят, до літературної вітальні «Автограф» завітала письменниця, провідниця проекту промоції дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги» Марія Артеменко.
Весела та позитивна пані Марія презентувала … «Жахливу книжку» -  збірку цікавих оповідань різних авторів. Маленькі читачі мали змогу впевнитися в цьому, бо побачили дуже виразні відео звернення авторів - відомих письменників Володимира Арєнєва, Юрія Нікітінського, Йожа Коцун, Мії Марченко. І навіть – зовсім юних, чотирнадцятирічних письменників.
А ще пані Марія розповідала читачам, як ілюструють дитячі книжки, про різні види жахів, читала свої твори, демонструвала незвичайний ударний інструмент – «дощовицю», який імітує звук дощу і який допоміг створити чудовий музичний фон.
В бібліотеці завжди «жахливо» цікаво! Чи не так?
 

10.12.2019

Бібліотека ім. В. Кучера
«Закон і право для всіх єдині»
Тренінг

«Незнання закону не звільняє від відповідальності.
А ось знання - нерідко звільняє».

С. Лец

З нагоди Міжнародного дня прав людини до нашої бібліотеки запросили учнів ЗЗСО № 218 та працівників Центру у справах сім’ї та жінок  Деснянського району.

Відбулась жвава, злободенна для підліткового віку, дискусія з юристом Артемом Петренко, присвячена основним правам та обов’язкам громадян України, правам дитини, нормам правової поведінки, проблемам свободи, обов’язку, відповідальності. Надзвичайно цікаво пройшло інтерактивне заняття, під час якого школярі самостійно розглядали та аналізували життєві ситуації, а потім намагалася надати учасникам ситуацій кваліфіковану правову допомогу.
Увазі користувачів була представлена тематична виставка «Правам людини - європейський рівень».

Захід пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.
 

09.12.2019

Бібліотека ім. Ю. Гагаріна
«Школа виживання для підлітків»
Година права

Зустріч з юристом Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району, до Дня захисту прав людини, виявилася цікавою і корисною для учнів. Бо дала можливість розглянути не тільки  конкретні ситуації зі шкільного життя, але й особисті та соціальні права підлітків. І ще раз показала, наскільки важливі ці знання у сучасному світі. А ще - куди можна звернутися за анонімною безкоштовною юридичною та психологічною допомогою.
 
 

05.12.2019

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Добра воля, палке серце»
Патріотично-виховний захід

    Україна сьогодні відзначає Міжнародний день волонтера.
    ЦРБ ім. П. А. Загребельного,  спільно з Деснянською районною в місті Києві Державною адміністрацією,  долучилася до цієї події та організувала  особливий захід, присвячений волонтерському руху в Україні. З Днем волонтера учасників заходу привітали заступник Голови  адміністрації Алєксєєнко Ірина Миколаївна, Голова Спілки ветеранів АТО Деснянського району Нишпор Олег Петрович та ін.
 
 
 

     Присутні волонтери, ветерани та ті, хто захищав й нині боронить територіальну цілісність нашої країни на Сході, були дуже зворушені тим, що саме дитяча волонтерська організація «Патріот-Троєщини» приготувала для них міні-виставу, присвячену волонтерству та всім, хто проявив мужність та героїзм, даруючи нам мирне життя. Щиро, від душі, прозвучали вірші та пісні, присвячені Україні та героям нашого часу  - волонтерам.    
 
 
 
 
        Вітаємо всіх з Міжнародним днем волонтера!   
    Бажаємо міцного здоров’я, сили духу, незламної волі, впевненості, злагоди, миру та родинного затишку, нових звершень у благородній справі служіння Україні!

 
 

04.12.2019

Бібліотека ім. Ю. Гагаріна
«Сонце серед похмурого дня»
Творча зустріч

Оля Русіна – одна з найлюбленіших письменниць маленьких читачів. Тому чергова зустріч, у літературній вітальні «Автограф», зібрала багато шанувальників її творчості.

Юні книголюбчики розповідали про свої захоплення, враження від книжки  «Сестрички». Дуже здивувалися, що авторка написала цю книжку у п'ятнадцять років.
А пані Ольга ділилася творчими таємницями, джерелами натхнення для пошуку пригод Мії і її друзів, інших своїх героїв. А ще уважно слухала пропозиції дітей відносно наступних книжок.
Приємною несподіванкою для дітей і дорослих була участь у заході, разом з письменницею, представника «Видавництва Старого Лева».

І, як завжди: книги улюбленого автора з автографом, селфі на згадку, безліч емоцій.
 

02.12.2019

Бібліотека №115
«Азбука СНІДу»
Шок-урок

Що ви знаєте про СНІД? Як запобігти цьому захворюванню? На ці та інші питання отримали відповіді учні 9 класу ЗЗСО № 249 та 8 класу ЗЗСО № 308.

Співробітник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповів присутнім, як розповсюджується ВІЧ в організмі людини, ознайомив з шляхами передачі інфекції та з простими правилами безпеки. Він звернув увагу учнів на те, що ВІЛ/СНІД є однією із самих глобальних проблем і його наслідки безпосередньо стосуються кожного.
Сподіваємося, що почуте приверне увагу дітей до проблем, що впливають на поширення ВІЛ/СНІДу і допоможе їм надати перевагу здоровому способу життя.
 

Відео


Бібліотека №115 для дітей Деснянського району міста Києва ІІ етап конкурсу "Найкращий читач України-2011"

ФотогалереяАкція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter