28.07.2023

Бібліотека №119
    Напередодні Дня дощу у бібліотеці № 119 відбулося тематичне заняття творчої майстерні «Мисли кольорово!».
 
 
 

   Яке значення дощу у природі, як утворюються дощові хмари, чим небезпечна гроза – бібліотекарі підготували для відвідувачів пізнавальну і корисну інформацію. На майстер класі «Краплинки з хмаринки» користувачі створили кумедні поробки з кольорового картону та ниточок. А натхнення юним майстрам додали вірші та загадки про природу, літо, відпочинок.

 

10.07.2023

Бібліотека №119
    У день «Не наступайте на бджіл» працівники бібліотеки № 119 запросили вихованців з особливими освітніми потребами ДНЗ № 176 у мандрівку природознавчою стежиною «Бджілка-трудівниця».
 
 
 
    Малята дізналися про велику користь смугастих мешканців вулику, яких треба не боятися, а просто бути з ними обережними. Казки, віршики і загадки про бджіл, настільна гра «Шалена бджілка», майстер клас «Золотисті комашки» - маленькі читачі залюбки слухали, спілкувалися, відгадували, майстрували.
 
 
 
   І, отримавши позитивні емоції, дитячий «вулик» із власноруч виготовлених бджілок дружно «полетів» до дитячого садочка.
 
 
 

07.07.2023

Бібліотека №119
   Напередодні  Дня родини в Україні юні читачі зібралися на майданчику біля дитячої бібліотеки № 119.
 
 
 
 
  Цікавинки про звичаї та обряди українських сімей, розповіді дітлахів про свої родини та сімейні традиції, майстер клас «Батьківський дім» з поробками-подарунками для рідних - зустріч була змістовною і пізнавальною. А під час творчої гри «Сходинки бажань» усі діти висловили спільне бажання − щоб в кожний дім, в кожну родину українців увійшли мир та спокій, злагода та любов! 
 

29.06.2023

Бібліотека №119
 
На занятті ігрової студії «Мовні витребеньки» працівники бібліотеки № 119 влаштували мовний тюнінг «Не засмічуй мову суржиком!» для дітей, що вимушено переїхали до Києва.
Книжки «Мовна лікарня» Лесі Мовчун, «Антисуржик», гра «Сходинки до мовного ідеалу», філворд «Граматичні пастки», вікторина «Суржикова мішанина» - юні відвідувачі опановували правильне спілкування українською мовою через цікаві ігри.
 

28.06.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Сьогодні у ЦРБ ім. П. А. Загребельного завітала пані Сова – мудра та справедлива суддя з Чарівного лісу, аби поділитися з дітьми своїми знаннями про закони України.
Пані Сова розповіла про основні права дитини та показала випадки їх порушення на прикладах з казок. Діти допомогли їй вирішити ситуацію з Оленкою-Зміючкою та Івасиком-Телесиком та іншими казковими героями. Адже мешканці Чарівного лісу, як і люди, мусять дотримуватися законів! Також разом з казковою гостею юні відвідувачі переглянули повчальний мультфільм і дізналися чимало цікавих фактів про Конституцію України.
А після тематичної руханки та правознавчих ігор діти отримали винагороду за свою кмітливість – патріотичний аквагрим!
 

27.06.2023

Бібліотека №119
    До Дня Конституції України бібліотека № 119 підготувала правознавчий пульс «Знати мову Закону».
 
 
 
 
   Розповідь бібліотекарів про історію створення Основного Закону держави, література про державні символи, права і обов’язки українців, цікаві факти про Конституцію України, вікторина «Моя Батьківщина», філворд «З Україною в серці», патріотичні розмальовки – читачі розширили свої знання з правової тематики.
 

27.06.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
    Для користувачів бібліотеки ім. С. Олійника пройшов інфомікс «Конституція – оберіг нашої державності», під час якого присутні обговорювали історію та важливі актуальні положення основного Закону держави, який має найвищу юридичну силу.
 
 

 
 
    Під час заходу відбулася дискусія «Ми українці – єдиний народ» про роль Конституції в сучасному житті, про права та обов'язки громадян за Конституцією, про захист своїх прав у повсякденному житті в умовах воєнного стану. 
 

26.06.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
     Прапор – найважливіший  державний символ. За його допомогою можна не лише відрізнити одну країну від іншої, а й дізнатися про цінності його народу. Саме тому сьогодні у ЦРБ ім. П. А. Загребельного День шанування кримськотатарського прапора.
 
 

       Відвідавши бібліотеку, діти дізналися про значення елементів кримськотатарського стягу і визначили його спільні та відмінні з українським прапором риси. Під час перегляду повчального мультфільму та обговорення тематичного коміксу  маленькі розумники довідалися про схожість історії нескорених народів. Адже нас об’єднують спільні трагедії та перемоги, національна незламність й любов до волі.
 
 

     Насолоджуючись народними піснями кримських татар, юні відвідувачі взяли участь у тематичному майстер-класі «Два прапори – єдина країна». Крафтові серденька кольору українського та кримськотатарського прапорів були головним елементом майстер-класу. Вони уособлюють єдність двох народів, суміжність принципів та ідеалів, боротьбу пліч-о-пліч з російським загарбником, а також майбутню перемогу, яку ми здобудемо спільними зусиллями!
 

 

26.06.2023

Бібліотека №119
     Напередодні Дня кримськотатарського прапору бібліотека № 119 провела для читачів history-екскурс «Символ національної незламності та волі Криму».
 
 

      Презентація «Крим далекий та близький. Традиції народів Криму», квіз «Що ти знаєш про Крим?», колективне арт панно «Мави Кок-байрак», фотосесія у національних татарських головних уборах - діти здійснили цікаву, пізнавальну мандрівку сторінками історії одного з корінних народів України.
 
 
 
     Дізналися про свято, що символізує єдність та боротьбу кримських татар за свободу і право на самовизначення, звільнення півострова від російської окупації, відновлення територіальної цілісності України.
 
 

22.06.2023

Бібліотека №119
 
З нагоди Міжнародного дня фей читачки бібліотеки № 119 на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» перетворилися на казкових чарівниць. Книжки з європейської міфології та народного фольклору, захопливі історії про сучасних диво-дівчаток, майстер клас «Маска феї-чаклунки» - юні  відвідувачки залюбки мандрували світом таємничої магії і добра.
 
 

21.06.2023

Бібліотека №119
 
На вшанування пам’яті письменника Володимира Вакуленка у бібліотеці № 119 відбулися родинні читання «Татусева книга Володимира Вакуленка».

Бібліотекарі розповіли відвідувачам про відомого дитячого письменника, громадського діяча, волонтера, справжнього патріота України, батька двох синів Володимира Вакуленка, який був розстріляний російськими окупантами у 2022 році на рідній Харківщині.
Діти з батьками читали маленькі віршовані історії про життя, про радість і горе, про родину та друзів зі світлого твору - «Татусевої книги». Всі відчули, наскільки автор любив дітей, яким присвячена книга, і намагався донести ці емоції до читачів. Письменник загинув, але залишив нам свої чудові літературні надбання, написані серцем і душею.
 

Відео

 
Міжнародний день їстівної книги
 

Фотогалерея

 Літні канікули (бібліотека ім. Ю.Гагаріна) 20.06.2014
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter