09.02.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Продовжуємо проєкт #Бібліо_кейс у Центральній районній бібліотеці ім. П. Загребельного.
Через гру та прості завдання юні читайлики поринули у чарівний світ казки «Лускунчик і Мишачий король», яка ось уже двісті років надихає та створює незабутню атмосферу. Ернст Гофман завдяки казці дає нам уроки добра, милосердя, мужності та самовідданості.
Родзинкою заходу стали, об’єднані однією темою книги, вікторини, ігри, пазли, відеоматеріали, майстер клас.
Запрошуємо усіх хто любить весело та корисно проводити час до бібліотеки!!!
 

06.02.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
ЦРБ ім. П. Загребельного висловлює щиру подяку Благодійному Фонду «Здоров’я майбутнього» за подаровані сучасні книги, які поповнять фонд бібліотеки і будуть корисні нашим читачам.
 
 

06.02.2023

Бібліотека №119
 
З нагоди Дня безпечного Інтернету працівники дитячої бібліотеки № 119 поспілкувалися з юними читачами щодо безпечного та помірного користування Інтернетом, адже дітям складно самостійно впоратися з потягом до онлайн-життя та інтернет-залежністю.
Корисні відеопідказки «Увага! Павутиння Інтернету!» про позитивні і негативні наслідки Інтернету, гра-вікторина «Мандрівка у мережі», розмова про інтернет-культуру та правила інтернет-спілкування – разом з бібліотекарями діти складали «Кодекс розумного користувача Інтернету». А твори Олександра Есаулова про пригоди принцеси Інформи, які бібліотекарі порекомендували для читання, нагадали, що друкована книжка – одна з найкращих альтернатив віртуальному простору.
 

03.02.2023

Бібліотека №119
 
Всесвітній день читання вголос – це чудова нагода долучити дітей до читання та книжки. І ні повітряні тривоги, ні відключення світла, які, на жаль, доводиться переживати малятам, не можуть цьому завадити. Тож зустріч із маленькими читачами цього разу відбулася не в бібліотеці № 119, а в укритті ДНЗ № 176. Голосні читання, ілюстровані цікавою презентацією; міні-інсценівка української народної казки «Півник та двоє мишенят», де ролі виконували вихованці садочку за допомогою паперових лялькових поробок; гра-вікторина «Казковими стежинками» - спілкування з бібліотекарями відвело діток від страшних сучасних реалій та налаштувало на позитив.
Країна, в якій зростає покоління, що читає попри все, НЕПЕРЕМОЖНА!
 

02.02.2023

Бібліотека №1
 
У рамках проєкту «Разом - МИ СИЛА!» бібліотека № 1 запросила читачів Волонтерського центру "Перший спалах" на діалог до Міжнародного дня загальнолюдського братерства.
Читачі ознайомились і обговорили важливий документ Генеральної Асамблеї ООН про загальнолюдське братерство заради миру у світі та спільного співіснування, про поріднення, дружбу, співробітництво, партнерство міста Києва з містами - побратимами. Сьогодні під час війни братерство є бар'єром проти ненависті, насильства та несправедливості. Разом до Перемоги!
 

01.02.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос.
Із захопленням та нетерпінням гуртківці «ВВС» чекали на зустріч із казковими героями у ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
Діти поринули у неповторний світ читання книжок, сповнений пригод та приємних емоцій, ділилися враженнями та думками щодо прочитаного, читали вголос разом, спілкувалися між собою.
Наші читайлики мріяли, літали та творили в улюбленій бібліотеці.
 

30.01.2023

Бібліотека №119
 
Бібліотека № 119 особливу увагу приділяє юним читачам, які вимушено переїхали до Києва через війну, та дітям з багатодітних сімей. Спілкування з такими дітьми передбачає, передусім, своєрідну книготерапію і підтримку.
Розповіді дітей про улюблені рідні місця, які вони, на жаль, залишили; читання  бестселера «Книга-мандрівка. Україна», перегляд мультсеріалу «Книга-мандрівка. Нескорені» про наших сміливих людей, завдяки яким ми зберігаємо державність, про нашу нездоланну Батьківщину; інтелектуальна гра «Впізнай українське місто за світлиною»; складання пазлів «Моя країна - Україна» (до Міжнародного дня пазлу) – зустріч зацікавила читачів та заохотила до подальшого відвідування бібліотеки.
 

27.01.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
На вшанування пам’яті героїв, подвиг яких став вічним символом незламності всіх захисників України, у бібліотеці ім. С. Олійника пройшов історичний екскурс «Герої Крут – для нащадків взірець».

Що ж було під Крутами? Хто були ці юні герої? Чого вони прагнули? Згадати славні сторінки історії допомогла розповідь бібліотекаря.
Читачі переглянули фотоматеріали : пам’ятник на Аскольдовій могилі, кам’яний хрест на Львівській площі, мурал «Крути» та мали можливість поділитися своїм баченням цих героїчних та трагічних подій.

Трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

 

25.01.2023

Бібліотека №1
 
Бібліотека № 1 запросила дітей разом із батьками на заняття гуртка " Теплі долоньки" і провела майстер-клас "Гном". Гноми – казкові зворушливі персонажі, улюблені дитячі іграшки. У творчій майстерні відвідувачі опановували техніку поробок із тканини і власноруч створили потішного Гнома, який є оберегом оселі.

 

23.01.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
  Із великим задоволенням гуртківці "ВВС" взяли участь в голосних читаннях казок Сашка Лірника в ЦРБ ім. П. Загребельного.
 
 

  Народна мова казкаря занурила нас в колорит українського села та козацького побуту. Разом ми побували на вечорницях, дізналися, хто такі знахарі і чому "козацькому роду нема переводу?!"
 
 

22.01.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
«Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» під таким гаслом у ЦРБ ім. П. Загребельного відбулася година державності, приурочена Дню Соборності України.
 
Змістовно та пізнавально про історичний шлях українського народу до незалежної соборної держави та про те, як у різні періоди Україна виборювала своє майбутнє, присутнім розповіла старший науковий співробітник Інституту історії НАН України Олександра Кудлай.
День Соборності України це нагадування, для всіх українців про те, що сила нашої держави в єдності українських земель, а сила народу в єдності людей.
 

Відео

 
До 145-річчя від дня народження Миколи Дмитровича Леонтовича
композитора, автора безсмертного “Щедрика”.
 

Фотогалерея

 Літні канікули (бібліотека ім. Ю.Гагаріна) 20.06.2014
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter