24.12.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
ЦРБ ім. П. Загребельного поповнилася новими, надзвичайно цікавими сучасними книгами від #Український інститут книги!
 

23.12.2021

Бібліотека №119
«Равликові» читання з Лесею Мовчун
Творча зустріч

«Равликові» читання з відомою письменницею Лесею Мовчун у бібліотеці № 119 для дітей тривають! І поціновувачі книжки та читання, учні 4-го класу ЗЗСО № 207, залюбки здійснили подорож у казку. Мандруючи у казковому метро зі станціями «Монстряча», «Театральна», «Загадкова», «Зимова», діти долучилися до чудових поезій пані Лесі, познайомилися з мовними цікавинками – фразеологізмами, стали акторами театру пантоміми. А на станції  «Презентаційна» письменниця представила свою нову книжку «Куций, Хвостик і марудики» - повчальну казкову історію, у якій багато гумору та кумедних героїв і яку із задоволенням будуть читати юні відвідувачі бібліотеки.
 

21.12.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Школярі Деснянського району отримали заряд позитивних емоцій від зустрічі з київським поетом Павлом Браницьким в ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
Автор володіє унікальним даром - віршувати прозові твори, зокрема, він представив завіршовану  казку Андерсена «Снігова королева». Театралізоване дійство за улюбленою книгою допомогло юним читачам зануритись  у чарівний світ цікавих персонажів, смішних діалогів, веселих мелодій та яскраво оформлених декорацій.
Завдяки чудовій грі та польоту фантазії діти змогли відчути себе справжніми героями «Снігової королеви»! Із великим захопленням та азартом юні розумники управлялися в акторській практиці та виконували ролі відповідно до сценарію, який так майстерно написав і обробив Павло Браницький.
 

20.12.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Для школярів Деснянського району в бібліотеці ім. П. А. Загребельного пройшла цікавезна зустріч із українською письменницею, літературною редакторкою Оксаною Давидовою.
Мегапозитивна авторка занурила дітлахів у чарівний світ книжок: розповіла, як народжується книжка, звідки з’являються ідеї для написання дитячих оповідань, показала, як створюються малюнки-ілюстрації.
Знайомство з книгою – це важливо і цікаво, а спілкування з  її автором – це ще  й позитивні емоції,  захоплюючі історії та щирі переживання!
 

20.12.2021

Бібліотека №1
Літературно-музичний ранок

Бібліотека № 1 провела для вихованців ДНЗ № 175 літературно-музичний ранок «Мій Святенький Миколаю, приходи скоріш, благаю!».

Казковий янгол сповістив, що свято наближається! Він приніс книжечку для малят Ольги Савченко - Гнатюк «Святий Миколай», з якої всі дізнались про добрі справи та дива Святого Миколая.
Діти відгадували загадки, грали в рухливі ігри «Сніжинки на долоні», «Які бувають ялинки?», розповідали вірші, танцювали і завершили свято грою «Оркестр», виконуючи хором пісню і граючи на іграшкових інструментах.
 

17.12.2021

Бібліотека №151
 
Бібліотека №151 провела народознавчу годину «Традиції Новорічних свят» з учнями третіх класів школи № 277.
Юні хлопчики та дівчатка з захопленням слухали легенди та цікавинки про постаті Миколая, Діда Мороза та Санту. Також діти дізнались, про використання невід’ємних атрибутів новорічних свят: ялинки, подарунків і святкових частувань і має своє історичне підґрунтя у формі казок та легенд, які пройшли великий шлях трансформації і популярні зараз. На завершення зустрічі виготовили святкову ялинку!
 
 

17.12.2021

Бібліотека №119
«Блакитна п’ятниця»
Кольорові читання

Під час Національного тижня читання бібліотека № 119 для дітей влаштувала кольорові читання «Блакитна п’ятниця». Незважаючи на те, що блакитний колір символізує спокій та терпіння, бібліотечні цікавинки викликали у відвідувачів жвавий інтерес та активність. Різноманітні книжки українських і зарубіжних письменників з блакитними обкладинками, «Блакитний казковий квіз», гра-асоціація «Блакитні фантазії», поетичний калейдоскоп «Блакитні вірші» - діти залюбки поринули у світ блакитного читання, яке заохотило до подальшого знайомства з іншими літературними творами.
#ТижденьЧитання  #Кольорові_читання  #ЗнайдиСвоюКнижку
 
 

17.12.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
Блакитний — колір мрії та ідеальності. Звідси поняття «блакитна мрія», як блакитне волосся Мальвіни з казки «Буратіно». На #кольорові_читання в бібліотеці ім. С. Олійника в  #блакитну_п’ятницю  завітали юні поціновувачі книг. Дiти з задоволенням слухали казкові історії від бібліотекаря, відгадували загадки за мотивам казок та подорожували сторінками чарівних книг до дивовижної країни Твоя Книга.
#тижденьчитання #знайдисвоюкнижку #кольорові_читання #блакитна_п’ятниця
 
 
 

17.12.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням учні школи № 119 зустріли перше новорічне диво - День Святого Миколая.
У чарівній залі Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. Загребельного панував святковий та веселий настрій, сповнений  цікавими конкурсами, вікторинами, декламацією віршів та побажаннями до  Святого Миколая.
Вважається, що загадане в цей святковий день будь-яке заповітне бажання обов’язково здійсниться! Тож мрійте сміливіше!!!
 

16.12.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
У бібліотеці ім. С. Олійника в рамках гуртка «Етика_Lab» відбувся святковий захід «В очікуванні дива» до Дня Святого Миколая.
 
Діти дізнались про історію свята, як це свято святкують в Україні. А також була проведена цікава вікторина, яка допомогла створити атмосферу добра і дружби та подарувала всім позитивний настрій.
Дітки із задоволенням читали вірші, співали та з гордістю розповідали про добрі справи і як вони себе вели протягом року.

Бібліотекарі привітали дітей зі святом смачними подарунками.
 

16.12.2021

Бібліотека №119
«Миколай про діток знає все, подарунки кожному несе»
Народознавча мандрівка

Незабаром в Україну прийде чарівне зимове свято – День Миколая-Чудотворця. А читачі бібліотеки № 119 для дітей - учні 2-го класу ЗЗСО № 207 – уже відчули атмосферу прийдешнього свята, коли здійснили народознавчу мандрівку «Миколай про діток знає все, подарунки кожному несе».
Зацікавлено школярі слухали легенди про Святого Миколая, життя якого було сповнене добрими справами і який є охоронцем дітей. Мультфільм «Різдвяна казка» запросив читачів до офісу Миколая-Чудотворця, звідки вони разом зі Святим подорожували світом. Вірші про зиму та народні свята, що напам’ять читали діти, стали приємними подарунками для бібліотекарів. А від бібліотеки школярі отримали книжки та листівки-ялинки, де напишуть Святому Миколаю свої бажання, одним з яких обов’язково буде «Яку книгу я хочу під ялинку?».
 

Відео

 
Павло Архипович Загребельний. Твори ювіляри.

Фотогалерея

Акція «Бібліотека під відкритим небом» 17.05.2014
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter