06.04.2023
Бібліотека №119 |
До світу української народної казки запросили юних читачів працівники бібліотеки № 119 для дітей. Голосні читання казок, літературний квіз «Хто багато читає, той багато знає», book-гра «З якої казки?», філворд «Відгадай героя» - школярі пригадували улюблені казки, разом з бібліотекарями обговорювали прочитане, робили висновки, адже кожна казкова історія вчить любити рідну землю, творити добро, боротися проти зла і прагнути справедливості.
05.04.2023
У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки працівники бібліотеки № 119 провели для школярів урок безпеки.
Відеопрезентація «Обережно – міни!», буктрейлер за посібником «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт», створений бібліотекарями, повчальна вікторина «Мінна безпека: факт чи фейк?», філворд «Тривожна валізка», розмальовки хороброго песика Патрона – діти дізналися про основні правила мінної безпеки. А диктант від Патрона, організований на Українському радіо і який рекомендували бібліотекарі, ще раз нагадав юним читачам, що дотримання цих простих правил рятує людське життя. 02.04.2023
Марафон книголюбів "Читання без перешкод" добігає кінця! Сьогодні юні читайлики завітали до ЦРБ ім. П. Загребельного аби взяти участь у творчому челенджі "100 облич Книжкових Супергероїв". Діти із задоволенням слухали та по черзі читали книжку Лоренц Пулі і Катлін Шерер "Лисичка йде до бібліотеки", захопливо роздивлялися ілюстрації, аби потім, за допомогою пастелі та фантазії, створити свої власні. Малюнки вийшли душе яскравими та неординарними.
02.04.2023
У День гумору в ЦРБ імені П. Загребельного читачі стали щасливіші, звільнилися від напруги і перезавантажились!
31.03.2023
Члени клубу «Іванна» зібрались у бібліотеці ім. С. Олійника на пізнавальну бесіду «Моє хобі – розведення квітів».
Гості отримали корисну інформацію про кімнатні рослини, дізнались яку роль вони відіграють в житті людини. Всі учасники охоче ділилися досвідом по догляду за рослинами та обмінялися пагонами. 30.03.2023
Під час Всеукраїнського тижня дитячого читання у бібліотеці № 119 для дітей відбулася літературна мандрівка, присвячена сучасній українській письменниці, художниці Марині Павленко з нагоди її ювілея.
29.03.2023
Весняні канікули – це чудова нагода для дітей відвідати бібліотеку № 119 та пізнавально провести дозвілля, зокрема, у День фокусника.
Фокуси люблять усі - і дорослі, і діти. Адже фокус - це маленька магія, яку при великому бажанні можна зробити самому. Цікаві фокуси з карточками «Дотепчики», «Чарівний конверт», магічні експерименти з водою та монетками, фокус «Пінна лавина», математичні фокуси «Кубики» та «Трикутник чисел», кумедні мультфільми, література про фокуси для дітей - юні читачі разом з бібліотекарями залюбки опановували секрети професії ілюзіоніста. 29.03.2023
Ми часто зустрічаємося з проблемою гендерної нерівності, проблемою подолання гендерних стереотипів. Тому для молоді важливою стала зустріч у бібліотеці ім. С. Олійника з психологинею БФ «Рокада», яка провела тренінг «Сім’я. Сімейні цінності».
Читачі почули про рівність усіх людей та цінність кожного, як особистості, про почуття власної гідності та необхідності захищати свої права. У тренінгу були пояснені терміни «стать», «гендер», «дискримінація». Проведена арт-терапія з клаптиками тканини.
Дякуємо психологині за допомогу пристосовуватися до сьогоденних реалій і настроюємось на позитив. З нетерпінням чекаємо наступні зустрічі! 27.03.2023
Щиро дякуємо нашим гуртківцям із «Шахи-студія» та батькам за подаровані книги для Центральної районної бібліотеки ім. П. Загребельного, які стануть гарним доповненням до книжкової колекції дитячих книг!
27.03.2023
До Міжнародного дня театру бібліотека №1 запросила відвідувачів гуртка "Теплі долоньки" на казкове театральне заняття. Читачі дізнались, які дитячі театри є в місті Києві та про репертуар вистав. Вони відчули себе акторами, граючи в англійську народну казку "Троє поросят", а під час майстер класу навчились виготовляти паперових артистів.
27.03.2023
27 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день театру. Для любителів театрального мистецтва в бібліотеці ім. С. Олійника була оформлена фотозона – вітальня Хельмерів з п’єси відомого норвежського драматурга, поета та публіциста Генріка Ібсена «Ляльковий дім».
У п’єсі аналізується ставлення до проблеми становища жінки в суспільстві наприкінці 19 століття. Автор наголошує на
гендерній проблематиці – неможливості самореалізації, відсутності
свободи вибору, залежності від волі батьків, чоловіка, громадської
думки. Отже, театр Ібсена в наш час, на початку третього тисячоліття,
знову стає актуальним.
|
Відео
|