06.04.2023

Бібліотека №119
 
До світу української народної казки запросили юних читачів працівники бібліотеки № 119 для дітей. Голосні читання казок, літературний квіз «Хто багато читає, той багато знає», book-гра «З якої казки?», філворд «Відгадай героя» - школярі пригадували улюблені казки, разом з бібліотекарями обговорювали прочитане, робили висновки, адже кожна казкова історія вчить любити рідну землю, творити добро, боротися проти зла і прагнути справедливості.
 
 

05.04.2023

Бібліотека №119
  У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки працівники бібліотеки № 119 провели для школярів урок безпеки.
 
 
 

  Відеопрезентація «Обережно – міни!», буктрейлер за посібником «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт», створений бібліотекарями, повчальна вікторина «Мінна безпека: факт чи фейк?», філворд «Тривожна валізка», розмальовки хороброго песика Патрона – діти дізналися про основні правила мінної безпеки.
 
 
 
  А диктант від Патрона, організований на Українському радіо і який рекомендували бібліотекарі, ще раз нагадав юним читачам, що дотримання цих простих правил рятує людське життя.

 
 

02.04.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Марафон книголюбів "Читання без перешкод" добігає кінця! Сьогодні юні читайлики завітали до ЦРБ ім. П. Загребельного аби взяти участь у творчому челенджі "100 облич Книжкових Супергероїв". Діти із задоволенням слухали та по черзі читали книжку Лоренц Пулі і Катлін Шерер "Лисичка йде до бібліотеки", захопливо роздивлялися ілюстрації, аби потім, за допомогою пастелі та фантазії, створити свої власні. Малюнки вийшли душе яскравими та неординарними.
Нині останній день нашого марафону, тож давайте згадаємо, як він проходив під час Всеукраїнського тижня дитячого читання у ЦРБ ім. П. Загребельного. Відвідувачі бібліотеки виготовили патріотичні листівки для наших військових, взяли участь у турнірі з настільних ігор та літературних естафетах, вирушили у казкову мандрівку з хоробрим Лускунчиком й підступною Сніговою королевою, а також намалювали ілюстрації до дитячої книги!
Наш весняний марафон закінчився, але ми з вами не прощаємося: до зустрічі у нових літературних пригодах!
 

02.04.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
У День гумору в ЦРБ імені П. Загребельного читачі стали щасливіші, звільнилися від напруги і перезавантажились!
 
На зустріч із читачами завітали Сергій Довженко та Олександр Стахановський і зарядили порцією тонкого гумору і сатири. На вечорі пролунали гуморески та анекдоти, іронічна віршована інтерпретація-поема про Клеопатру, а також відбулася презентація тонких і лаконічних «гариків» Ігоря Губермана в перекладі Сергія Довженка.
Лірична музика на вірші Олександра Стахановського створила душевну атмосферу.
 

31.03.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
  Члени клубу «Іванна» зібрались у бібліотеці ім. С. Олійника на пізнавальну бесіду «Моє хобі – розведення квітів».
   Гості отримали корисну інформацію про кімнатні рослини, дізнались яку роль вони відіграють в житті людини. Всі учасники охоче ділилися досвідом по догляду за рослинами та обмінялися пагонами.
 
 
 

   Спілкування виявилось дуже цікавим для всіх. Правильні назви рослин українською мовою та звідки походить рослина всі бачили у відео-матеріалі, підготовленому бібліотекарями.
 
 

30.03.2023

Бібліотека №119
 
Під час Всеукраїнського тижня дитячого читання у бібліотеці № 119 для дітей відбулася літературна мандрівка, присвячена сучасній українській письменниці, художниці Марині Павленко з нагоди її ювілея.
Відеопрезентація «Авторка зі шкільної програми», подорож сторінками творів письменниці, детективна гра-вікторина «Ні дня без таємниць» за мотивами книги «Русалонька з 7-В, або прокляття роду Кулаківських» - відвідувачі бібліотеки читали, грали, міркували.
 

29.03.2023

Бібліотека №119
 
Весняні канікули – це чудова нагода для дітей відвідати бібліотеку № 119 та пізнавально провести дозвілля, зокрема, у День фокусника.
Фокуси люблять усі - і дорослі, і діти. Адже фокус - це маленька магія, яку при великому бажанні можна зробити самому. Цікаві фокуси з карточками «Дотепчики», «Чарівний конверт», магічні експерименти з водою та монетками, фокус «Пінна лавина», математичні фокуси «Кубики» та «Трикутник чисел», кумедні мультфільми, література про фокуси для дітей - юні читачі разом з бібліотекарями залюбки опановували секрети професії ілюзіоніста.
 

29.03.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
Ми часто зустрічаємося з проблемою гендерної нерівності, проблемою подолання гендерних стереотипів. Тому для молоді важливою стала зустріч у бібліотеці ім. С. Олійника з психологинею БФ «Рокада», яка провела тренінг «Сім’я. Сімейні цінності».
 
Читачі почули про рівність усіх людей та цінність кожного, як особистості, про почуття власної гідності та необхідності захищати свої права. У тренінгу були пояснені терміни «стать», «гендер», «дискримінація». Проведена арт-терапія з клаптиками тканини.
Хлопці та дівчата разом з бібліотекарями обговорили та запропонували своє бачення сімейних цінностей. Відповіли на запитання в анкетах на дану тему. Приємно вразило те, що молодь мислить прогресивно, а отже просунувшись у розумінні рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, вони зможуть побудувати своє життя залежно від уподобань, здібностей, інтересів, прагнутимуть розкрити свій потенціал.

Дякуємо психологині за допомогу пристосовуватися до сьогоденних реалій і настроюємось на позитив. З нетерпінням чекаємо наступні зустрічі!
 

27.03.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Щиро дякуємо нашим гуртківцям із «Шахи-студія» та батькам за подаровані книги для Центральної районної бібліотеки  ім. П. Загребельного, які стануть гарним доповненням до книжкової колекції дитячих книг!
 
 
 

27.03.2023

Бібліотека №1
 
До Міжнародного дня театру бібліотека №1 запросила відвідувачів гуртка "Теплі долоньки" на казкове театральне заняття. Читачі дізнались, які дитячі театри є в місті Києві та про репертуар вистав. Вони відчули себе акторами, граючи в англійську народну казку "Троє поросят", а під час майстер класу навчились виготовляти паперових артистів.
 
 
 

27.03.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
27 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день театру. Для любителів театрального мистецтва в бібліотеці ім. С. Олійника була оформлена фотозона – вітальня Хельмерів з п’єси відомого норвежського драматурга, поета та публіциста Генріка Ібсена «Ляльковий дім».
 
У п’єсі аналізується ставлення до проблеми становища жінки в суспільстві наприкінці 19 століття. Автор наголошує на гендерній проблематиці – неможливості самореалізації, відсутності свободи вибору, залежності від волі батьків, чоловіка, громадської думки. Отже, театр Ібсена в наш час, на початку третього тисячоліття, знову стає актуальним.
Символічно, що вивчення п’єси «Ляльковий дім» припадає на 195-річчя дня народження драматурга. Молодь приймала участь в імпровізованому театрі фінальної сцени та обговоренні вистави для допомоги іншим у вивченні цієї складної п’єси за шкільною програмою. Користувачі бібліотеки мали чудову можливість відчути себе справжніми акторами та зробити незабутні світлини.

 
 

Відео

 
До 300-річчя від дня народження видатного філософа-містика,
богослова, поета та педагога Григорія Сковороди.
 
 
 

Фотогалерея

 Літні канікули (бібліотека ім. Ю.Гагаріна) 20.06.2014
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter