26.07.2021

Бібліотека №1
 
  Для відвідувачів гуртка "REP", бібліотека - філія №1, провела пізнавально – розважальну подорож книгою Паркера Стіва «Коти і кошенята».
 
 
 
 
 
   Діти дізнались цікаві факти про котів, подивились чудові ілюстрації, а потім виготовили поробку «Котик – муркотик». Запрошуємо усіх охочих до нашого гуртка!
 

26.07.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
  Бібліотека ім. С. Олійника для мешканців Лісового масиву провела краєзнавчу годину «Постать в історії» до Дня рівноапостольного князя Володимира Великого.
 
 
 

   Читачі мали нагоду поринути в ті давні часи, коли правив Великий князь, дізнатись про історію хрещення Київської Русі.
   Гості дякували за цікавий та інформативний захід і виразили побажання на подальші зустрічі.
 
 

23.07.2021

Бібліотека №119
Мешканці підводного царства
 
  23 липня, у Всесвітній день китів і дельфінів, бібліотека №119 для дітей запросила вихованців інклюзивної групи ДНЗ №176 на природознавчу прогулянку.
 
 
 
 
 
  Голосні читання казкових історій про гігантів морів і океанів – китів та дружелюбних і симпатичних дельфінів, загадки про підводний світ, майстер клас «Кит з фонтанчиком», знайомство з цікавими книжковими новинками – дошкільнята залюбки долучилися до екологічної зустрічі, яка нагадала діткам про бережливе ставлення до природи.
 
 

22.07.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Літні промінці на книжковій сторінці»
бібліопікнік

   Мобільна бібліотека підготувала бібліопікнік «Літні промінці на книжковій сторінці» для відвідувачів Деснянського парку, де їх чекали кошики із «книжковими смаколиками».
 
 
 

   Бібліотекарі розповідали дітям про книжкове «частування», маленькі читачі відгадували назви, авторів казок, згадували улюблених книжкових героїв, цікаві епізоди з прочитаних книг. Провели майстер клас, низку цікавих ігор та руханок. Легенький вітерець заніс на галявину частування: солодкі смаколики та напої.
 
 
 
 

  Діти та їх батьки активно, весело та драйвово провели свій вільний час. Кожен учасник отримав подарунок від бібліотеки.
 
 

20.07.2021

Бібліотека ім. В. Кучера
 
   На літературний екскурс «Слово, вивірене життям…», який присвячений 110 річниці від дня народження письменника Василя Степановича Кучера, завітали члени клубу «Золотий вік» до бібліотеки, яка носить його ім’я.
 
 

   Для гостей розповіли про творчий шлях письменника–фронтовика: від дописувача районної газети до відомого майстра української прози. Також вони з цікавістю взяли участь в обговоренні, прочитаних ними  творів письменника.
    Рано перестало битися мужнє серце Василя Степановича Кучера, але його проза залишилася жити серед нас.


 
 

20.07.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
 
    В бібліотеці ім. С. Олійника, для поціновувачів творчості Олени Теліги, відбувся літературний вечір до 115 років від дня народження поетеси.
 
 
 

    Олена Теліга… Її ім’я займає належне місце в українській літературі. Вона повернулась в Україну в своїх віршах, прозових творах, листах, у спогадах сучасників.
  Читачі із задоволенням декламували вірші поетеси, які є своєрідним містком між минулим та майбутнім.
 

16.07.2021

Бібліотека №119
Емоджі бібліомайданчик
 
  Бібліотека № 119 для дітей запросила вихованців ДНЗ № 176 на літню читальну галявину, щоб познайомити з незвичайним святом – Всесвітнім днем Емоджі, що відзначається 17 липня.
 
 
 

   Голосні читання казок про дружбу, майстер клас «Смайлик у подарунок»,
гра-асоціація з м’ячем «Схожі на смайлик», малюнки кумедних смайликів на асфальті, перегляд цікавих пізнавальних дитячих журналів «Смайлик» - на майданчику панували тільки позитивні емоції та посмішки.
 
 
 

   Нехай смайлики кожного дня приносять вам радість та гарний настрій!


 
 

14.07.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
   ЦРБ ім. П. Загребельного влаштувала цікаве та смачне свято шоколаду для дітей літнього табору Деснянського районного в місті Києві центру соціальних служб.
 
 
 

   Любителі солодощів познайомилися з історією виникнення шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами пов’язаними з цим смаколиком.
 
 

   Діти із задоволенням брали участь у веселих конкурсах та вікторинах, на дегустації дізналися про види шоколаду і навіть спробували себе у ролі шоколатьє, приготувавши шоколадний фондю.
 
 

  Отож, таємницю «їжі богів» було розкрито! Смакуйте шоколад, читайте книжки, присвячені цьому чудовому десерту!
 
 

14.07.2021

Бібліотека №151
 
  Бібліотека 151 разом з читачами із літнього табору вирушила у казкові мандри. Цікаві вікторини, веселі ігри і чудовий настрій зробили цей день незабутнім.
 
 
 
 
 
 

12.07.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
  Бібліоліто у розпалі! Гурток «ВВС» зібрав юних читачів у Арт -дворику бібліотеки. Діти мали чудову нагоду поринути у світ літератури, відкрити нових героїв, позмагатися у літературній вікторині, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання. А на завершення - декілька хвилин музичної руханки.
 
 
 
 
 

 
 

12.07.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
   Бібліотека ім. С. Олійника завітала до вихованців ДНЗ № 534 на профорієнтаційний ранок    "Такий різноманітний світ професій ".
 
 
 

   Дітки разом з бібліотекарями відправились у подорож по сторінках книг, де поглибили  знання  про різні професії,  задумались про вигідність і необхідність їх у повсякденному житті.
Малеча була у захваті від цікавих загадок, веселих вправ про професію та виявили щирі побажання на подальші зустрічі, адже вони завжди цікаві і пізнавальні.
 
 

Відео

 
Мовчан Віталій Федорович - живописець, графік і скульптор.
 

ФотогалереяАкція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter