17.09.2021

Бібліотека №119
«Я + Ти + Книжка!»
Голосні читання

 Бібліотека № 119 для дітей запросила учнів інклюзивного 3 класу ЗЗСО № 213 на голосні читання «Я + Ти + Книжка! У світі українських казок».
 
 
 
 
 
  Залюбки діти не тільки слухали казки, а намагалися читати самостійно.
 
 
 
 
 
  Знайомство з цікавою літературою, участь у казковій вікторині, перегляд мультфільмів і навіть опанування азів роботи в Інтернеті – все це сприяло більшій зацікавленості школярів та бажанню знову відвідати бібліотеку.

 

17.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
   ЦРБ ім. П. А. Загребельного в чудовий осінній день провела для дітей дитячого садочка №797 інтерактивну подорож. Познайомили юних читачів з сучасними українськими казкарями, згадали прикмети осені та різних тварин, риб, птахів, які мають чудове осіннє забарвлення.
 
 
 

  Завдяки  вправам - енергізаторам «Читай, пізнавай, грай!» на свіжому повітрі разом з малечею зрозуміли, що читання може бути не тільки пізнавальним, але й веселим.
 
 
 

   Осінь – час для читання та улюблених справ. Долучайтеся до цікавих книг та різноманітних активностей, які ви знайдете у нас в бібліотеці.
 
 

16.09.2021

Бібліотека №119
«На крилах «Крилатих»
Творча зустріч

Зустріч з відомою українською письменницею Лесею Мовчун – завжди радість для читачів бібліотеки № 119 для дітей. Тому під час «Равликових читань» з пані Лесею жваво і гамірно було у бібліотеці.
Презентація пригодницького журналу «Крилаті», головним редактором якого є письменниця, відкрила перед школярами світ історичних цікавинок, оповідань та поезій українських авторів, головоломок, мовознавчих ігор, художньої майстерності. Обговорення читацьких уподобань, гра «Створюємо власний журнал», призи для найактивніших учасників, запитання до гості – цікаве, пізнавальне спілкування стало великим задоволенням і для юних читачів, і для чудової письменниці Лесі Мовчун, і для бібліотекарів.
 

15.09.2021

Галерея мистецтв
 
Мрії збуваються!!! Мешканці Деснянського району мали унікальну можливість зустрітися в Галереї мистецтв із Лесею Воронюк - засновницею Всесвітнього дня вишиванки.
 
 

Пані Леся поділилася спогадами про етапи перетворення маленької акції студентів міста Чернівці до масштабного святкування Дня вишиванки, яке на сьогодні охопило 100 країн світу!!!
Розвивати, впливати або сприяти на збереження культурної спадщини може кожен із нас! Саме Леся Воронюк є автором багатьох документальних фільмів про звичаї та традиції українського народу.
 
 

На згадку про неймовірну зустріч Голова Деснянської райдержадміністрації Ратніков Дмитро Геннадійович презентував пані Лесі незвичний подарунок - оцифрований візерунок вишиванки.

 
 

15.09.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
В бібліотеці ім. С. Олійника відбулось чергове засідання гуртка «Етика_Lab» у формі рольових ігор. Коли ми говоримо про правила поведінки, не можна не сказати про внутрішній світ, тобто той, який стоїть за нашими вчинками, словами та жестами. Він диктує нам і манеру вдягатись, і стиль, і «правила гри» з іншими людьми. Пояснили дітям, що ж таке емоційний інтелект? Це вміння усвідомлювати почуття, керувати ними, мотивувати себе.
Нікого не залишив байдужим майстер клас «Розвиток емоційного інтелекту». Приміряючи на себе ролі з казок, наші гуртківці, вчились протиставляти добро і зло, благородність і підлість, працьовитість і лінь: вміння усвідомлювати стан своїх емоцій та розуміти почуття інших людей.
 

14.09.2021

Бібліотека №1
 
  Бібліотека № 1 провела майстер клас для відвідувачів гуртка «REP». Читачі слухали розповідь про пору року – осінь, відгадували загадки, знайомились із прислів’ями.
 
 
 
 
 
 
  Разом дітлахи збирали барвисте листячко для аплікації. Маленькі майстрині наполегливо і завзято різали, клеяли. Аплікації  вийшли чудові! Запрошуємо всіх охочих до нашої творчої майстерні!    
 

10.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
   ЦРБ ім. П. Загребельного запросила на чергову зустріч у «Літературне  кафе» шанувальників української пісні. У затишній атмосфері гості мали змогу познайомитися з творчою діяльністю американської співачки, але українки за походженням і за станом душі Квітки Цісик.
 
 

      Відвідувачі кафе ознайомилися з пісенною творчістю співачки, почули її голос, що глибоко западає в серце та переглянули літературу про неї.
До зустрічі у бібліотеці!!!

 
 

09.09.2021

Бібліотека №119
«Екологія мови»
Мовознавчий турнір
 
З нагоди Міжнародного дня грамотності бібліотека № 119 для дітей провела для юних читачів мовознавчий квіз «Екологія мови». Акровірші, мовні загадки, ігри «Спіймай апостроф», «Знайди у слові цифру або ноту», кросворд «Країна слова» - команди «Мовознайки» і «Моволюбчики» взяли активну участь у пізнавальних конкурсах та виявили гарні знання. У пригоді дітям стали відеоурок «Антисуржик. Вчимося правильно говорити» і література з виставки «Що за буквами стоїть?», яку діти обрали для читання.
 
Команда переможців  отримала нагороду - книжку відомої письменниці та мовознавиці Лесі Мовчун «Мовна лікарня. Пригоди Лєрки Севрючки і цікаві завдання з культури мови» з автографом авторки, що допоможе школярам у подальшому вивченні української мови.
 

08.09.2021

Бібліотека №1
    У Міжнародний день грамотності бібліотека № 1 провела мовознавчу годину для читачів різних вікових категорій. Бібліотекарка ознайомила учасників заходу з історією дня грамотності, з літературою, яка допоможе поліпшити знання, бо писати і говорити грамотно, це елементарна цінність сьогодення. Відвідувачі перевірили свій рівень знань словниковим диктантом.
 
 
 

   Грамотність - не лише вміння читати, писати, правильно говорити, зрозуміло висловлювати свої думки, а й спосіб сприйняття світу. Завітайте до бібліотеки, щоб удосконалити свою грамотність!
 
 

06.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
“Книга не лише для читання - а й для гри”
Гра - мандрівка
 
ЦРБ ім. П. А. Загребельного в День читання книг провела для дітей  дитячого садочка  №797  гру - мандрівку  “Книга не лише для читання - а й для гри”. Завдяки казковим героям діти потрапили у цікаву і захоплюючу мандрівку знань та розваг.Бібліотекарі ознайомили дітей із правилами поводження з книгами, разом з ними прочитали екологічну книжечку, з якої дізналися, що потрібно робити з використаними батарейками.
 
Завдяки такому  Дню, ми ще раз наголошуємо на важливості читання.
 
 

03.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Я люблю -Україну»
краєзнавча година

   До ЦРБ ім. П. Загребельного завітали діти молодшого шкільного віку на краєзнавчу годину «Я люблю -Україну».
 
 

   Під час заходу діти прийняли активну участь в історичній вікторині, дізналися багато нового і цікавого про історію України, переглянули мультфільми про козаків. Із задоволенням взяли участь у голосних читаннях та майстер класі з виготовлення браслета з атласних стрічок.
 
 

  Також учні відвідали виставку «Сила козацька в наших душах», яка проходить у Галереї мистецтв.
 
 

Відео

 
Культурна столиця Європи-2020
/до року Європи в Україні/
 
 

ФотогалереяАкція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter