13.03.2023

Бібліотека №1
 
Бібліотека №1 та читачі Волонтерського центру "Перший спалах" взяли участь у психологічному тренінгу "Як подолати тривожність під час війни?", який провела психологиня Юлія Любшина. Бібліотекарка ознайомила учасників тренінгу з літературою, яка радить як проживати і відпускати свої емоції аби залишатись у ресурсі.
Психологиня провела тестування та надала практичні поради, як зберегти та підтримувати емоційний стан під час війни. Вивчайте психологію - вона допомагає краще пізнати себе, зрозуміти причини переживань і вміння справлятись із ними!
 
 

12.03.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
На презентацію  книги "30 нарисів археологічних досліджень Києво-Печерської лаври" ЦРБ ім. П. Загребельного зібрала повну залу читачів та дослідників історії України.
Упорядник видання Сергій Тараненко розповів про найвизначніші археологічні дослідження та найцікавіші знахідки зроблені за роки Незалежності України на території Національного заповідника.
Дякуємо Сергію Тараненко (завідувачу науково-дослідного сектору археології Національного заповідника «Києво-Печерська лавра») за цікаву пізнавальну зустріч та подаровані книги бібліотеці.
 

10.03.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
   Ці весняні дні в бібліотеці ім. С. Олійника пов’язані з іменем Тараса Шевченка, його талантом, його духом та любов’ю до України. Його знають у світі, як митця слова, однак, варто все більше розповідати про його художню творчість, адже, його поезія та живопис – тісно пов’язані між собою.
 
 
 

  У бібліотеці пройшла літературно-мистецька година для читачів молодшого віку, які дізналися про талант художника, цікаві факти біографії, читали вірші, співали пісні, малювали та розмальовували ілюстрації до творів письменника.

 
 

09.03.2023

Бібліотека №119
 
День народження Тараса Шевченка – це свято українського народу, що нагадує про невичерпну любов до Батьківщини, нездоланність та нескореність долі. І з нагоди цього урочистого дня працівники бібліотеки № 119 запросили юних читачів до чудового поетичного світу Великого Кобзаря, адже його поезії назавжди увійшли в дитяче читання, їх слухають в дитсадках, вивчають у школах, читають у бібліотеках.
 
Уривки з повісті С. Васильченка «У бур’янах», з повісті-казки Є. Білоусова «Тарасове перо», із оповідання І. Андрусяка «Нечиста сила», презентації «Дитинство Тараса» і «Тарас Шевченко-художник», мультфільм «Як Тарас Шевченко став зіркою» із серії «Книга-мандрівка. Україна» ознайомили школярів із цікавими подіями життя і творчості письменника, із його унікальними талантами та показали, як прагнення самої людини часто вирішують її подальшу долю.
Натхненно діти читали вірші Тараса Шевченка про незрівняну красу природи рідної землі та мрії про її вільне щасливе майбуття. А завершилася зустріч словами відомої української поетеси Ганни Черінь: «І ми складаємо в цей день Тарасові поклін. Слова його святих пісень для нас - СВОБОДИ дзвін!».
 

08.03.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
З нагоди Шевченківських днів юні читайлики зібралися у ЦРБ імені П. Загребельного, щоб вшанувати пам'ять митця та довідатися більше про його дитинство та мрії.
Діти уже знають Тараса Шевченка як видатного українського поета та художника, але вусатий Кобзар колись був їхнім однолітком – сільським хлоп'ям з яскравою уявою та великим надіями. І хоч між нашими юними відвідувачами та малим Тарасиком відстань у сотні років, вони дивляться на світ однаковими сповненим надією очима.
Цікаві завдання з #Бібліо-кейсу діти із задоволенням виконували - слухали розповіді про юність генія, грали в інтерактивні ігри та виготовляли листівки.
 

07.03.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
На календарі – весна! Це пора чудес, чарівності і очікування приємних несподіванок. Навесні нам хочеться зігрітися під теплими сонячними променями, помилуватися першими весняними квітами.
У ЦРБ ім. П. А. Загребельного пройшов майстер клас «Первоцвіти ключики весни», на якому виготовили яскраві листівки, аби подарувати собі та оточуючим кілька моментів святкового настрою.
А сонячні віршики Наталки Поклад вкотре нагадали нам, що рядочки про весну змушують нас побачити красу весняної природи та прокидають відчуття гармонії.
 

06.03.2023

Бібліотека №119
 
Імена, імена… Скільки їх у світі? Не злічити! Але як же вони прийшли у нашу мову? Як вони змінювалися протягом свого існування? Відповіді на ці та інші питання дали працівники бібліотеки № 119 на зустрічі з юними читачами з нагоди Дня цікавих фактів про твоє ім’я та Дня дудла (Дня замальовки).
Бібліотекарі провели пізнавальний інтерактивний урок, на якому школярі дізналися про історію виникнення імен, значення своїх імен, подивилися анімаційний фільм «Як Клечалиця принесла імена» із циклу «Легенди України». Гра-вікторина «Літературні імена»; естафета «Знайди пару», в якій учні на швидкість знаходили другу половинку іменам казкових та мультиплікаційних героїв; ескіз-асоціація «Малюю своє ім’я» - діти не тільки долучилися до читання, а і відчули себе креативними художниками та створили свої унікальні і неповторні імена в стилі дудл.
 

02.03.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Хвилююча, щира зустріч відбулася в ЦРБ ім. П. Загребельного із сучасною поетесою Надією Семеною, яка проживає у нашому районі. Творчість пані Надії наповнена добром, красою рідної землі, любов’ю до людей.
Читачі бібліотеки із захопленням спілкувалися, брали участь в автограф сесії, а також познайомилися з новими творами автора. Щиро дякуємо за подаровані книги для бібліотеки.
 

02.03.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
      У рамках проєкту « Жіночий вимір перемоги» до Міжнародного дня «Нуль дискримінації» бібліотека ім. С. Олійника провела для учнів школи № 213 захід «Жінка та армія», запросивши Олену Гринюк - журналістку телерадіостанції «Бориспіль», волонтерку.
 
 

   Пані Олена розповіла як стала журналісткою, як змінилась її діяльність під час війни. Учнівська молодь цікавилась службою жінок в лавах ЗСУ та на інформаційному фронті. Стало зрозуміло, як важливо бути чесними та фіксувати війну для наступних поколінь. Вона є авторкою серії документальних фільмів «Війна і ми», які присутні переглянули.
 
 

   Дякуємо всім жінкам, які наближають перемогу України, кожна на своєму фронті!

 

02.03.2023

Бібліотека №1
  До 85-річчя від дня народження народного артиста України - Борислава Брондукова бібліотека №1 запросила ВПО та читачів - волонтерів у Волонтерський центр "Перший спалах" на вечір пам'яті видатного актора.
 
 

   З книги "Тринадцять сповідей", яку упорядкувала дружина - Катерина Брондукова, читачі дізнались про сім'ю, дитинство, друзів, навчання в театральному, "старт" у кіно, про кращі ролі.  
 
 
 
  Читачі ознайомились із 13 віршованих свідчень у коханні Борислава своїй дружині, які вона передала і подарувала всім учасникам заходу.
    У нашій пам'яті Він залишився Людиною, з великої літери та неперевершеним актором кіно.

 

28.02.2023

Бібліотека №119
 
   З нагоди Дня зубної феї та Всесвітнього дня імунітету до бібліотеки № 119 завітали вихованці ДНЗ № 176.
 
 
 
  Розмова про правила особистої гігієни, книжки та мультфільми про дбайливе ставлення до свого здоров’я, міні-тренінг «Чистимо зуби правильно!», майстер клас з кумедної аплікації «Веселі щіточки» - маленькі читачі залюбки отримали корисні, пізнавальні та трішечки розважальні поради.
 
 
 
 

 

Відео

 
До 85-річчя від дня народження німецького
дитячого письменника Пауля Маара.

Фотогалерея

Акція «Бібліотека під відкритим небом» 17.05.2014
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter