19.03.2025
Бібліотека ім. С. Олійника |
У бібліотеці ім. С. Олійника відбулася літературна подія «Всесвіт Ліни», присвячена ювілею видатної української поетеси Ліни Костенко.
18.03.2025
Українська мова – наша зброя та відрада!
Нині у ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбулася онлайн-зустріч з письменницею, що закохує в українську мову – Наталією Місюк. 17.03.2025
Для відвідувачів гуртка «Творити просто!» бібліотека № 1 провела чергове пізнавальне заняття до Дня метеликів. Бібліотекарка розповіла дітям цікаві факти про життя казкових створінь природи та ознайомила з запропонованими книжками, з яких вони більше дізнаються про життя цих комах.
17.03.2025
Чи знайомі вам ці відчуття: довго крутитеся в ліжку, прокидаєтеся серед ночі й рахуєте слоненят, а вранці – ніби й не спали? На тренінгу «Ходить сон край вікон та не йде до хати», що відбувся у ЦРБ ім. П. А. Загребельного, бібліотекарі разом з фахівчинями ГО Центру психологічної допомоги «Конфіденс» шукали відповіді на ці питання.
Якщо ви пропустили зустріч, слідкуйте за нашими оновленнями – попереду ще багато цікавого! 16.03.2025
Нині ЦРБ ім. П. А. Загребельного вперше приймала талановиту письменницю, лауреатку численних літературних конкурсів – Олену Скуловатову! Авторка представила близько десяти своїх книжок для дітей, кожна з яких відкриває новий світ пригод, фантазії та глибоких емоцій.
Дякуємо Олені Скуловатовій за чудову зустріч та подаровані книги, а нашим читачам – за цікаві запитання та теплі відгуки! 14.03.2025
У Міжнародний день планетаріїв дитяча бібліотека № 119 запросила своїх читачів до космічної подорожі «Зоряне небо Київського планетарію».
Книжковий калейдоскоп «Дивовижний Всесвіт», пізнавальна відеопрезентація «Ближче до зірок», анімаційні фільми «Як українець вчив NASA літати» із серії «Книга-мандрівка. Україна» та «Планети Сонячної системи.
Цікаві факти», тематична гра-майстерка «Парад планет» - юні мандрівники ознайомилися з історією Київського планетарію - одного з найбільших планетаріїв Європи, залюбки поринули у фантастичні пригоди, розкрили таємниці космосу та поповнили свої знання з астрономії. 14.03.2025
До Дня українського добровольця у ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся патріотичний ранок «Вони для нас виборюють життя!».
Разом із школярами ми згадали мужніх захисників, які за покликом серця стали на захист України ще у 2014 році, а також тих, хто і сьогодні боронить нашу державу від ворога. Діти дізналися про історію добровольчого руху в Україні – від Запорізької Січі до Легіону Українських Січових Стрільців та сучасних добровольчих батальйонів. Ми говорили про героїзм і силу духу українців, які без вагань змінили своє мирне життя на військову справу заради майбутнього країни. 14.03.2025
До Дня українського добровольця бібліотека № 1 провела для читачів Волонтерського центру «Перший спалах» патріотичну годину. На заході виступив доброволець Юлій Коляда, який пішов боронити ворога у найважчі часи нашої історії та став на захист Батьківщини.
Юлій розповів про відданість і міць бойового братерства. Бібліотекарка рекомендувала читачам книги, що допоможуть доторкнутися до глибинних внутрішніх переживань бійця. Разом до ПЕРЕМОГИ! 13.03.2025
Цікаво подана інформація є стимулом набуття знань та бажання саморозвитку. Особливо якщо ця інформація стосується певної, поки що маловідомої для слухача, сфери.
Сьогодні охочі мали змогу долучитися до нашого нового проєкту співпраці з Музеєм Ханенків, під загальною назвою «Мистецтво Ренесансу через призму епохи». Вишукана, глибока і напрочуд жива лекція приголомшила своєю досконалістю і логічним викладенням матеріалу. Вона покликала усіх присутніх вкотре замислитись над поняттями гуманізму і людини - як найвищої цінності. 12.03.2025
Сонячного весняного дня у ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся урок-застереження для дітей «Первоцвіти просять захисту».
10.03.2025
Погожого весняного дня у ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся мистецька година «Незрівнянний світ краси Назарія Яремчука».
Назрій Яремчук став символом української естради завдяки своєму унікальному голосу, харизмі та відданості своїй справі. Він був патріотом, пропагуючи українську культуру навіть у складні часи радянської цензури. |
Відео
|