15.05.2019

Бібліотека ім. В. Кучера
«Шолом самурая своїми  руками»
Майстер-клас

У день дітей в Японії проводяться виставки шоломів самурая.

Юні читачі здійснили віртуальну подорож по Японії та знайомились з багатовіковою історією, унікальною культурою і незвичними традиціями.

Майстер-клас надихнув на виготовлення паперових шоломів самурая. Саме головне – усі отримали велике задоволення від процесу створення власних «шедеврів» і від спілкування.
Завітайте до бібліотеки! Читайте про Японію та пізнавайте історичні та сучасні традиції цієї екзотичної країни!
 

14.05.2019

Бібліотека ім. Ю. Гагаріна
«Чудові Чудовиська Сашка Дерманського»
Творча зустріч

«…Щоб кожному стало
Безжурно й потішно,
Щоб стало прикольно,
Кумедно і смішно»

С. Дерманський

Зустріч в літературній вітальні «Автограф» з відомим письменником Сашком Дерманським  нарешті відбулася! І це – не тільки завдяки великому бажанню читачів та можливості письменника. Прихильники веселих історій і захоплюючих пригод ризикнули відправити автору навіть відео-запрошення. Як тут встояти?!
Улюбленець дітвори розкрив багато таємниць не тільки «Смарагдової Книги», але й деякі секрети своїх особливих персонажів. Чудовисько Чу, бабай Гарбузяник, дракониця Джульєтта, мудрий Шмигун…
А як уважно слухали діти і дорослі вірші та невеличкі оповідання у авторському виконанні, поринувши в світ яскравих і колоритних персонажів, карколомних пригод і небанальних сюжетів!
Спілкування, запитання та цікаві відповіді, легкий гумор та книжки з автографом. Що може бути краще для прихильників читання! А ще – фото на згадку!
 

14.05.2019

Бібліотека ім. С. Олійника
«Правовий вимір гендерної рівності»
Інформаційна година

14 травня  бібліотекар  провела інформаційну годину для учнів середнього шкільного віку ЗЗСО № 213 з циклу заходів «Гендерна рівність – крок в європейське майбутнє» у рамках проекту «Подолаємо гендерне насильство разом».
 
Бібліотекар  розповіла, що сучасна людина живе у складному світі суспільних відносин, які розвиваються не стихійно, а регулюються законами. Тому міжнародною спільнотою робляться кроки для об’єднання зусиль всіх держав на боротьбу з усіма видами гендерного насильства та на припинення дискримінації людини за статевою ознакою. Для цього за останні роки були прийняті міжнародні декларації, конвенції, тощо…
Роздумам та обговоренню цього непростого завдання була присвячена інформаційна година. Школярі отримали матеріал з даної тематики.
 

14.05.2019

Бібліотека ім. В. Кучера
«Перша домедична допомога»  
 Бібліотерапія 
                                           
    
         До Міжнародного дня Червоного Хреста бібліотека в ЗЗСО №218 організувала захід «Перша домедична допомога» спільно з Деснянською районною організацією Товариства Червоного Хреста України. Старшокласники мали можливість не лише прослухати про способи реанімації людини у разі зупинки серцебиття та дихання, але й відпрацювати дії за допомогою манекенів. Вони продемонстрували кмітливість та винахідливість під час тренінгу «Перша домедична допомога», жваво обговорювали особливості першої долікарської допомоги та її значення у збереженні життя людини.
 
 
 

    Учасники  з цікавістю ознайомились з тематичною розкладкою «Місія добра та милосердя» та отримали інформаційні буклети.                                                 

 
 

12.05.2019

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«В світі усе починається з мами»
Бібліотечний уїк – енд

З нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім`ї, публічні бібліотеки Деснянського району взяли участь у яскравому літературно-мистецькому районному святі у парку «Деснянський» і «Мій парк».

Святкові заходи Деснянського району пройшли за підтримки Деснянської райдержадміністрації, депутатів Київради Ганни Старостенко та Сергія Майзеля, районної громадської організації «Берегиня».
Cтворити чудовий настрій допомогли не тільки пісні та танці, але й розмаїтість заходів, які підготували бібліотеки. З задоволенням мешканці району приймали участь у вікторинах «Батьки і діти», «Моя мама…», родинному конкурсі «Сімейка», віршотворі «Моя родина», колективному портреті «Моя мама». Привернула увагу яскрава книжкова виставка «Калейдоскоп цікавих книг».
 
Малеча мала змогу взяти участь у різних майстер-класах, зокрема можна було власноруч зробити вітальну листівку мамі, паперову квітку «Ромашка», святкову туфельку, яку потім дарували своїм матусям.
На святі панувала зворушлива та творча атмосфера, як уклін берегині роду – матері.
 

12.05.2019

Бібліотека №1
«Сім’я – це щастя, любов і удача»
Родинне свято

У День матері і напередодні Міжнародного Дня сім’ї для мешканців селища Биківня було проведено захід на дитячому майданчику, де залюбки збираються родини з дітьми.

Бібліотекар ознайомила присутніх із тематичною виставкою: «Сім’я – це щастя, любов і удача», привітала учасників заходу зі святом і запросила до голосних читань творів про матір. Дорослі залюбки читали народні прислів’я і приказки про родину.
Діти завзято працювали на творчому майстер – класі, готуючи святкову закладинку, щоб подарувати рідним.
 Запрошуємо усіх бажаючих до бібліотеки!
 

11.05.2019

Бібліотека ім. С. Олійника
«Мені сорочку мати вишивала»
Тематичний вечір
 
         До бібліотеки завітали учні ЗЗСО №147 напередодні свята Дня матері, Міжнародного дня сім`ї та Дня вишиванки на тематичний вечір «Мені сорочку мати вишивала» за проектом «Україна – історія, сьогодення, майбутнє!».
 
 

       Бібліотекарі розповіли учням про історію та традиції свят, провели творчий конкурс під гаслом «У світі все починається з мами».
 
 

        Неподільний інтерес та креативність учасники проявили в театральному завданні “Сімейне коло”, де кожен талановито зіграв свою роль. Родзинкою свята стало караоке, емоційно і дуже зворушливо лунала пісня “А сорочка мамина”.
       Діти подякували за чудове свято та пообіцяли завітати до бібліотеки зі своїми батьками. 
 

10.05.2019

Бібліотека ім. Ю. Гагаріна
«Подарунки для матусі»
Майстер-клас
 
Напередодні Дня матері юні учасники творчої студії «Дивограй» вирішили здивувати своїх матусь незвичайними подарунками – квітами з …надувних кульок. Подивіться, як гарно вийшло!
До речі, нагадуємо: першого червня - Всесвітній день батьків. Книги та «біб-майстрині» допоможуть вам реалізувати будь-які задумки щодо подарунків вашим батькам.
 
Запрошуємо!
 

10.05.2019

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Мамо, рідна і кохана…»
Святковий концерт
 
      До Дня матері у Галереї мистецтв відбувся святковий концерт, за участю клубу любителів співу «Троєщина співуча».
 
 
 

       Послухати українські народні пісні про матір зібралася повна зала шанувальників.
     Учасники хору не тільки гарно співають, а ще й продемонстрували свої здібності як рукодільниці, до уваги глядачів була представлена виставка українських рушників.
 
 

08.05.2019

Бібліотека №115
«Червоний мак як символ»
Майстер-клас

Розцвітають маки навесні..
Як вогонь горять вони у полі...
Квіти Пам’яті кричать нам з глибини:
Зупиніться, люди! –
Хватить крові!

Г. Осарчук

У День пам’яті та примирення всі українці одягають квітку маку, тим самим віддаючи шану жертвам Другої світової війни.

Сьогодні до бібліотеки завітали учні 2 класу ЗЗСО №251 на патріотичний майстер-клас по виготовленню маків Пам’яті.
Бібліотекар розповіла дітям про мак як символ пам’яті, про тих, хто загинув під час Другої світової війни та гине сьогодні на Сході за незалежність України. Учням показали як робити маки з гофрованого паперу і всі поринули в творчий процес. Кожен хотів, щоб його квітка була найкращою, тому в роботу вкладали все своє вміння та старання. Виготовлені маки діти подарують своїм близьким і знайомим.
 

07.05.2019

Бібліотека ім. В. Кучера
«Українці у Другій світовій війні»
   Вечір пам’яті
                                                                                                     Ми сердечно вітаємо вас,
                                                                                                     Ветерани війни світової!
                                                                                                     Ви Європу творили для нас
                                                                                                     З мирним небом над головою.

                                                                                                                  Мельников В.


      До Дня пам’яті та примирення і до Дня Перемоги у Другій світовій війні у бібліотеці відбувся вечір пам’яті «Українці у Другій світовій війні» за проектом «Україна – історія, сьогодення, майбутнє!» для учнів  ЗЗСО  №218.
    Бібліотекарем було презентовано: тематичну виставку «Встеляйте квітами дороги бійцям, що мир несли по всій планеті» та мультимедійний матеріал «Українці в Другій світовій війні».
    Учасники заходу слухали, проникливу та душевну розповідь, дитини війни, Кулинич Галини Михайлівни присвячену українцям, що боролися проти фашизму.
      Український народ зробив надзвичайно великий внесок у досягнення перемоги над фашизмом і заплатив за це чи не найвищу ціну в Європі.
        Ми зобов’язані пам’ятати про це все життя, не заради минулого, а заради майбутнього.
 

Відео

 
Акція "Бібліотека під відкритим небом" 17.05.2014

ФотогалереяЯрмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування – 2011

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter