22.07.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Літні промінці на книжковій сторінці»
бібліопікнік

   Мобільна бібліотека підготувала бібліопікнік «Літні промінці на книжковій сторінці» для відвідувачів Деснянського парку, де їх чекали кошики із «книжковими смаколиками».
 
 
 

   Бібліотекарі розповідали дітям про книжкове «частування», маленькі читачі відгадували назви, авторів казок, згадували улюблених книжкових героїв, цікаві епізоди з прочитаних книг. Провели майстер клас, низку цікавих ігор та руханок. Легенький вітерець заніс на галявину частування: солодкі смаколики та напої.
 
 
 
 

  Діти та їх батьки активно, весело та драйвово провели свій вільний час. Кожен учасник отримав подарунок від бібліотеки.
 
 

20.07.2021

Бібліотека ім. В. Кучера
 
   На літературний екскурс «Слово, вивірене життям…», який присвячений 110 річниці від дня народження письменника Василя Степановича Кучера, завітали члени клубу «Золотий вік» до бібліотеки, яка носить його ім’я.
 
 

   Для гостей розповіли про творчий шлях письменника–фронтовика: від дописувача районної газети до відомого майстра української прози. Також вони з цікавістю взяли участь в обговоренні, прочитаних ними  творів письменника.
    Рано перестало битися мужнє серце Василя Степановича Кучера, але його проза залишилася жити серед нас.


 
 

20.07.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
 
    В бібліотеці ім. С. Олійника, для поціновувачів творчості Олени Теліги, відбувся літературний вечір до 115 років від дня народження поетеси.
 
 
 

    Олена Теліга… Її ім’я займає належне місце в українській літературі. Вона повернулась в Україну в своїх віршах, прозових творах, листах, у спогадах сучасників.
  Читачі із задоволенням декламували вірші поетеси, які є своєрідним містком між минулим та майбутнім.
 

16.07.2021

Бібліотека №119
Емоджі бібліомайданчик
 
  Бібліотека № 119 для дітей запросила вихованців ДНЗ № 176 на літню читальну галявину, щоб познайомити з незвичайним святом – Всесвітнім днем Емоджі, що відзначається 17 липня.
 
 
 

   Голосні читання казок про дружбу, майстер клас «Смайлик у подарунок»,
гра-асоціація з м’ячем «Схожі на смайлик», малюнки кумедних смайликів на асфальті, перегляд цікавих пізнавальних дитячих журналів «Смайлик» - на майданчику панували тільки позитивні емоції та посмішки.
 
 
 

   Нехай смайлики кожного дня приносять вам радість та гарний настрій!


 
 

14.07.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
   ЦРБ ім. П. Загребельного влаштувала цікаве та смачне свято шоколаду для дітей літнього табору Деснянського районного в місті Києві центру соціальних служб.
 
 
 

   Любителі солодощів познайомилися з історією виникнення шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами пов’язаними з цим смаколиком.
 
 

   Діти із задоволенням брали участь у веселих конкурсах та вікторинах, на дегустації дізналися про види шоколаду і навіть спробували себе у ролі шоколатьє, приготувавши шоколадний фондю.
 
 

  Отож, таємницю «їжі богів» було розкрито! Смакуйте шоколад, читайте книжки, присвячені цьому чудовому десерту!
 
 

14.07.2021

Бібліотека №151
 
  Бібліотека 151 разом з читачами із літнього табору вирушила у казкові мандри. Цікаві вікторини, веселі ігри і чудовий настрій зробили цей день незабутнім.
 
 
 
 
 
 

12.07.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
  Бібліоліто у розпалі! Гурток «ВВС» зібрав юних читачів у Арт -дворику бібліотеки. Діти мали чудову нагоду поринути у світ літератури, відкрити нових героїв, позмагатися у літературній вікторині, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання. А на завершення - декілька хвилин музичної руханки.
 
 
 
 
 

 
 

12.07.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
   Бібліотека ім. С. Олійника завітала до вихованців ДНЗ № 534 на профорієнтаційний ранок    "Такий різноманітний світ професій ".
 
 
 

   Дітки разом з бібліотекарями відправились у подорож по сторінках книг, де поглибили  знання  про різні професії,  задумались про вигідність і необхідність їх у повсякденному житті.
Малеча була у захваті від цікавих загадок, веселих вправ про професію та виявили щирі побажання на подальші зустрічі, адже вони завжди цікаві і пізнавальні.
 
 

05.07.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
  Для учасників гуртка любителів дитячого читання "BBC" Book's bridge for children була проведена інтерактивна гра «Твої безпечні канікули».
 
 
 
 
В ході гри діти розвивали мислення та увагу, вчили будувати алгоритми безпечної поведінки, самостійності та дисципліні.
Дотримання правил безпеки - запорука життя і здоров'я.
 

 

29.06.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
  Друзі! У нас гарна новина! «Весела інженерна академія» розпочала свою роботу! Бажаєте проводити час корисно, цікаво та у веселій компанії? Тоді вам до нас! Академія працює щовівторка та щоп'ятниці з 12.00 до 13.00 у ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
 
 
 
 
 

29.06.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
   Мобільна бібліотека святкувала 25 річницю Дня Конституції України у парку «Я люблю мій парк» Деснянського району.
 
 
 

   Для відвідувачів свята бібліотека підготувала книжкове та ігрове «чaстування».  У меню свята було: «казкове асорті» («Казкова правова вікторина», гра «Виконуємо свої обов’язки»), «книжковий коктейль» (перегляд книг про Україну), «весела інженерна академія» та цікаві майстер класи.
 
 
 

  Під час святкування діти та батьки проявили себе ерудованими, веселими та ініціативними гравцями. А ще вони залюбки гортали сторінки яскравих книг з пізнавальною інформацією та спілкувалися.
 
 

   У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свободу, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.
 
 

Відео

 
До дня українського кіно

ФотогалереяАкція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter