09.08.2022

Бібліотека №119
 
    У Всесвітній день книголюбів (Book Lovers Day), який щорічно відзначають 9 серпня, бібліотека № 119 для дітей запросила юних читачів.
 
 
 
 
 
  Діти висловлювали враження від своїх улюблених книжок, і сперечалися хто з них найбільший книголюб за кількістю прочитаних книжок. Бібліотекарі запропонували пригадати улюблені дитячі казки граючи в ігротеку “В гостях у казки”.
 

08.08.2022

Бібліотека №1
 
   До Всесвітнього дня котів бібліотека № 1 запросила дітей на презентацію книги «100 фактів. Коти». Відвідувачі дізнались породи котів, звички, як треба доглядати за домашніми улюбленцями і багато корисних порад.
 
 
 
 
 
Читачі розповідали про своїх котиків. Потім всі охочі взяли участь у творчій роботі " Муркотик". Із чудовим емоційним настроєм намалювали пухнастиків. Піклуємось про котиків і вітаємо зі святом!
 

05.08.2022

Бібліотека №119
 
  Зараз, під час військового стану, дуже важливо дотримуватись правил безпеки, пов’язаних з війною. Але не треба забувати і про інші правила, що збережуть життя.
 
 
 
 
  Тому з нагоди Міжнародного дня світлофора, що відзначається 5 серпня, бібліотека № 119 для дітей запросила на галявину безпеки юних відвідувачів. Книжки «Лейтенант Доброта», «Правила дорожнього руху», «Твої дороги», «Бережи себе, малюк!», рухлива гра «Шляхове – недорожнє», інтерактивна гра “Хто я?”, майстер клас з виговлення книжкових закладок «Мій друг - Світлофор» нагадали діткам про правила дорожнього руху та обачну поведінку на вулицях.
 
 
 
 
  По завершенню заходу діти закріпили свої знання малюнками на асфальті «Незвичайний дорожній знак».
 

07.07.2022

Бібліотека №119
 
   День родини в Україні – свято, що нагадує про цінність сім’ї, особливо зараз, під час війни. І літній родинний майданчик, влаштований бібліотекою № 119 для дітей, став острівком позитиву у нашому складному сьогоденні.
 
 
 
 
  Юні відвідувачі розповідали про своїх рідних, обговорювали з бібліотекарями значення родини, пригадували прислів’я про сім’ю, читали вголос вірші про родину та Україну, адже любов до Батьківщини починається саме з родини.
 
 
 
А «Родинне дерево», створене на майстер класі, стало чудовим привітанням до свята.
 

07.07.2022

Бібліотека №1
 
   Це дивовижне прадавнє свято, Івана Купала, приходить до нас у середині літа, коли сонце стоїть високо - високо і щедрим промінням купає українську землю.
 
 
 
 

   Бібліотека №1 запросила читачів із багатодітних родин, малозабезпечених, ВПО з Херсона на народознавчу годину " Ой на Івана, та й на Купала". Читачі дізнались про традиції та обряди цього свята. Прослухали легенди купальської ночі, пісні, які виконували наші пращури. А на майстер класі виготовляли обрядовий віночок.
 
 

05.07.2022

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
  Бібліотека ім.П.А.Загребельного під час літніх канікул піклується про здоров'я, безпеку та розвиток дітей. Продовжуємо заняття з психологом волонтером Альоною Вовк, яка за допомогою дихальних вправ, рухових активностей знижує рівень стресу та емоційні навантаження у присутніх.
 
 
 
 

   Під час занять діти розмальовували казкового героя Помагайчика, що допоможе обрати шлях до сміливості та рішучості. Яскраві насичені малюнки та бажання втілені на папері, результат роботи психолога. 
 
 
 

   Дякуємо нашим волонтерам за моральну підтримку дітей під час війни та допомогу в організації заходу.

 
 

28.06.2022

Бібліотека №119
 
До Дня Конституції України бібліотека № 119 для дітей влаштувала правознавчий майданчик «Державні символи України». Доступне обговорення основних засад нашої Конституції, її значення для незалежності країни, історія затвердження Державних символів – бібліотекарі допомогли юним відвідувачам розширити правові знання.
І як завжди, не оминули увагою творчу складову: діти малювали жовто-блакитний Прапор і Герб-тризуб, складали з пазлів мапу України, співаючи українські народні пісні. З Днем Конституції України!
 

24.06.2022

Бібліотека №119
 
У бібліотеці № 119 для дітей розпочалися заняття безкоштовної мовної студії «Вивчай українську граючи» у партнерстві з мовним коучем, викладачкою української мови Наталією Нізельською. На основі всесвітньо відомої розвивальної гри «Scrabble» юні відвідувачі складали слова, аналізували їх, вводили в речення.
Запрошуємо на заняття студії щовівторка і щочетверга о 12.00 дітей 9-11 років. Буде пізнавально та цікаво!
 

21.06.2022

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Вже вкотре до бібліотеки завітала психологиня Альона Вовк на зустріч з юними читачами бібліотеки ім. П. Загребельного. Цього разу на дітлахів чекали вправи-імітації для релаксації, обійми та терапевтичне малювання «Веселки радості» під сучасну музику. Насичене арттерапевтичне заняття пройшло з легкістю, наповнене позитивними емоціями,  посмішками.
У цей нелегкий для нас час діткам не вистачає людського тепла та радості. Саме це вони можуть знайти в нашій бібліотеці, яка гуртує навколо себе мешканців громади і допомагає впоратися з повсякденними стресами.
 

17.06.2022

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Сьогодні у ЦРБ ім. П. А. Загребельного було гаряче! Від літнього сонечка, теплих усмішок, щирих привітань та жартівливих конкурсів, які напередодні Дня тата провели для гуртка BBC. Діти переглянули цікавий ролик про історію та традиції святкування. Юні читачі декламували вірші, співали пісні, висловлювали добрі та ласкаві слова по відношенню до своїх татусів. За допомогою жестів і рухів показували професії своїх батьків, а конкурс «Збираємось в похід із татом» навчив швидко діяти в екстремальних умовах. На завершення всі разом подивилися глибокий, зворушливий мультик про роль тата в сім‘ї і виготовили вітальні листівки.
Батьківщина від слова - Батько, вона у нас одна, як і батько - один. Батько завжди залишає відбиток у дитячому серці, тож нехай той відбиток буде добрим! Давайте не пошкодуємо сказати добре слово татові, ніжно обійняти маму і запропонувати їм свою допомогу.
 

10.06.2022

Бібліотека №119
 
Свято Неба і Землі – так в народі величають Трійцю. У природі царює справжній розмай: усе квітне, буяє, сповнене літніх ароматів. Тож не дивно, що бібліотека № 119 для дітей напередодні свята влаштувала бібліогалявину просто неба, під розлогими тінистими каштанами. Не забарилися і зацікавлені читачі - як діти, так і дорослі, - щоб долучитися до Дня Святої Трійці.
Виявляється, на Трійцю  природа промовляє до людини мовою комах, пташок, рослин. Не одне покоління українців вслухалося в цю мову, і всі ці спостереження вилилися в ланцюжок прикмет та обрядів. Ось і відвідувачі народознавчої галявини таємниче прислухалися до звуків природи і фантазували, знайомилися з літературою про народні звичаї і традиції, відгадували загадки про навколишній світ, читали вірші про літо. А різнокольорові пишні квіточки, виготовлені на майстер класі, стануть для читачів символом свята та надії.
 

Відео

 
До 75 -річчя від дня народження
українського композитора Ківи Олега Пилиповича.
 

ФотогалереяАкція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter