23.09.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
«Від Баха до сьогодення»
Музикальна вечірка
 
Для учнів молодшого віку гімназії № 39 бібліотека ім. С. Олійника підготувала музикальну вечірку «Від Баха до сьогодення».
Бібліотекарі познайомили дітей з прекрасним і дивовижним світом музики, розповіли історію її розвитку, починаючи від Баха і до сьогодення. Наголосили, що книга здатна спрямувати увагу слухача, допомогти йому зрозуміти особливості музичної форми та може познайомити із задумом композитора.
Шалений інтерес визвали музикальні конкурси. Діти проявили себе у виконанні сучасних та українських пісень, показали свої здібності в танцювальному марафоні та проявили ерудованість у відгадуванні загадок на задану тему.
 

21.09.2021

Бібліотека №119
«Осінні сувеніри»
Майстер клас

   На занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» юні відвідувачі бібліотеки № 119 для дітей створювали осінні листочки-оригамі з паперу. Для цього школярам знадобилися ножиці, кольоровий папір, уважність, натхнення і допомога бібліотекаря.
 
 
 
 

  Жовті, помаранчеві та зелені, як спогад про літо, кленові листочки-гармошки вже через деякий час тішили своїх майстрів. Для дівчаток витвори стали брошками-прикрасами, а для хлопчиків – сувенірами. Також діти охоче знайомилися із журналами-новинками та обирали книжки для читання. 
 

21.09.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
    У день нової книги читачі бібліотеки ім. С. Олійника мали для себе змогу відкрити нові імена, адже кожна нова книга – це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівняну радість.
 
 
 

   Запрошуємо всіх охочих до бібліотеки, де ви знайдете цікаву літературу і поринете в світ задоволення.
 
 

17.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
   У ЦРБ ім. П. Загребельного завітала дитяча письменниця, мовознавець Леся Мовчун на справжнє свято книги та читання. З величезним задоволенням діти слухали цікаві розповіді, оповідання, казки у виконанні авторки.
 
 
 
 
 
  Відчули себе справжніми детективами, коли шукали потаємні скарби в книжках. Найактивніші учасники отримали у подарунок журнал «Крилаті».
 
 
 
 

Юні читачі мали змогу познайомитися з дитячими творами письменниці, що знаходяться в бібліотеці.
 
 

17.09.2021

Бібліотека №119
«Я + Ти + Книжка!»
Голосні читання

 Бібліотека № 119 для дітей запросила учнів інклюзивного 3 класу ЗЗСО № 213 на голосні читання «Я + Ти + Книжка! У світі українських казок».
 
 
 
 
 
  Залюбки діти не тільки слухали казки, а намагалися читати самостійно.
 
 
 
 
 
  Знайомство з цікавою літературою, участь у казковій вікторині, перегляд мультфільмів і навіть опанування азів роботи в Інтернеті – все це сприяло більшій зацікавленості школярів та бажанню знову відвідати бібліотеку.

 

17.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
   ЦРБ ім. П. А. Загребельного в чудовий осінній день провела для дітей дитячого садочка №797 інтерактивну подорож. Познайомили юних читачів з сучасними українськими казкарями, згадали прикмети осені та різних тварин, риб, птахів, які мають чудове осіннє забарвлення.
 
 
 

  Завдяки  вправам - енергізаторам «Читай, пізнавай, грай!» на свіжому повітрі разом з малечею зрозуміли, що читання може бути не тільки пізнавальним, але й веселим.
 
 
 

   Осінь – час для читання та улюблених справ. Долучайтеся до цікавих книг та різноманітних активностей, які ви знайдете у нас в бібліотеці.
 
 

16.09.2021

Бібліотека №119
«На крилах «Крилатих»
Творча зустріч

Зустріч з відомою українською письменницею Лесею Мовчун – завжди радість для читачів бібліотеки № 119 для дітей. Тому під час «Равликових читань» з пані Лесею жваво і гамірно було у бібліотеці.
Презентація пригодницького журналу «Крилаті», головним редактором якого є письменниця, відкрила перед школярами світ історичних цікавинок, оповідань та поезій українських авторів, головоломок, мовознавчих ігор, художньої майстерності. Обговорення читацьких уподобань, гра «Створюємо власний журнал», призи для найактивніших учасників, запитання до гості – цікаве, пізнавальне спілкування стало великим задоволенням і для юних читачів, і для чудової письменниці Лесі Мовчун, і для бібліотекарів.
 

15.09.2021

Галерея мистецтв
 
Мрії збуваються!!! Мешканці Деснянського району мали унікальну можливість зустрітися в Галереї мистецтв із Лесею Воронюк - засновницею Всесвітнього дня вишиванки.
 
 

Пані Леся поділилася спогадами про етапи перетворення маленької акції студентів міста Чернівці до масштабного святкування Дня вишиванки, яке на сьогодні охопило 100 країн світу!!!
Розвивати, впливати або сприяти на збереження культурної спадщини може кожен із нас! Саме Леся Воронюк є автором багатьох документальних фільмів про звичаї та традиції українського народу.
 
 

На згадку про неймовірну зустріч Голова Деснянської райдержадміністрації Ратніков Дмитро Геннадійович презентував пані Лесі незвичний подарунок - оцифрований візерунок вишиванки.

 
 

15.09.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
В бібліотеці ім. С. Олійника відбулось чергове засідання гуртка «Етика_Lab» у формі рольових ігор. Коли ми говоримо про правила поведінки, не можна не сказати про внутрішній світ, тобто той, який стоїть за нашими вчинками, словами та жестами. Він диктує нам і манеру вдягатись, і стиль, і «правила гри» з іншими людьми. Пояснили дітям, що ж таке емоційний інтелект? Це вміння усвідомлювати почуття, керувати ними, мотивувати себе.
Нікого не залишив байдужим майстер клас «Розвиток емоційного інтелекту». Приміряючи на себе ролі з казок, наші гуртківці, вчились протиставляти добро і зло, благородність і підлість, працьовитість і лінь: вміння усвідомлювати стан своїх емоцій та розуміти почуття інших людей.
 

14.09.2021

Бібліотека №1
 
  Бібліотека № 1 провела майстер клас для відвідувачів гуртка «REP». Читачі слухали розповідь про пору року – осінь, відгадували загадки, знайомились із прислів’ями.
 
 
 
 
 
 
  Разом дітлахи збирали барвисте листячко для аплікації. Маленькі майстрині наполегливо і завзято різали, клеяли. Аплікації  вийшли чудові! Запрошуємо всіх охочих до нашої творчої майстерні!    
 

10.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
   ЦРБ ім. П. Загребельного запросила на чергову зустріч у «Літературне  кафе» шанувальників української пісні. У затишній атмосфері гості мали змогу познайомитися з творчою діяльністю американської співачки, але українки за походженням і за станом душі Квітки Цісик.
 
 

      Відвідувачі кафе ознайомилися з пісенною творчістю співачки, почули її голос, що глибоко западає в серце та переглянули літературу про неї.
До зустрічі у бібліотеці!!!

 
 

Відео

 
Детективні історії О.Есаулова
 

Фотогалерея

 Літні канікули (бібліотека ім. Ю.Гагаріна) 20.06.2014
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter