17.12.2021

Бібліотека №151
 
Бібліотека №151 провела народознавчу годину «Традиції Новорічних свят» з учнями третіх класів школи № 277.
Юні хлопчики та дівчатка з захопленням слухали легенди та цікавинки про постаті Миколая, Діда Мороза та Санту. Також діти дізнались, про використання невід’ємних атрибутів новорічних свят: ялинки, подарунків і святкових частувань і має своє історичне підґрунтя у формі казок та легенд, які пройшли великий шлях трансформації і популярні зараз. На завершення зустрічі виготовили святкову ялинку!
 
 

17.12.2021

Бібліотека №119
«Блакитна п’ятниця»
Кольорові читання

Під час Національного тижня читання бібліотека № 119 для дітей влаштувала кольорові читання «Блакитна п’ятниця». Незважаючи на те, що блакитний колір символізує спокій та терпіння, бібліотечні цікавинки викликали у відвідувачів жвавий інтерес та активність. Різноманітні книжки українських і зарубіжних письменників з блакитними обкладинками, «Блакитний казковий квіз», гра-асоціація «Блакитні фантазії», поетичний калейдоскоп «Блакитні вірші» - діти залюбки поринули у світ блакитного читання, яке заохотило до подальшого знайомства з іншими літературними творами.
#ТижденьЧитання  #Кольорові_читання  #ЗнайдиСвоюКнижку
 
 

17.12.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
Блакитний — колір мрії та ідеальності. Звідси поняття «блакитна мрія», як блакитне волосся Мальвіни з казки «Буратіно». На #кольорові_читання в бібліотеці ім. С. Олійника в  #блакитну_п’ятницю  завітали юні поціновувачі книг. Дiти з задоволенням слухали казкові історії від бібліотекаря, відгадували загадки за мотивам казок та подорожували сторінками чарівних книг до дивовижної країни Твоя Книга.
#тижденьчитання #знайдисвоюкнижку #кольорові_читання #блакитна_п’ятниця
 
 
 

17.12.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням учні школи № 119 зустріли перше новорічне диво - День Святого Миколая.
У чарівній залі Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. Загребельного панував святковий та веселий настрій, сповнений  цікавими конкурсами, вікторинами, декламацією віршів та побажаннями до  Святого Миколая.
Вважається, що загадане в цей святковий день будь-яке заповітне бажання обов’язково здійсниться! Тож мрійте сміливіше!!!
 

16.12.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
У бібліотеці ім. С. Олійника в рамках гуртка «Етика_Lab» відбувся святковий захід «В очікуванні дива» до Дня Святого Миколая.
 
Діти дізнались про історію свята, як це свято святкують в Україні. А також була проведена цікава вікторина, яка допомогла створити атмосферу добра і дружби та подарувала всім позитивний настрій.
Дітки із задоволенням читали вірші, співали та з гордістю розповідали про добрі справи і як вони себе вели протягом року.

Бібліотекарі привітали дітей зі святом смачними подарунками.
 

16.12.2021

Бібліотека №119
«Миколай про діток знає все, подарунки кожному несе»
Народознавча мандрівка

Незабаром в Україну прийде чарівне зимове свято – День Миколая-Чудотворця. А читачі бібліотеки № 119 для дітей - учні 2-го класу ЗЗСО № 207 – уже відчули атмосферу прийдешнього свята, коли здійснили народознавчу мандрівку «Миколай про діток знає все, подарунки кожному несе».
Зацікавлено школярі слухали легенди про Святого Миколая, життя якого було сповнене добрими справами і який є охоронцем дітей. Мультфільм «Різдвяна казка» запросив читачів до офісу Миколая-Чудотворця, звідки вони разом зі Святим подорожували світом. Вірші про зиму та народні свята, що напам’ять читали діти, стали приємними подарунками для бібліотекарів. А від бібліотеки школярі отримали книжки та листівки-ялинки, де напишуть Святому Миколаю свої бажання, одним з яких обов’язково буде «Яку книгу я хочу під ялинку?».
 

10.12.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Відвідувачі «Літературного кафе»  ЦРБ ім. П. Загребельного разом із героєм роману Ірвіна Шоу «Два тижні в іншому місті» пройнялися долею героя, якому випав шанс переосмислити своє життя, визначитися ким стати.
#ТижденьЧитання #ЗнайдиСвоюКнижку
 
 
 
 

08.12.2021

Бібліотека №119
Малюємо між слів
Арт-урок

Усім дітям подобаються книжки з яскравими малюнками. За малюнками можна немов би прочитати книжку, простежити сюжет від однієї ілюстрації до іншої. Чарівна сила художника-ілюстратора може викликати захоплення та  виховати любов до книги.
У Міжнародний день художника бібліотека № 119 для дітей перетворилася на імпровізовану майстерню, в якій маленькі відвідувачі долучилися до створення казкових ілюстрацій. Книжки з чудовими малюнками відомих українських художників, голосні читання казки «Рукавичка» і перегляд мультфільму, майстер клас «Веселковий пензлик» від художниці Анни Левицької допомогли юним читачам краще виявити свої здібності, художній талант і заохотили до малювання вдома інших літературних героїв.
 
 

03.12.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
«Твори добро, бо ти людина», - під такою назвою у ЦРБ ім. П. А. Загребельного пройшла година доброти, на яку завітали вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району міста Києва.
Бібліотека, як простір інклюзивного дозвілля, створила максимально комфортну обстановку для своїх особливих читачів. Для дітей це було щось нове хвилююче і досі невідоме: просторі зали, чудові книжки, безліч різноманітних іграшок,  новорічна ялинка та яскраві лялькові герої. Але вони впоралися: спілкувалися, взаємодіяли, залюбки здійснили екскурсію до Галереї мистецтв. А на завершення дітлахів заохотили цікавим заняттям – майстер класом із виготовлення «Браслетиків дружби», завдяки якому малеча набралася гарного настрою, позитиву та неповторних емоцій.
Всім нам нелегко у сьогоднішній скрутний час, але пам’ятаймо, що поруч є люди, яким набагато гірше за нас. І ми можемо покращити їхнє життя своїм відношенням, небайдужим ставленням, усмішками і теплим поглядом.
І щоб жилося усім нам добре, у мирі та злагоді, необхідно щохвилини, щоденно творити добро!

 
 

03.12.2021

Бібліотека №119
Я +Ти + Книжка!
Зимові читання

Зима ще не тішить дітлахів снігом та улюбленими розвагами, але поринути у зимові фантазії можна за допомогою чудових книжок. І вихованці інклюзивних груп ДНЗ № 176 залюбки долучилися до голосних читань у бібліотеці № 119 для дітей.
Вірші, казки та загадки про зиму, мультфільм про зимові свята, щире спілкування з бібліотекарями – зустріч заохотила дошкільнят до читання не тільки у бібліотеці, а і вдома з батьками, адже книжечки діти обирали на будь-який смак.
 
 

02.12.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Зміна клімату – одна з найбільш гострих проблем в Україні та світі. Збільшення кількості аномальних погодних явищ призводять до загибелі людей та значних економічних втрат. Лише послідовні внутрішні заходи для пом’якшення змін клімату допоможуть у боротьбі з глобальним викликом.
 
Про відповідальність за збереження навколишнього середовища, важливість екологічного просвітництва співробітники ЦБС Деснянського району говорили з екологинею, членкинею ГО УЕК «Зелена хвиля» Санківською І.М.
Адже бібліотекарі не залишаються осторонь важливих екологічних проблем, беруть участь у реалізації Цілей сталого розвитку ООН, інформують своїх користувачів  про наслідки недружнього ставлення до природи. Саме тому лейтмотивом зустрічі сміливо можна назвати гасло «Почни з себе!»
 

Відео

 
Василь Стефаник
 

Фотогалерея

 Літні канікули (бібліотека ім. Ю.Гагаріна) 20.06.2014
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter