26.06.2023

Бібліотека №119
     Напередодні Дня кримськотатарського прапору бібліотека № 119 провела для читачів history-екскурс «Символ національної незламності та волі Криму».
 
 

      Презентація «Крим далекий та близький. Традиції народів Криму», квіз «Що ти знаєш про Крим?», колективне арт панно «Мави Кок-байрак», фотосесія у національних татарських головних уборах - діти здійснили цікаву, пізнавальну мандрівку сторінками історії одного з корінних народів України.
 
 
 
     Дізналися про свято, що символізує єдність та боротьбу кримських татар за свободу і право на самовизначення, звільнення півострова від російської окупації, відновлення територіальної цілісності України.
 
 

22.06.2023

Бібліотека №119
 
З нагоди Міжнародного дня фей читачки бібліотеки № 119 на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» перетворилися на казкових чарівниць. Книжки з європейської міфології та народного фольклору, захопливі історії про сучасних диво-дівчаток, майстер клас «Маска феї-чаклунки» - юні  відвідувачки залюбки мандрували світом таємничої магії і добра.
 
 

21.06.2023

Бібліотека №119
 
На вшанування пам’яті письменника Володимира Вакуленка у бібліотеці № 119 відбулися родинні читання «Татусева книга Володимира Вакуленка».

Бібліотекарі розповіли відвідувачам про відомого дитячого письменника, громадського діяча, волонтера, справжнього патріота України, батька двох синів Володимира Вакуленка, який був розстріляний російськими окупантами у 2022 році на рідній Харківщині.
Діти з батьками читали маленькі віршовані історії про життя, про радість і горе, про родину та друзів зі світлого твору - «Татусевої книги». Всі відчули, наскільки автор любив дітей, яким присвячена книга, і намагався донести ці емоції до читачів. Письменник загинув, але залишив нам свої чудові літературні надбання, написані серцем і душею.
 

19.06.2023

Бібліотека №119
   У День батька бібліотека № 119 запросила відвідувачів на патріотичну годину «Мій тато захищає Батьківщину».
 
 

   Розповіді дітей про своїх батьків, які захищають нашу країну від російського ворога зі зброєю в руках, які є волонтерами, літературні хвилинки з  читанням книг про батьків та родинy.
 
 
 
Майстер клас з виготовлення вітальних листівок «Мій тато - супергерой» - під час активного спілкування діти виявили свою любов до татусів, яких вони дуже цінують, якими пишаються, з якими хочуть зростати у мирній та вільній Україні.

 
 

16.06.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
   До Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством пройшла дискусія з молоддю «Насильству немає виправдання» про запобігання сексуальному насильству та підтримку жертв в умовах конфлікту.
 
 
 
   Під час заходу відбувся тренінг «Зміцнення навичок самозахисту» де учасники отримали практичні поради, які допоможуть захистити себе в разі потенційно небезпечних ситуацій, а також як надати підтримку тим, хто став жертвою сексуального насильства.
 
 

   Бібліотекарі наголосили на неприпустимості і неправомірності насильства та підвищення усвідомленості молоді в такій важливій темі. 

 

15.06.2023

Бібліотека №119
 
До Дня фотографії природи читачі бібліотеки № 119 для дітей стали учасниками фоточеленджу «Миттєвості природи».
Бібліотекарі розповіли про історію фотографії та професію фотографа, про винахід фотоапарата, ознайомили дітей з літературою на цю тематику. А юні фотохудожники представили добірку власних світлин, зроблених у різних мальовничих куточках, розповіли, чому уподобали саме ці краєвиди, спілкувалися, ділилися враженнями.
 

13.06.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку – свою та наших дітей.
 
 
 
 
 
  Отож, до  ЦРБ ім. П. А. Загребельного, на зустріч з учнями завітали представники Добровольчих формувань територіальної громади № 31 Деснянського району.
 
 
 
  Вони познайомили присутніх із основними правилами мінної безпеки: як розпізнавати вибухонебезпечні предмети, як розрізняти попереджувальні знаки,  а головне -  чому потрібно дотримуватися відповідних правил поведінки.
 
 
 
 

Діти  отримали змогу приміряти спорядження саперів з яким працюють при розмінуванні територій, побачити різні види мінувань, попрацювати з міношукачами,тощо.
Кожний учасник заходу отримав від наших військових  пам’ятку мінної безпеки.
Попереджений — значить озброєний!
 
 

12.06.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
У бібліотеці ім. С. Олійника відбулась презентація книг «Література у вогні війни» та обговорення «Роль воєнної літератури в сучасному світі». Захід нагадав нам всім про тих, завдяки кому ми маємо змогу жити - на підтримку воїнів та задля вшанування пам`яті тих, хто боровся за мир в Україні. Під час презентації відвідувачі бібліотеки ознайомились з сучасною воєнною літературою та мали змогу обрати книжки для себе та рідних.
 
 
 

08.06.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
В ЦРБ ім. П.А. Загребельного відбулася пізнавальна відео подорож, під час якої діти здійснили мандрівку океанами нашої планети. Вони дізналися багато цікавого про морський простір. А ще - про згубний вплив людства на нього: про забруднення відходами, про масовий вилов риби та збільшення  кількості пароплавів та суден.
Для знайомства з морськими мешканцями маленькі читачі переглянули  ілюстровані книжки, дитячі енциклопедії та разом з казковими героями поринули у бездонні морські глибини.
У співпраці з волонтерами з БФ «Голоси дітей» малеча пограла у морські розваги:  повправлялися у спритності, кмітливості, взяли участь у дружніх змаганнях, відчули себе справжніми моряками.
 

05.06.2023

Бібліотека №119
   На велосипеді до бібліотеки! А чому б і ні? Саме у Всесвітній день велосипеда (World Bicycle Day) дитяча бібліотека № 119 організувала велопробіг з родинами юних читачів. Адже діти дуже полюбляють цей найекологічніший та водночас найдоступніший транспорт. Отже бібліотекарі запропонували читачам поєднати дві корисних справи: прогулянку на велосипеді та бібліотечну галявину.
 
 
 

   У мальовничому київському парку, через який пролягав веломаршрут, був зроблений book-релакс. Книжки про винахід велосипеда, спортивні досягнення, правила дорожньої безпеки і велокультури, цікава інформація від бібліотекарів - спілкування та відпочинок на природі були пізнавальними як для дітей, так і для батьків, які обмінювалися власним досвідом щодо здорового способу життя і порадами. Тож дбаймо про своє здоров’я, довкілля, читаймо та відвідуймо бібліотеку!


 
 

05.06.2023

Бібліотека №1
 
  Кожна дитина сьогодні потребує психологічної допомоги.
 
 
 
 
   Бібліотека №1 запросила відвідувачів гуртка "Теплі долоньки" на майстер - клас. Яскраве забарвлення аплікації додало читачам позитивних емоцій, чудового настрою.
 
 

Відео

 
Всесвітній день вишиванки
 

ФотогалереяЯрмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування – 2011

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter