05.06.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
   В ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся тренінг із підвищення кваліфікації бібліотечних працівників на тему «Екологічна компетентність бібліотекаря: від теорії до практики» за участі викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського Університету ім. Б. Грінченка Санковської Ірини Мечеславівни.
 
 

     Після теоретичної частини присутні на практиці  проявили свою обізнаність, ерудованість та творчість, вміння працювати в команді. Завдання містили різні вправи для розвитку екологічного мислення і формування екологічної культури.
 
 

   Під час заходу бібліотекарі   розширили та поглибили знання із питань екологічного саморозвитку, сформували творчий підхід до підбору форм, методів та прийомів реалізації завдань екологічного виховання читачів.

 
 

01.06.2023

Бібліотека №1
    До Міжнародного дня захисту дітей бібліотека № 1 запросила учнів молодшої школи № 277 на тренінг "Безпечні канікули" із Добровольчим формуванням територіальної громади № 31 Деснянського району.
 
 
 

  Військові фахівці практично ознайомили дітей із правилами поводження з вибухонебезпечними предметами, в ігровій формі знайомились із небезпечною роботою сапера, дізнались про важливий дзвінок 102. Також переглянули книги, які допоможуть учням пізнати основи життєдіяльності.
 
 

     Тренінг навчив дітей дбати про безпеку свою і друзів. Дякуємо нашим військовим саперам за пізнавальний тренінг!
 
 

01.06.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Нині до ЦРБ ім. П. А. Загребельного вперше завітала письменниця та волонтерка Людмила Охріменко.


На творчій зустрічі авторка презентувала кілька своїх книг, серед яких головною зіркою був роман «Оскар».  У 2021 році він визнаний найкращим твором на воєнну тематику за версією Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Наші відвідувачі сповна насолодилися спілкуванням з авторкою:   дізналися з перших уст, як створюються книги, довідалися, як історії з життя лягають в основу творів, а кумедні ситуації -  надихають творити.

Щиро вдячні пані Людмилі за подаровані книги бібліотеці. Бажаємо творчих успіхів і наснаги.
 

01.06.2023

Бібліотека №119
      Напередодні Міжнародного дня захисту дітей бібліотека № 119 завітала на майданчик ДНЗ № 176.
 
 
 
  Цікава програма, підготовлена бібліотекарями, захопила дітлахів. Вони активно демонстрували спритність у спортивній грі, відгадували казки, дружно танцювали, наспівували веселі дитячі пісні, малювали на асфальті малюнки «Мирне небо – щасливе дитинство» та отримали у подарунок книжечки.
 
 

   Усміхнені, щасливі обличчя маленьких українців – це теж наша нескореність, незламність і вільне майбутнє!

 
 

31.05.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
До Всесвітнього дня без тютюну бібліотека ім. С. Олійника провела виховну годину «Бережи себе» для учнів школи № 147.

Бібліотекарі розповіли про шкідливі наслідки вживання тютюну, види залежності та про переваги здорового способу життя, про методи боротьби з цією шкідливою звичкою. Гра - вгадайка «Міф чи факт?» допомогла розставити пріориотети : здоров’я чи паління, спільний плакат «Курити – майбутнє гасити» дав змогу бажаючим написати, чому він не курить.
Нехай цей Всесвітній день без тютюну стане початком нового етапу в житті учнів – етапом здоров’я і самовдосконалення. Разом ми зможемо створити світ, де тютюн не визначає наші вчинки, а ми визначаємо своє здорове майбутнє.
 

29.05.2023

Бібліотека №119
   У День столиці бібліотека № 119 запросила відвідувачів, які вимушено переїхали до Києва через війну, на пізнавальну подорож «Гостинний Київ».
 
 
 

   Віртуальна екскурсія «Київ – серце Європи», література з книжкової виставки «Читаємо ProКиїв», квіз «Київ історичний», філворд «Київські пам’ятки» - читачі охоче знайомилися з цікавинками столиці України.

 
 

29.05.2023

Бібліотека №1
      Київ - серце нашої держави, її гордість і краса! До Дня Києва бібліотека №1 провела краєзнавчий екскурс "Як тебе не любити, Києве мій!" для читачів ВПО з Бахмута, Маріуполя, Торецька.
 
 
 
       Відвідувачі ознайомились з історією центральної вулиці - Хрещатик, архітектурою Майдана Незалежності, історичною пам'яткою - Архистратигом Михаїлом, пам'ятником князю Володимира, що став символом стародавнього міста.
 
 
 
     Література про Київ надихнула читачів вивчати історію нашого славетного міста.
 

28.05.2023

Бібліотека №119
 
Напередодні Дня столиці та Дня Києва бібліотека № 119 влаштувала під розлогими квітучими каштанами - символами Києва - бібліомайданчик «Київ нескорений».
Літературна хвилинка «Легенди Києва», вікторина «Київ відомий та невідомий», арт-печворк «Бажаємо миру столиці!» - юні відвідувачі читали, відгадували, майстрували та з вірою у Перемогу щиро вітали нашу незламну столицю зі святом.
 

28.05.2023

Бібліотека №119
 
Читачі бібліотеки № 119 здійснили пізнавальну літературно-краєзнавчу мандрівку «Місто на Дніпрових схилах», присвячену Дню Києва.
Голосні читання поезій про улюблене місто, презентація «Мальовничий Київ», гастрономічний відеогід «Смаколики Києва», майстер клас «Янгол-охоронець Києва» - юні кияни поринули в атмосферу затишної та чудової столиці нашої Батьківщини.
 

25.05.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
Про історію столиці України – Київ, розповідали своїм користувачам у бібліотеці ім. С. Олійника.

Бібліотекарка підготувала для присутніх, цікаву бесіду про історію Києва, презентувала мандрівку «Києве мій» з якої діти дізнались про історію заснування та розбудову Києва.
Діти активно взяли участь у вікторині «Про історію столиці знати кожному годиться» та показали блискучі знання історії вулиць у Деснянському районі.

Завершальною частиною заходу були настільні ігри, що стимулювали мислення та поглиблювали знання з історії міста.
 

25.05.2023

Бібліотека №1
    До Дня слов'янської писемності і культури бібліотека № 1 запросила читачів різного віку на мовознавчу годину "Кирило і Мефодій - творці слов'янської писемності". Відвідувачі заходу поглибили знання про братів - Кирила та Мефодія, які були просвітителями, творцями азбуки, провідниками християнства, першими перекладачами богослужбових книг.
 
 
 

   Багато цікавих фактів щодо слов’янської писемності, культури, рідної мови можна дізнатися з книжкової виставки «Вивчаймо рідну мову!», яка представлена в бібліотеці.
 
 

Відео

 
Міжнародний день джазу
 

ФотогалереяАкція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter