30.05.2024

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Коли влучний час, щоб навідатися в бібліотеку? Завжди!

ЦРБ ім. П. А. Загребельного запрошує діточок на екскурсії у книжковий край! Завітавши до нас, ви зможете обговорити свої улюблені книжки та познайомитися з літературними новинками. А також зазирнути за «таємну завісу» і дізнатися про роботу бібліотеки зсередини.
 
Тож приходьте за адресою вул. Р. Рейгана, 6 і пориньте у світ літературної насолоди!
 

30.05.2024

Бібліотека №1
      До Міжнародного дня захисту  дітей бібліотека № 1 запросила читайликів ДНЗ № 12 на презентацію книги дитячої письменниці Наталії Короп «Дерево, яке стало Гітарою».
 
 
 
 
    Авторка розповідала дітям історію, що сталося з Деревом і про початок чогось нового, невідомого, але бажаного. Дітям було цікаво поспілкувались із письменницею, почути і побачити гру на гітарі в її виконанні. 
 

30.05.2024

Бібліотека ім. С. Олійника
    Бібліотека ім. С. Олійника до Всесвітнього дня без тютюну провела  виховну годину «Дихай вільно» для молоді.
 
 
 
 
    Бібліотекарка підкреслила психологічний аспект руйнівних залежностей, звернула увагу на шкідливі наслідки та запропонувала літературу, яка може допомогти відмовитися від пагубної звички.
 

28.05.2024

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
«Читання його романів – це розкішне купання в українській мові», – саме так літературознавці говорили про творчість Романа Іваничука.

ЦРБ ім. П. А. Загребельного продовжує знайомити відвідувачів бібліотеки з яскравими обличчями шістдесятництва. Серед них і автор чималої кількості історичних романів – Роман Іваничук.
До 95-ої річниці від дня народження письменника у бібліотеці зібралися поціновувачі історичної прози. На зустрічі присутні обговорили активну письменницьку діяльність Р. Іваничука:  за майже пів століття він написав близько 60 книг! Також, обговоривши твори письменника, читачі зробили цікавий висновок. Якщо об’єднати усі романи цього письменника в один цикл, то вийде один великий роман про історію України!
А ближче познайомитися з творчістю Романа Іваничука та інших шістдесятників ви можете, завітавши до ЦРБ ім. П. А. Загребельного. Чекаємо на вас!
 

27.05.2024

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
«Я стану класиком лише якщо загину на війні» – так про себе жартома говорив Максим Кривцов, але це виявилося гіркою правдою…

Нині у ЦРБ ім. П. А. Загребельного зібралася молодь аби вшанувати пам’ять Максима «Далі» Кривцова – загиблого військового, поета, фотографа.
 
Максим народився в Рівному, навчався і проживав в Києві. 7 січня 2024 року у 33 роки загинув на Харківщині, захищаючи нашу Незалежність.  Перед смертю Максим випустив збірку «Вірші з бійниці», яку визнали однією з найкращих українських книжок за версією українського ПЕН. Вірші у ній – чуттєві, живі, навіть коли оповідають про найтемніші куточки війни. У цьому зміг пересвідчитися кожен із присутніх, долучившись до голосних читань та переглянувши відео, створені друзями Максима.
 
 
На зустрічі була присутня представниця Фонду імені Максима Кривцова, а також подруга «Далі» – пані Марго. Гостя розповіла молоді про благодійну діяльність фонду, а також цікаві факти про поета.
На завершення молодь з ДВО «Патріот» Троєщина виконала добірку патріотичних пісень, які вони присвятили Максиму та всім загиблим воїнам.
Зустріч дала багато матеріалів для роздумів. Зокрема нагадала, що ми маємо підтримувати наших захисників та захисниць усім: донатами, волонтерством; давати їм відчуття важливості. Але війна жорстока й герої помирають. Що робити тоді? Все аби їхні імена та внесок у майбутню перемогу України не були забуті!

Щиро дякуємо за допомогу в організації зустрічі Фонду імені Максима Кривцова (https://www.instagram.com/maksym.dali/?igsh=NnRpazZxaHlhc2Zv) та Платформі пам’яті Меморіал #Меморіал героїв, https://www.instagram.com/memorial.of.heroes/, https://t.me/memorial_ukraine, ініціативі, яка працює над збереженням і вшануванням пам’яті українців, які загинули через війну Росії проти України.

З нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю!
 

26.05.2024

Бібліотека №1
 
У День Києва бібліотека № 1 та дитяча бібліотека № 119 взяли участь в благодійному святі «Моя Биківня», яке відбулось у ЖК «Лісова Казка».

Працівники бібліотек традиційно підготували різні активності, створили простір для дітей та дорослих.
Усі відвідувачі свята мали змогу почути про історію і сучасність мікрорайону Биківня та народного артиста України, гордість Биківні – Борислава Брондукова. Під час виступу відбувся благодійний аукціон книг на підтримку ЗСУ.
Гості заходу долучилися до майстер-класу «Вітаємо, НЕЗЛАМНИЙ Києве!», де з любов’ю вирізали з кольорового паперу листя каштану – символ Києва і писали свої побажання місту та УКРАЇНЦЯМ.

Ми пишаємося тим, що маємо можливість допомагати нашим захисникам та підтримувати дух нашого міста. Нехай наша спільна праця буде внеском у майбутнє Києва, яке буде безпечним та мирним.
 

24.05.2024

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
      Нині до ЦРБ ім. П. А. Загребельного завітала ціла юрба школярів, аби доєднатися до захоплюючої бібліогри «Пригода у стародавньому Києві». Адже уже в неділю наше любе місто святкуватиме свій енний день народження!
 

 

    Бібліогра перенесла юних відвідувачів у прадавні часи, коли на схилах Дніпра тільки зароджувалася майбутня столиця. За допомогою ребусів діти пригадали, які слов’янські племена проживали на теренах майбутньої української держави. А за допомогою кросворду з’ясували, що, згідно однієї з версій, брати-засновники  належали до полян. І це лише маленька частинка пізнавальних завдань!
 
 

     Ілюстрації з літописів, мапа сучасного Києва,  а також вдало підібрані книги – все це зробило сьогоднішню зустріч сповнену нових відкриттів та яскравих вражень!
 
 
 
 

24.05.2024

Бібліотека №119
    Напередодні Дня столиці та Дня Києва юні читачі бібліотеки № 119 здійснили мандрівку за книжково-віртуальним маршрутом «Топ-20 цікавинок столиці України».
 
 
 
   Пізнавальна бесіда «Столичні фішки», медіаподорож «Пам’ятки середмістя Києва», анаграми «Київ люди прикрашають», ліричний віршограй «Про рідне місто поетичними рядками» – школярі поринули в унікальну атмосферу столиці нашої Батьківщини. А намальовані дітьми символи міста стануть талісманами на Перемогу для незламного Києва.
 
 
 
 
 

24.05.2024

Бібліотека ім. С. Олійника
     До Дня Києва бібліотека ім. С. Олійника провела краєзнавчий квест «Освячений Дніпром». Працівники бібліотеки влаштували справжню екскурсію містом, показавши найдивовижніші місця, захопливі легенди та невідомі факти.
 
 
 
 
    Діти послідовно виконували завдання, відгадували загадки, розгадували ребуси та з завзяттям вели до перемоги свої команди. Завдяки злагодженій роботі та чудовій взаємодії гравців, перемогла дружба і з позитивними емоціями діти насолоджувалися виграними смаколиками!
 
 
 

 
 

23.05.2024

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Психологічний тренінг - це вправи, атмосфера, особливий стан душі кожного учасника. Але насамперед тренінг - це визначена концепція людських відносин. Тож тренінг, який відбувся у ЦРБ ім.П. Загребельного «Вирішення конфліктів мирним шляхом», став для дев’ятикласників ліцею № 293 можливістю особистісно сприйняти цю концепцію.
Поняття «конфлікт», «сторони конфлікту» та їх причинно-наслідковий зв’язок отримали змістовне втілення у формі активного навчання, яке дозволяє самому формувати навички й уміння в побудові продуктивних психологічних та соціальних міжособистісних відносин.
Учасники тренінгу залюбки опрацьовували модельні ситуації, складали сенкани та активно шукали способи розв’язання конфлікту. (Наприклад, поділ апельсину !).

По завершенню всі присутні отримали смаколики, наліпки і яскраві враження.

Велика вдячність ГО «Ла-Страда» за допомогу у проведенні заходу!
 

23.05.2024

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
У ЦРБ ім. П. Загребельного відбувся особливий захід з психоемоційної підтримки школярів. Арт-терапія «Створення шкатулки з горіха» за національно-патріотичною тематикою допомогла нашим читачам  зняти психічну напругу і стрес, подолати тривожність і страхи та гармонізувати свій внутрішній стан.
Програма заходу включала також інтерактивні ігри. Зокрема, багатосерійну гру «Видатні українці» (серія «Хто ми?»), яка містить більше ста цікавих фактів та, навіть, маловідомих подій з життя  українських діячів.
Наостанок, учасники заходу ознайомились з оглядом творів  у жанрі мілітарі сучасних українських майстрів слова: Павлом Вишебабою («Тільки не пиши мені про війну»), Мар’яною Горянською, Віктором Корягіним («Нам не потрібна війна»), Євгеном Степаненком, Соломією Степаненко («Абетка війни»).

Вдячні за допомогу і підтримку у проведенні цього заходу БФ «Мелодія життя»!
 

Відео

 .
Фрідріх Фальц - Фейн.
 

Фотогалерея



Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування – 2011

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter