29.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Нині до ЦРБ ім. П. А. Загребельного вперше завітала Ольга Киця – нове ім’я на літературному небосхилі нашої країни.
На творчій зустрічі до Дня пам’яті захисників і захисниць України письменниця презентувала свою патріотичну збірку «Нескорені». Вірші пані Ольга пише про воєнне сьогодення, спільне горе українців, які втрачають найрідніших, та про героїзм звичайних людей, які попре все залишаються незламними.Чимало поетичних творів адресовані українським бійцям. А прозову частку книги складають оповідання, в сюжеті яких лежать історії з життя у воєнних реаліях.
Ольга Киця змогла викласти на папір ті думки та почуття, які кожен українець та українка змушені пережити через війну. Її рядки потрапляли у саме серце слухачам і виступали гіркими слізьми на їхніх обличчях. Однак творчість письменниці не лише відбивається болісним ехом у наших серцях, але й зміцнює віру у майбутню перемогу. Адже ми, українці – нескорений народ!
 

24.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Нині діти зібралися в ЦРБ ім. П. А. Загребельного аби відзначити найважливіше державне свято – День Незалежності України!
Юні відвідувачі взяли участь в усній вікторині «Україна понад усе!» та перевірили свої знання рідної мови у конкурсі «Лінгвістичне конфетті». Також діти обговорили книги про незалежність нашої держави й згадали чимало історичних особистостей, які допомогли її досягти. Перепочивши під час фізкультхвилинки «Ми українці», маленькі розумники доєдналися до інтерактивних розваг під назвою «З Днем народження, Україно!».
Завершився захід створенням тематичних малюнків – подарунків для неньки Батьківщини у день її народження.
 

 

24.08.2023

Бібліотека №1
 
До Дня Незалежності України бібліотека №1 запросила читачів на презентацію патріотичної виставки «Незламні». Відвідувачі поглибили знання з історії свята, ознайомились з сучасною літературою про війну. Із книг читачі дізнались скільки випробувань випало реальним головним героям на особистих фронтах, які виборюють незалежність країни.
Сьогоднішній День - символ того, що Україна з гордістю залишається суверенною та НЕЗАЛЕЖНОЮ Державою!
 

18.08.2023

Бібліотека №119
 
З нагоди Всесвітнього дня фотографії Дитяча бібліотека № 119 запрошує на віртуальну фотоекспозицію «Селфі в бібліотеці», на якій представлено добірку світлин читачів з популярними книжками в уподобаних ними локаціях бібліотеки.
 
 
 

17.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
У ЦРБ імені П. А. Загребельного, незважаючи на пекельну спеку,  тривають розваги! Сьогодні дітвора  з літнього табору від Деснянського районного в місті Києві центру соціальних служб зібралася у бібліотеці аби взяти участь у мовному міксі «Чи знаю я рідну мову?». Юні відвідувачі доєднувалися до словникових естафет, розгадували ребуси та займалися «мовним» фітнесом – створювали антонімічні пари. Також маленькі розумники взяли участь у мовознавчій грі у форматі шоу «Перший мільйон», за що отримали солодкі призи.
Діти не лише перевірили свої знання української мови, а й дізналися чимало цікавого про найпоширенішу мову світу – мову жестів, переглянувши пізнавальний фільм.
А наприкінці заходу чудово розважилися під час тематичного майстер-класу із виготовлення книжкових закладинок!
 

17.08.2023

Бібліотека №119
 
В дитячій бібліотеці № 119, при партнерстві з Forest Art Camp, відбувся воркшоп «Звуки, запахи, ритуали» від відомої художниці, дослідниці, засновниці міжнародної мистецької платформи для дітей та підлітків «Жива Шафа» та засновниці спільноти «Chernigiv Monumentalism», присвяченої збереженню монументального мистецтва – Олени Загребіної.
 
Діти з задоволенням взяли участь в інтерактивному діалозі з мисткинею про чудові та важливі речі в нашому житті. Що нас підтримує та надихає? Що дарує нам затишок і спокій? Які запахи ми асоціюємо з домом, чи притримуємось ритуалів, які рятують нас у важкі часи, чи знаємо ми «чарівні» слова, що заспокоюють нас або можуть заспокоїти інших?
На основі розмови хлопці та дівчата створили свої унікальні тексти та малюнки для нової книги з однойменною назвою «Звуки, запахи, ритуали», яка включатиме малюнки та тексти дітлахів з усієї України та дітей – вимушених переселенців, які тимчасово перебувають в різних куточках світу.
 

17.08.2023

Бібліотека №1
 
До Всесвітнього дня гуманітарної допомоги бібліотека № 1 запросила читачів Волонтерського центру "Перший спалах" на мотиватор "Поділись з нужденними!". Вже другий рік війни ЦБС Деснянського району активно співпрацює з Волонтерським центром "Перший спалах" і допомагає військовим та цивільним громадянам, ВПО : плетемо маскувальні сітки, проводимо з дітками арт-терапію, а поробки, малюнки передаємо нашим ЗАХИСНИКАМ на фронт, щоб зігріти їх серця, збираємо речі для переселенців, допомагаємо знайти дах для тих, хто втратив житло, донатимо на ЗСУ, допомагаємо тваринам тощо.
Ми згадали героїв із реального життя і обговорили, що саме мотивує волонтерів рятувати і захищати життя людей попри війну, ризики. Разом до Перемоги!
 

10.08.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Пухнастики, смугастики, муркотунчики – як тільки не називають винуватців сьогоднішніх веселощів! Адже нині в ЦРБ ім. П. А. Загребельного маленькі поціновувачі вусатих та хвостатих святкують Міжнародний день котів.
Діти довідалися чимало цікавинок про котів, пригадали історію їх одомашнення, а потім перевірили свої знання за допомогою інтерактивної відео-гри «Нагодуй кота». Після «пухнастої» рухнанки маленькі читайлики поділилися враженнями про свої улюблені кото-книги та обговорили своїх улюблених хвостатих персонажів.
Також юні відвідувачі взяли участь у тематичному майстер-класі з виготовлення котячих закладинок, які роблять читання книг ще приємнішим.
 

09.08.2023

Бібліотека №119
 
До Всесвітнього дня книголюбів дитяча бібліотека № 119 запросила юних читачів на коло спілкування «Book-cимпатія».
 
Інтерактивна розмова про значення книги і читання, огляд дитячих бестселерів, розповіді дітей про  улюблені твори українських та зарубіжних письменників, творча гра  «Додатковий персонаж» - юні поціновувачі книги залюбки долучилися до свята у бібліотеці.
 

07.08.2023

Бібліотека №119
     У Міжнародний день світлофора дитяча бібліотека № 119 підготувала дорожню грамоту «Будь уважним на дорозі!» для вихованців ДНЗ № 176.
 
 
 

    Книжки «Правила дорожнього руху для дітей», «Обережним будь завжди!», «Уроки інспектора ДАІ», «Лейтенант Доброта», рухливі ігри «Сигнали світлофора» та «Увага, автомобіль!», майстер клас з виготовлення книжкових закладок «Світлофор-Моргайко» нагадали дітям про суворе дотримання правил дорожнього руху та обачну поведінку на вулицях.

 
 

04.08.2023

Бібліотека №1
   До Міжнародного дня Світлофора бібліотека № 1 провела урок-гру "Вивчай правила дорожнього руху!" з вихованцями ДНЗ № 12.
 
 
 
  Читайлики відгадували загадки, брали участь у вікторині, грали в інтерактивну гру "Світлофор", знайомились з книжками та журналами, що допомагають вивчити правила дорожнього руху.
 
 
 
 
     Дуже важливо дітям різного віку знати правила поведінки на дорогах і вулицях нашого міста.
 

Відео

 
Дітям про Конституцію України.
 

ФотогалереяЯрмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування – 2011

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter