27.02.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
Бібліотека ім. С. Олійника запросила медичного фахівця на захід «Бібліотека та війна : тримаємо стрій!». Читачі бібліотеки дізнавалися як правильно діяти в ситуаціях, що можуть загрожувати життю людини.
Лікар провела відповідний інструктаж та наглядно показала як зупиняти кровотечу, як діяти при опіках тіла, переохолодженні, зупинці серця, тощо. Навички першої медичної допомоги є необхідними для кожного, особливо в умовах війни. Вчасно надана перша медична допомога - це врятоване життя.
В цей важкий час нам надзвичайно потрібна і психологічна допомога. Наприкінці зустрічі пройшов майстер клас у стилі ошибана : терапія книгами і рослинами проти всіх тривог!
 

27.02.2023

Бібліотека №119
 
Масниця – свято пробудження природи, свято оновлення та надії на щасливе майбуття, свято приходу весни. А оскільки саме жайворонок приносить першу звісточку про весну і перше тепло, на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» відвідувачі бібліотеки № 119 виготовляли весняних жайворонків з кольорового паперу.
Разом з бібліотекарями діти пригадали традиції та звичаї святкування Масниці. А натхнення у творчості юним майстрам додало те, що патріотичних жовто-блакитних пташечок вони створювали не лише для себе, а і для наших захисників. Тож нехай щирі дитячі побажання «долетять» до воїнів на крилах весняних жайворонків, які також символізують ПЕРЕМОГУ СИЛИ СВІТЛА над темрявою!
 

23.02.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
  Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.
 
  
 
  Тож цього дня юні користувачі Центральної районної бібліотеки ім. П. Загребельного продемонстрували свою любов до української мови через вірші та малюнки, вкотре підтвердивши тезу: мова має значення!
 
Гуртківці «ARTMILA» яскраво, творчо та талановито зобразили  нашу чудову рідну мову в образі молодої дівчини.
Говорімо українською, єднаймося у мові!
 
 

21.02.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
До Міжнародного дня рідної мови до ЦРБ ім. П. Загребельного завітав директор Одеського культурного центру, продюсер національного фестивалю театрів «Молоко» в Одесі, Миколаєві, Херсоні, експерт Українського культурного фонду, батько 3 дітей, який прочитав 300 книг – Михайло Журавель з авторською стендап-комедією «Тихо начитаний».
«Чому москалі не читають книжок? Бо вони не вміють читати», - з таким риторичним запитанням звернувся до аудиторії актор, в житті якого книга займає важливе місце.
Режисер представив новинки літератури відомих письменників та митців, творчість яких пов’язана з війною: Андрія Любки, Мирослава Дочинця, Сергія Дзюби, Василя Піддубного, Віталія Запеки, Братів Капранових, Юрія Журавля. Багато з них зараз боронять Україну на передовій або волонтерять.
Дякуємо "Мистецький центр "ТРІУМФ" (голова правління Тадля О.М.) за співпрацю та підтримку!
 

21.02.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці ім. С. Олійника бібліотекарі підготували для читачів найкращі вірші та вислови видатних українців про мову та запросили молодь на годину спілкування «Українська мова-наша незалежність». Мова – генетичний код будь-якого народу, серцевина його культури та історії.
Всі були активними, вивчали, шанували та прославляли українську нашу рідну мову!
 

21.02.2023

Бібліотека №119
 
Бібліотека № 119 разом з учнями спеціалізованої школи № 207 долучилися до святкування Міжнародного дня рідної мови на занятті ігрової студії «Мовні витребеньки». Квіз «Кмітливі Мовознайки», пізнавальні конкурси, ребуси, гра-асоціація «Які бувають слова?», анаграми «Спритні літери», «Зміни слово» не просто зацікавили школярів, а і додали їм творчого настрою та заохотили до подальшого вивчення української мови через гру.
 
 

20.02.2023

Бібліотека №119
 
До Дня Державного Герба України бібліотека № 119 провела для учнів ЗЗСО № 213 історичний екскурс «Наш герб – тризуб, це воля, слава, сила». Вже багато століть наш герб єднає українців та надає нам сил. Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував, а зараз відвойовує віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.
Розповідь бібліотекарів про історію виникнення українського герба, культуру та звичаї українського народу, навчально-пізнавальна мультимедійна презентація «Державний герб України», анімаційний фільм «Тризуб. Легенди України», вікторина «Чи знаєш ти свою країну?», розмальовки «Державні символи України» - юні читачі слухали, спілкувалися, вивчали, досліджували, творили.
 

20.02.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
До Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні, в бібліотеці ім. С. Олійника, відбувся патріотичний ранок «Герої не вмирають!», щоб вшанувати пам’ять людей, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє. Своїми спогадами, відтворивши всю хронологію подій у Києві, поділився гість бібліотеки, вчитель історії школи №39 Шалюта Юрій Борисович.
Під час заходу бібліотекарі презентували книги, що висвітлюють події тих днів 2014 року. Присутні переглянули фільм «Зима у вогні» режисера Євгена Афінеєвського і хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
 

16.02.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
 
Сьогодні ЦРБ ім. П. Загребельного відзначила День єднання, залучивши дітей до спілкування про єдність та цілісність нашої держави.
Під час заходу діти поглибили знання про Батьківщину - Україну, пригадали народні символи України, пограли в настільну гру «Українознайчики», ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна».
Гуртківці «ARTMILA» створили власні сюжети на тему єдності України.
 
 

14.02.2023

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
#День святого Валентина
 
  Все ще намагаєтеся вигадати, що з романтичною атрибутики потрібно на свято?
 
 

 ЦРБ ім. П. Загребельного запропонувала відзначити свято - оригінально. Творчий майстер клас – це не тільки свято закоханих за незвичним сценарієм, але і прекрасний подарунок на будь-який смак та розвиток творчих здібностей дітей.
 
 

   Ну і як же без книг про перші поцілунки? Книжки, які гарантують отримання необхідної дози тепла, легкості, щирості й кохання, ви зможете отримати у бібліотеці.
 
 

13.02.2023

Бібліотека ім. С. Олійника
 
  До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці бібліотека ім. С. Олійника провела для старшокласників ЗОШ № 213 інтерактивне заняття «Це цікаво, це важливо!».
  Бібліотекар розповіла про першу жінку, яка зробила великий внесок у науку та першою отримала Нобелівську премію – Марі Скадовську-Кюрі, про її досліди та винаходи в хімії.
 
 
 

  Учні мали можливість актуалізувати свої знання з хімії, активно виконали інтерактивні вправи : «Основні елементи», «Періодична система», «Історія елемента» та долучилися до обговорення книг, які презентувала бібліотекар.

 
 

Відео

 
Ірен Роздобудько.
 

Фотогалерея

 Літні канікули (бібліотека ім. Ю.Гагаріна) 20.06.2014
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter