03.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Я люблю -Україну»
краєзнавча година

   До ЦРБ ім. П. Загребельного завітали діти молодшого шкільного віку на краєзнавчу годину «Я люблю -Україну».
 
 

   Під час заходу діти прийняли активну участь в історичній вікторині, дізналися багато нового і цікавого про історію України, переглянули мультфільми про козаків. Із задоволенням взяли участь у голосних читаннях та майстер класі з виготовлення браслета з атласних стрічок.
 
 

  Також учні відвідали виставку «Сила козацька в наших душах», яка проходить у Галереї мистецтв.
 
 

02.09.2021

Бібліотека №1
«Майстриня слова»
Голосні читання

     До 70-річчя від дня народження української поетеси Наталії Поклад, бібліотека №1 провела голосні читання для учнів 4 класу ССЗШ № 277.
 
 
   Бібліотекарка ознайомила дітей із біографією поетеси та її творчістю. Поетична атмосфера заходу спонукала школярів виразно читати вірші Наталії Поклад.
 
 

02.09.2021

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Сучасна українська письменниця Леся Пронь - дітям»
    Творча зустріч

    У ЦРБ ім. П. Загребельного завітала сучасна дитяча письменниця Леся Пронь, яка зустрілась з юними читачами, презентувавши свої книги.
 
 
 

На зустрічі діти по-особливому сприймали емоційні та захоплюючі мандрівки творчістю письменниці, затамувавши подих слухали колискову у виконанні авторки.
Бібліотека отримала в подарунок книги з автографом, а діти – бажання читати та зустрічатись з письменниками.
 
 

31.08.2021

Бібліотека №119
«Готуємось до школи»
Бібліомайданчик

    День знань – це свято не тільки для школярів, а і для вихованців дитячого садка, які у майбутньому теж підуть до школи. Але до школи треба ретельно готуватися.
 
 
 
   Тому бібліотека № 119 для дітей влаштувала для дошкільнят мандрівку до Країни знань. Книжки «Букварик-дошколярик», «Скоро до школи», яскраві абетки – малята залюбки знайомилися із навчально-ігровою літературою.

 
 
 
  Музична руханка з цифрами та буквами, розвага «Знайка-відгадайка», гра з різнокольоровими кубиками-літерами «Склади слово» - разом з бібліотекарями діти робили пізнавальні кроки стежиною знань. А поробки з паперу «Олівець-малювець», які дошкільнята виготовили на майстер класі, стали сувенірами до свята і заохотять дітей до навчання.
 

27.08.2021

Бібліотека №119
«Казки Івана Франка»
Сонячні читання

З нагоди 165-річчя від дня народження видатного українського письменника Івана Франка бібліотека № 119 для дітей запросила вихованців інклюзивних груп ДНЗ № 176 до літературної подорожі просто неба.
Дошкільнята зацікавлено слухали розважально-повчальні казки зі збірки «Коли ще звірі говорили», разом із бібліотекарями обговорювали прочитане. Адже казкові оповіді Івана Франка вчать дітей бути чесними, правдивими, прищеплюють їм любов до рідної природи, розвивають цікавість і допитливість. Під час гри-руханки маленькі читачі пригадали інші казки про тварин.
У подальшому діти продовжать знайомитись із творчістю знаного майстра українського слова, прочитають багато його творів, зокрема, і в бібліотеці, і в школі. А наразі, на згадку про сонячні читання, малята створили з паперу книжкові закладинки у вигляді одного з улюблених франківських персонажів, залюбки взявши участь у майстер класі з оригамі «Казковий Лис».
 

04.08.2021

Бібліотека №119
Дорожня грамота
Галявинка безпеки
 
З нагоди Міжнародного дня світлофору, що відзначається 5 серпня, бібліотека № 119 для дітей запросила вихованців інклюзивних груп ДНЗ № 176 на галявинку безпеки. Книжки «Абетка дошколярика-пішохода», «Безпека малят», «Твої дороги», «Бережи себе, малюк!», рухлива гра «Стій! Увага! Йди!», майстер клас з виговлення книжкових закладок «Світлофор-Моргайко» нагадали діткам про правила дорожнього руху та обачну поведінку на вулицях.

 

29.07.2021

Бібліотека №119
 «У колі друзів»
Година спілкування
 
   30 липня відзначається Міжнародний день дружби – свято, що нагадує про взаємну допомогу, про толерантні стосунки, про важливість дружби та друзів. А бібліотека – це місце, де можна дружити і з читачами, і з бібліотекарями, і з… книжками. У цьому переконалися відвідувачі бібліотеки № 119 для дітей під час години спілкування «У колі друзів».
 
 
 

  Огляд книжок українських та зарубіжних письменників про дружбу, бесіда-роздум «Правила дружби», «Мій найкращий друг», гра «Продовж прислів’я» - діти залюбки поринули в атмосферу позитиву, розуміння та обирали твори для читання. А серед новинок, з якими знайомилися відвідувачі, особливу увагу привернула книжка для підлітків відомої української письменниці Марії Морозенко «Доросла зима» - історія про дружбу, перше кохання, чесність, співчутливість, людяність – основні морально-етичні цінності, які знадобляться у житті.


 
 

29.07.2021

Бібліотека №1
 
   Бібліотека - філія № 1 завітала до маленьких друзів ДНЗ № 175 і провела інтерактивний казковий майданчик до Міжнародного дня дружби.
 
 
 
 
   Діти взяли участь у вікторині "Швидко казку пригадай!" Чудово, що малюки вже знають казки різних країн про дружбу! Маленькі читачі інсценували українську народну казку "Ріпка", яка навчила їх разом долати життєві труднощі. Діти читали вірші про дружбу, співали пісні, танцювали, грали у гру "Знайди друга!". На згадку про зустріч бібліотекарка подарувала казки про дружбу.
 

26.07.2021

Бібліотека №1
 
  Для відвідувачів гуртка "REP", бібліотека - філія №1, провела пізнавально – розважальну подорож книгою Паркера Стіва «Коти і кошенята».
 
 
 
 
 
   Діти дізнались цікаві факти про котів, подивились чудові ілюстрації, а потім виготовили поробку «Котик – муркотик». Запрошуємо усіх охочих до нашого гуртка!
 

26.07.2021

Бібліотека ім. С. Олійника
 
  Бібліотека ім. С. Олійника для мешканців Лісового масиву провела краєзнавчу годину «Постать в історії» до Дня рівноапостольного князя Володимира Великого.
 
 
 

   Читачі мали нагоду поринути в ті давні часи, коли правив Великий князь, дізнатись про історію хрещення Київської Русі.
   Гості дякували за цікавий та інформативний захід і виразили побажання на подальші зустрічі.
 
 

23.07.2021

Бібліотека №119
Мешканці підводного царства
 
  23 липня, у Всесвітній день китів і дельфінів, бібліотека №119 для дітей запросила вихованців інклюзивної групи ДНЗ №176 на природознавчу прогулянку.
 
 
 
 
 
  Голосні читання казкових історій про гігантів морів і океанів – китів та дружелюбних і симпатичних дельфінів, загадки про підводний світ, майстер клас «Кит з фонтанчиком», знайомство з цікавими книжковими новинками – дошкільнята залюбки долучилися до екологічної зустрічі, яка нагадала діткам про бережливе ставлення до природи.
 
 

Відео


Акція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

ФотогалереяЯрмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування – 2011

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter