13.02.2019
Бібліотека ім. С. Олійника |
«Гендерна обізнаність – навіщо?»
Заняття – тренінг
Заняття – тренінг
На заняття – тренінг «Гендерна обізнаність – навіщо?» з циклу заходів «Гендерна рівність – крок в європейське майбутнє» у рамках проекту «Подолаємо гендерне насильство разом» завітали до бібліотеки учні 10 класу ЗЗСО № 213.
Бібліотекарі разом з учасниками розглянули актуальне питання про гендерну обізнаність, що означає це поняття, та чи потрібна гендерна рівність взагалі? Адже необхідно зрозуміти, що гендерна обізнаність стосується не тільки бажання жінки бути реалізованою, можливо це бажання всього суспільства жити в розвинутій країні, де функціонує громадянське суспільство.
Учнів вразила тематична виставка «Подолаємо гендерне насильство разом», її обґрунтоване розкриття, різноманітність інформаційних джерел та висвітлення гендерної ситуації.
Наостанок кожен з учасників розповів свої враження від тренінгу, поділився пропозицією вирішення гендерної рівності та обґрунтував власну позицію.
12.02.2019
«Любімо світ, в якому живемо»
Природознавча мандрівка «Давайте будем все оберігати:
Джерела, ріки, квіточки малі. Любить всім серцем й завжди пам’ятати, Що ми є часточка природи на Землі.» Надія Красоткіна Є серед нас люди, котрі немовби чують та розуміють голоси дерев і трав, звірів і птахів та розкривають їх таємниці і загадки. Саме такою незвичайною людиною був дитячий письменник Віталій Біанкі, який створив більше 300 казок, оповідань та повістей для дітей – справжню енциклопедію природи.
З нагоди 125-річчя від дня народження чудового письменника-природознавця за проектом «Маленькі кроки у світ великої літератури» до бібліотеки завітали вихованці ДНЗ № 176. Захоплюючий світ живої природи відкрили для себе малята, слухаючи розповідь бібліотекаря та уривки з казок Віталія Біанкі. Діткам було дуже цікаво дізнатися більше про життя тварин, птахів та рослин, яких вони можуть зустріти на подвір’ї свого будинку, на березі річки, мандруючи лісом або затишним парком. Адже письменник ставив собі за мету не лише розважати, а й навчати дітей. Він довів, що література для найменших читачів може бути не тільки цікавою, а й корисною, вчив їх добру та любові до навколишнього світу. «Пелюстки розкривають квіти, І соловейко п’є росу. Ми серед цього дива, діти, Учімось бачити красу.» 12.02.2019
«Чарівний світ бібліотеки»
Бібліомозаїка
Не дивлячись на дощ до бібліотеки завітали вихованці дитячого садочка № 689.
Щойно діти переступили поріг книгозбірні на них чекав сюрприз. Їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. І почалася захоплююча подорож бібліотекою! Книги відкривали свої сторінки для малечі, вели їх у чарівний світ фантастичних пригод та мандрів, принцес та принців. Діти жваво усім цікавилися, слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання казкової вікторини. Неабияку зацікавленість викликали пізнавально-розважальні ігри, а завершилась подорож чудовим, українським, анімаційним мультсеріалом «Моя країна – Україна». 12.02.2019
«Від сторінки до сторінки презентуємо новинки!»
День нової книги Кожна нова книга в бібліотеці — це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. 12 лютого в ЦРБ ім. П. А. Загребельного для різних категорій користувачів відбувся День нової книги. Читачам були представленні нові надходження, які отримала бібліотека за IV квартал 2018 року.
11.02.2019
«Прийде весна і все довколо оживе...»
Година спілкування Останній місяць зими… Так хочеться відчути промінчики теплого весняного сонечка. Всі ми в очікуванні «весни-чарівниці», а також діти-біженці, які є читачами ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
Настрій покращується, якщо можна взяти участь у годині спілкування, пограти в різноманітні настільні ігри, подивитись яскраво ілюстровані українські та зарубіжні казки, почитати віршики. Читай! Мрій! Фантазуй та твори! 10.02.2019
«Чарлз Дарвін і його кредо життя»
Виставка-презентація «Той, хто вміє змарнувати одну годину часу,
не зрозумів цінності життя» Ч. Дарвін 10 лютого для різних категорій користувачів було презентовано тематичну виставку: «Чарлз Дарвін і його кредо життя», підготовлену до 210-річчя від дня народження англійського природослідника.
Бібліотекар ознайомила присутніх із життям англійського науковця, що створив еволюційну теорію та запропонував принцип природного добору. Цікаві навколишні подорожі Чарлза Дарвіна на Вогняній Землі та зустріч з аборигенами навели його на думку про тваринне походження людини. Розповідь бібліотекаря супроводжувалась ілюстраціями, які були представлені на виставці. Читачам також надано інформацію про те, що знайти архів Чарлза Дарвіна, який зберігається в Кембриджському університеті, можна вже у вільному та необмеженому Інтернет – ресурсі.
Вивчаймо разом біографії великих вчених! 10.02.2019
«Мистецтво декупажу - чари своїми руками» Майстер-клас У бібліотеці пройшов майстер-клас за проектом «Бібліотека як освітній простір» до року Китаю в Україні для дітей із багатодітних родин та дітей учасників ООС.
Від співробітників благодійної організації «Шлях до майбутнього» школярі дізналися, що серед творчих хобі цей вид декоративно-прикладного мистецтва займає одне з найперших місць. 08.02.2019
«Соло»
Мистецька година У Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся дебют молодої театральної студії Art-grupp.
Молоді виконавці представили глядачам незвичайний концерт «Соло», в якому прозвучали сучасні хіти у виконанні хлопців та дівчат. Хвилювання артистів передалося слухачам. Ліричні та патріотичні пісні не залишили нікого байдужим. 07.02.2019
«Птахи й квіти, як вишиванки - для радості.
А звірі — щоб їх боялися» Творча зустріч «...всім заповідаю любов»
М. Приймаченко
Чи бачили ви колись зеленого слона в капелюсі або смугасту корову? А рожеву мавпу з шістьма пальцями? Ні? А ось гості літературно-мистецької вітальні «Автограф», що в бібліотеці ім. Ю. Гагаріна для дітей, нарешті стали свідками такого незвичайного явища.
07.02.2019
«Ювілейна виставка. Марина Соченко»
Вернісаж
7 лютого в Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району відкрилась виставка київської художниці Марини Соченко, майже 100 живописних та графічних робіт представляють тридцять років творчості - пейзажі, натюрморти, портрети, жанрові полотна.
Особливе місце в експозиції займають роботи, присвячені
подіям і героям Революції гідності, учасникам оборони Донецького аеропорту,
бійцям ООС. Більшість з цих робіт створена з натури, на майдані, в зоні бойових
дій на Донбасі.
На відкритті виставки з промовою виступали: начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Деснянської РДА Ігор Миколайович Закомірний, Лауреат Шевченківської премії Валерій Олександрович Франчук, член Національної Спілки художників України Олександр Іванович Мельник, академік, доктор філософії Бугрим Валентин Володимирович, рідні Героїв Небесної Сотні та воїнів-кіборгів. Щиро лунали українські пісні у виконанні хору «Гомін».
Виставка експонується з 7 по 24 лютого. Запрошуємо всіх бажаючих! 05.02.2019
«З Новим роком!»
新年快乐 Свято Ви не здивовані такому вітанню на початку лютого? Але …
Сьогодні одна з найрозвиненіших країн світу – Китай, святкує Новий рік! А оскільки 2019-ий в Україні оголошено роком цієї незвичайної країни, учасники творчої студії «Дивограй», вирішили відсвяткувати цю подію з урахуванням китайських традицій. Барвисто прибрана зала, яскрава книжкова виставка, колоритні бібліотекарі у китайському одязі, багато червоного кольору, презентація про цікавинки країни… А який «Драконіще» - головний китайський символ зустрічав усіх відвідувачів бібліотеки! |
Відео
|