15.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Австрія: минуле та сучасне»
за проектом: «Читаючи, подорожуй світом!»

15 лютого в ЦРБ ім. П. А. Загребельного було розпочато цикл публічних заходів за проектом «Читаючи, подорожуй світом!» до Міжнародного року сталого розвитку туризму. Учні загальноосвітньої  школи № 119 взяли участь у культурологічній годині «Австрія: минуле та сучасне».

Читачам було представлено виставку-подорож, яка знайомить з географічним положенням, природними умовами, історією, політичним устрієм та культурою Австрії. Бібліотекар презентувала слайд-шоу, що допомогла присутнім ознайомитись з дев’ятьма об’єктами світової спадщини ЮНЕСКО.
Учасники заходу здійснили віртуальну подорож до музею Моцарта у місті Зальцбург. Із задоволенням школярі прослухали увертюру композитора «Чарівна флейта».

Відвідувачі бібліотеки також мали можливість подивитись документальну кінострічку «Австрія. Найкращі місця на планеті».

«Цікавою сторінкою» заходу стала участь читачів у вікторині «Хто найкраще знає культуру Австрії…».

Переможці отримали подарунки від бібліотеки.

Приєднуйтесь до наших заходів!
 

15.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
Шановні користувачі!

Пропонуємо Вашій увазі виставку-пораду
«
Будь сучасним! Читай українське!»

Твори, представлених авторів – це історичний, соціологічно-психологічний портрет України.

Звертаючись до виставки ви можете прочитати твори письменників - лауреатів Шевченківської премії, письменників-лауреатів конкурсу «Коронація українського слова»; популярні романи, повісті, оповідання  талановитих сучасних українських письменників різного віку, які користуються неабияким попитом у наших користувачів.
Шануймо українське  слово, бо саме рідне слово є тим носієм духовності нації, що нас об’єднує, дозволяючи залишатися своєрідною, цікавою, незалежною спільнотою, не забуваючи про свою історію та будуючи своє майбутнє…

Виставка діятиме протягом року.
 

14.02.2017

Галерея мистецтв
«Відкриття художньої виставки»

14 лютого о 17.00 в Галереї мистецтв Деснянського району відбулося відкриття виставки заслуженого художника України Юлія Скаканді та його родини. Також на виставці були представлені роботи  спеціального гостя – члена Національної спілки художників України із Закарпаття Василя Дуба.
Пропонована виставка – розмаїття візуальних бачень мистецьких стилів Юлія Скаканді, Василя Дуба, Георгія Зубковського, Ірини Зубковської-Скаканді та Юлії Скаканді.
В експозиції були представлені ілюстрації до книжок відомих  письменників, казок та  пейзажі дивовижного Закарпаття.

На відкриті виставки виступили: очільник громадської організації   «Український дім» Роман Кухарук, який відмітив якісну роботу галереї мистецтв та дав позитивну оцінку роботам Юлія Скаканді, акцентувавши увагу на його графіці. Разом з тим Роман Кухарук приділив значну увагу життєдайному живопису талановитого митця Василя Дуба. Цікавий та іскрометний виступ Цезарія Ганушкевича мав професійний характер мистецького аналізу, доступний широкому загалу.
Після офіційних заходів відбувся невимушений обмін враженнями та думками. Митці мали змогу поспілкуватись із журналістами.
 

13.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Мандруємо країнами Західної та Північної Європи…»
за проектом «Читаючи, подорожуй світом !»

Шановні користувачі!

Генеральна Асамблея ООН затвердила прийняття 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму, що сприятиме кращому порозумінню та взаємній підтримці між різними народами усього світу.
Всіх бажаючих запрошуємо до ЦРБ ім. П. А. Загребельного ознайомитись з туристичною мозаїкою «Мандруємо країнами Західної та Північної Європи…»,яка допоможе мешканцям нашого району дізнатись про велику спадщину різних європейських цивілізацій, доторкнутись до сторінок історії, економічного розвитку, науки, культури, мистецтва різних націй та народностей, що проживають на європейській території та забезпечить якнайкраще розуміння духовних цінностей, притаманних різним народам, сприяючи тим самим зміцненню миру в усьому світі.

Виставка та публічні заходи за проектом  будуть діяти протягом року.
Ласкаво просимо до бібліотеки!
 

13.02.2017

Бібліотека №115
«І квітне на Землі кохання…»
Година романтики

Коли тобі 12, - твій День святого Валентина проходить у бібліотеці. Але бібліотека №115 доклала всіх зусиль, аби цей день для наших читачів став особливим.

На побаченні з учнями 6 класу ЗОШ №249, за усіма канонами свята було і трохи інтриги, і дрібка спокуси, краплинка відвертості, і маса запалу та веселощів.
Про історію, традиції і особливості свята та його святкування у різних країнах, символіку подарунків та різних знаків уваги на початку зустрічі розповіла нашим гостям бібліотекарка. Конкурс «Адамове яблуко» виявив усіх найдобріших, найчемніших, найкмітливіших та найщедріших – дарувати один одному відверті зізнання та компліменти завжди приємно. І на останок, розпочалися запальні танці.
Тих, хто не потрапив на романтичну вечірку, запрошуємо до абонементу старшого відділу обслуговування читачів, де проходить акція «Я + Ти». Приходь і напиши, якою має бути твоя друга половинка і, можливо, десь серед багатьох валентинок, ти знайдеш повний збіг і взаєморозуміння.

Ну, а тим, хто давно вже визначився зі своїм коханням та пристрастю – любов’ю до книг, - ми підготували добірку чуттєвої та ліричної літератури «Романтичний куточок».
 

12.02.2017

Бібліотека ім. В. Кучера
«З любові починається життя…»
Романтичний вечір

«Якщо кохаєш,
то таке багатство відкриваєш в собі,
стільки ніжності, ласки,
навіть не віриться, що так умієш любити…»
Антон Чехов

В бібліотеці ім. В.Кучера відбувся романтичний вечір до дня Святого Валентина «З любові починається життя…».

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Саме тому його святкують напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом з природою,  стають ще сильнішими. Присутні познайомились зі зворушливими історіями кохання Петрарки і Лаури, Івана Мазепи і Мотрі, Трістана і Ізольди. Прослухали вірші про кохання  із збірки «Синдром» Ольги Подольської.
Пісні про кохання, які лунали на святі у виконанні учасників гурту «Гомін» нікого не залишили байдужими, адже це найкращі слова, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець відомих поетів та композиторів.

В секторі художньої літератури була представлена книжкова виставка «Так ніхто не кохав», з якою мали змогу ознайомитись всі бажаючі.
 

09.02.2017

Бібліотека №119
«Бібліотекарі – дітям Сонця і Дощу»
Голосні читання
з циклу «Чарівний світ природи у творах дитячих письменників»
за проектом «Маленькі кроки у світ великої літератури»

Дітки з особливими потребами – читачі бібліотеки № 119 – завжди раді зустрічі з бібліотекарями та книжечками.

9 лютого бібліотекарі відвідали спецгрупу вихованців ДНЗ № 176 і провели голосні читання для дошкільнят.
Залюбки дітлахи слухали віршики про природу, казочки про тварин, ділилися враженнями про почуте. Також охоче малята переглядали дитячі журнальчики, намагалися читати самостійно, а бібліотекарі їм у цьому допомагали. Дошкільнятам дуже сподобалося щире спілкування з працівниками бібліотеки, які долучають маленьких читачів з особливими потребами до читання та запрошують до цікавих заходів у бібліотеці.
Тож наступна зустріч із дітками Сонця і Дощу вже відбудеться у бібліотеці, яку вони із задоволенням відвідують, а бібліотекарі з нетерпінням будуть чекати на своїх маленьких друзів.
 

05.02.2017

Бібліотека ім. В. Кучера
«Ольга Подольська – в пошуках  щастя…»
Літературна зустріч

Нам не можна бути у двох.
Так сказали чи доля чи Бог.
Не шукай мене в неба безодні:
Зорі тихі, сліпі і сонні.

Ольга Подольська

В бібліотеці ім. В.Кучера 5 лютого відбулась літературна зустріч  з письменницею Ольгою Подольською. В заході була презентована збірка «В поисках  счастья…» - проза про щастя.

Щастя – це збірка емоцій, своїх і чужих, пережитих авторкою. Гості у мовчазному захопленні разом з Ольгою Подольською знову і знову переживали радість і печаль, біль і  захоплення.
На завершення презентації  поетеса подарувала всім учасникам заходу свою книгу.
 

04.02.2017

Галерея мистецтв
«Моє зимове місто»
Майстер-клас

4 лютого в Галереї мистецтв ЦРБ ім. П.Загребельного відбувся майстер-клас «Моє зимове місто», на якому діти разом зі своїми батьками  насолодилися оригінальним і доступним видом спільної творчої діяльності -  створення композиції за допомогою ватних дисків. Ця проста у виконанні аплікація позитивно впливає на розвиток творчої уяви, тренує у дітей логічне та просторове мислення.
 

03.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
В день пам’яті Павла Архиповича Загребельного  працівники центральної районної бібліотеки відвідали  родину письменника в Кончі-Озерній. Цікавими спогадами поділилися Елла Михайлівна та  донька Марина Павлівна. Добрі, теплі слова про Павла Архиповича прозвучали від українського письменника, громадського та політичного діяча  Володимира Олександровича Яворівського та  його дружини. Віра Павловська, згадувала про надзвичайно енергійний, вольовий та працьовитий характер письменника.
«Бажаю вам здоров’я, як у Всесвіту !» - побажала всім присутнім Елла Михайлівна, мудра жінка з витонченим сприйняттям світу, «муза та натхнення» Павла Загребельного.
 

02.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Павло Загребельний. Грані універсального таланту…»
Вечір пам’яті

3 лютого в 2009 році на 85-ому році життя видатний український письменник Павло Архипович Загребельний відійшов у вічність.

2 лютого до дня вшанування пам’яті Павла Архиповича Загребельного в ЦРБ  для читачів різних вікових категорій відбулась відео-година «Павло Загребельний. Кінематографічна спадщина…», яка розповідає про автора, як письменника та сценариста в одному обличчі. Кінострічки за сценаріями Павла Архиповича увійшли до «золотого фонду кінематографії».
В рамках вечора пам’яті  Пройшла бесіда за книгою «Левине серце» за проектом «Павло  Загребельний : золоті сторінки творчості».

«Левине серце» - твір про простих людей, який збагачуючи розум і виховуючи почуття,-  спонукає до роздумів і корисної  праці, до розмови, де може бути згода і незгода, до відкриття соціально моральних істин буття. Це оригінальний художній твір про шляхи розвитку колгоспного села, про вплив науково-технічної революції на сільськогосподарське виробництво, про боротьбу за високі врожаї. В основу комічного конфлікту у романі «Левине серце» письменник заклав позицію гармонізації буття через гумористичний погляд на нього.
Читаймо Павла Загребельного разом!
 

Відео

 .
Твори С. Олійника.
 

Фотогалерея



Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування – 2011

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter