12.11.2018
ЦРБ ім. П.А. Загребельного |
«Вигнання з раю»
Розмова про книгу
Розмова про книгу
12 листопада в ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбулась розмова про книгу «Вигнання з раю» за проектом: «Павло Загребельний: золоті сторінки творчості» для різних категорій користувачів.
В романі письменник створив низку привабливих, гумористично змальованих образів та типів характерів сільської місцевості. Пропонований твір є продовженням роману «Левине серце».
Запрошуємо всіх охочих до читання прози Павла Загребельного!
09.11.2018
«Цікаво про мову і не тільки...»
Мовознавчий урок У День української писемності та мови ЦРБ ім. П. Загребельного, спільно з бібліотеками №119 та 115 для дітей, провела для всіх охочих особливий урок української мови. Його спеціальними ведучими стали Антоніна Іванівна Мовчун, заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук, доцент та її донька, популярна українська дитяча письмениця, Леся Мовчун.
Цікаві факти про українську мову, захоплюючі розповіді про фразеологізми, веселі вікторини і незвичайні мовні завдання – все це створило невимушену атмосферу та спонукало присутніх до подальшого, поглибленого знайомства з особливостями вживання української мови.
А «Мовна лікарня» Лесі Мовчун, в особі її головної героїні Лєрки Севрючки, продемонструвала дітям, як через невміння правильно і грамотно говорити по-українськи можна потрапити у різні кумедні ситуації та як можна навчатися із задоволенням і задля задоволення. Книжка-гра, великого формату, з яскравими ілюстраціями у якій є місце, де погратися в настільну гру, де на сторінках можна виконати завдання, заповнити кросворд чи виконати веселий тест... Тож запрошуємо усіх, хто любить читати та бажає вдосконалити українську мову, змістовно провести час з «Мовною лікарнею» у бібліотеці, класі, на уроці і після уроків, вдома, самостійно чи з друзями! 09.11.2018
«Героїчні сторінки Другої Світової війни. Визволення Києва та України»
Історико - патріотична година 9 листопада в ЦРБ ім. П. А. Загребельного була проведена історико- патріотична година для студентів університету ІІІ-го віку, які навчаються при Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району.
Заключною ноткою заходу стали українські патріотичні пісні та вірш, які виконала читачка бібліотеки для учасників заходу - членів інтелектуального клубу «Пізнаймо світ через книгу та кінематограф». Світла і вічна пам’ять поколінню, яке власним життям захистило майбутнє своїх нащадків! 09.11.2018
«Професія фахівця з правових знань завжди почесна»
Профорієнтаційне заняття
В бібліотеці відбулось профорієнтаційне заняття за проектом «В життя зі школи стежку обираємо» для учнів 10 класу ЗЗСО № 147.
Бібліотекарі презентували учасникам заходу тематичну інформаційну виставку. 08.11.2018
«Замки та фортеці України –
хранителі історії нашої Батьківщини» Віртуальна мандрівка за проектом «Пам’ятай! Відроди! Збережи!» «Ції фортеці мури кам’яні, були колись лицарству за домівку і за твердиню в битвах,» - такими віршами відомої української поетеси Ліни Костенко розпочали бібліотекарі історичну подорож для учнів, які завітали до бібліотеки.
Немовби щезла завіса століть, і перед школярами відкрилися таємниці буремної минувшини українського народу, що тісно пов’язана з її мовчазними свідками – замками та фортецями, стіни яких так багато чули, вежі яких так багато знають. Школярі зрозуміли, що замки і фортеці України – це кам’яний літопис, який розповість захопливі історії кожному, хто забажає їх почути. Тому дуже важливо пам’ятати та шанувати історичну спадщину свого народу, його безцінні пам’ятки. 07.11.2018
«Юні інженери» Інтелектуальна гра 7 листопада бібліотека № 115 для дітей провела виїзне засідання у рамках науково-популярного клубу «Територія Н» у ЗЗСО № 249. Учні сьомих класів створили команди «Журавлі» та «Три розумники» і перетворили простір класу у інженерну лабораторію.
Після підведення підсумків лідером стала команда «Журавлі». Тож побажаємо «Трьом розумникам» успіху у наступних конкурсах. З нетерпінням чекаємо на нову зустріч! 07.11.2018
«Булінг в школі. Що це?»
У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право», у бібліотеці відбулася зустріч учасників тренінг-класу «Злагода» з начальником Деснянського районного відділу ДРАЦС головного територіального управління юстиції Кариною Мінчук.
06.11.2018
«Хіти читацького сезону!»
День нової книги 6 листопада в ЦРБ ім. П. А. Загребельного для користувачів різних категорій відбувся День нової книги.
Запрошуємо шанувальників і любителів книги долучитись до дегустації літературних НОВИНОК. 30.10.2018
«Книги, які варто прочитати…»
День нової книги Кожна нова книга в бібліотеці - це подія, це завжди таємниця і нове знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення.
У бібліотеці пройшов День нової книги «Книги, які варто прочитати…» для різних категорій читачів. Запрошуємо всіх до бібліотеки та сподіваємося, що ви знайдете для себе багато цікавих новинок! 30.10.2018
«Будуємо комунікацію. Вирішуємо конфлікти»
Тренінг Конфлікти часто відбуваються через відсутність або обмеженість необхідної інформації.
29.10.2018
«Історія творить нас унікальними та неповторними…»
Краєзнавча екскурсія
«А ви думали, що Україна так просто.
Україна - це супер - це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань.Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.» Ліна Костенко 29 жовтня працівники ЦРБ ім. П. А. Загребельного організували екскурсію читачам – біженцям з Афганістану, Бангладеш, Сомалі до Національного музею історії України за проектом «Пам’ятай! Відроди! Збережи!». Разом з екскурсоводом іноземці «пройшли історичним шляхом України» від часів Трипілля до епохи козаччини. Кожен із експонатів музею розповів свою надзвичайно цікаву історію.
Біженці ознайомились з рідкісними археологічними, етнографічними, нумізматичними колекціями, прадавніми друкованими книгами, мальовничими полотнами та скульптурами. Наочному сприйняттю подій від далекої минувшини допомогли коментарі викладача студії «Українське слово» Сич Тетяни Миколаївни та перетворили екскурсію в справжній урок історії. Наповнені новими знаннями та позитивними емоціями іноземці побажали й надалі продовжувати знайомство з культурним та мистецьким життям України. Цікавинкою стала прогулянка по Старокиївській горі та пейзажній алеї, де біженці змогли зробити романтичні та веселі фото на згадку. |
Відео
|