21.02.2017
Бібліотека № 2 для дітей |
«Оминаймо гострі кути!»
Тренінг
«Коли вам здається, що у вашому
житті немає конфліктів,
перевірте, чи є у вас пульс»
Ч. Ліксон
Нажаль, повсякчас у нашому житті трапляються конфлікти. Але проблема не в їх наявності, а в тому, який характер вони носять і яким чином їх вирішити.
Сподіваємося, що отримані знання та поради, корисні і будуть використані. І обов’язково запам’ятається: «Врівноваженість та стриманість – ознака людей сильних».
20.02.2017
«Екологічний слід який ми залишаємо»
Бесіда – гра
(за проектом «Збережемо дивосвіт рідної країни») Чергове заняття гуртка юних любителів природи «Капітошка» перетворилось в захоплюючу та пізнавальну гру.Завдяки допомоги волонтерів екоклубу «Зелена хвиля» Олени Мельниченко та Анни Войтович діти відкрили для себе багато цікавого.
В ігровій формі, за допомогою тестів та анкетного опитування, екологи ознайомили дітей з поняттям екологічного сліду та розповіли, як особистий стиль життя кожної людини впливає на нашу екосистему.
20.02.2017
«Герої не вмирають…Просто йдуть…»
Вечір – реквієм Червоним полум’ям горить Вкраїна
І чорний дим їй застеляє очі. Стоять герої славні до загину, На барикадах люди дні і ночі… Трофимова Н. А. 20 лютого в Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. Загребельного відбувся вечір - реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…» з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні для учнів 8 класів школи №119. Учасники заходу в скорботі й з великою вдячністю згадували Героїв Небесної Сотні та наших Героїв-бійців, які віддали свої життя, захищаючи майбутнє України. Гостем заходу був учасник Майдану, художник, учасник проекту по встановленню пам’ятника Небесної сотні та героям АТО Юрій Петрович Дрюченко. Учасник революційних подій 2013-2014 рр. розповів про вшанування та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні для нинішнього та прийдешніх поколінь встановлення комплексу пам`яті на вул. Інститутській розроблено найкращими митцями України… Також гостем вечора була українська художниця Леся Миколаївна Тищенко, яка представила виставку своїх робіт написаних під час її перебування на Майдані та в зоні АТО. В рамках заходу було започатковано мистецький проект «Будуємо Україну разом» митцями-волонтерами Кравцем А. і Шевчуком В., які провели майстер-клас по розпису будівельних касок-атрибуту Майдану для вихованців Центру естетичного виховання «Гармонія». 18.02.2017
«Магічний світ Ебру»
Майстер-клас 18 лютого в Галереї мистецтв ім. П.Загребельного відбувся надзвичайний майстер-клас "Магія Ебру".
Картини вийшли яскравими, незвичайними, кожен рух шилом або гребенем створив неповторний образ. Завдяки мистецтву Ебру ми надихаємось, фантазуємо, релаксуємо, і отримуємо справжню арт-терапію! До нових зустрічей! 17.02.2017
Моя країна Україна Презентація книги Поки в Польщі проходять бої вовняними клубками, приуроченні до святкування Дня кота, найвідоміший кіт України – Воркіт – святкує у бібліотеці №115.
Повна зала дітлахів та дорослих завітала на презентацію книжки «Щоденник котячих мандрів» за участі авторки – української казкарки, сценаристки та ілюстраторки Лани Ра. Аудиторія охоче згадувала всіх знайомих котів та їх чудернацькі звички. Авторка щоденника ж розповіла про дивовижні пригоди, які трапилися котові, герою «Щоденника», у мандрах Україною. Найцікавіші місця оповідок були зачитані артистичним помічником письменниці – Женею.
«Щоденники кота» - це пригодницький екскурс містами та історією України. Подорожувати з котом веселіше, а Україною – цікавіше. Тож, крізь сторінки щоденника ви отримаєте змогу побувати в містах Одеса, Кривий Ріг, Львів, Коломия, Мелітополь, Саки, Вилкове, у селах Легедзине та Шешори, промчати луганськими степами, пірнути до Чорного озера, здійнятися горою Опук та найцікавіше – поблукати часом.
Дякуємо всім, хто прийшов! Бажаємо скоріше взятися за читання «Щоденника»! 16.02.2017
«Усе починається з добра»
Година доброти «У внутрішньому світі людини доброта – це сонце» В. Гюго Сьогоднішній день яскрава ілюстрація влучному вислову французького письменника. Адже, на вулиці вже ледь-ледь, але пахне весною та примружує очі сонечко, а до бібліотеки на святкування неофіційного, але прекрасного свята – Дня спонтанного прояву доброти – завітали усміхнені, веселі та завжди щиросердні діти.
Приємні слова та компліменти збільшують рівень гормонів щастя, а щасливі люди – рівень добра у світі. Ми щасливі, що сьогодні зробили світ трішечки кращим! 16.02.2017
«Тюльпан» - подарунок - талісман»
Майстер-клас 2017 – рік Японії в Україні, тому черговий майстер-клас учасники творчої майстерні «Сонечко», що у бібліотеці ім. Ю. Гагаріна для дітей, вирішили присвятити «орігамі» – традиційному японському мистецтву. З задоволенням приєдналися до цього і юні саморобники підліткового клубу «Космос» освітньо - культурного центру «Дивосвіт». Натхненні розповідями бібліотекарів про те, як паперові скульптурки служили частиною японських церемоній і чому створювати їх потрібно лише в доброму настрої, діти зупинили свій вибір на «Тюльпану». Подивіться, що з цього вийшло!
16.02.2017
16 лютого в ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся День Нової книги. Працівники бібліотеки представили читачам та колегам нові надходження.
Запрошуємо наших користувачів до читання нових книжок! 15.02.2017
«Багатобарвність музичної палітри Франца Шуберта»
літературно-музичні години «Він змусив поезію звучати, а музику розмовляти…» Ф. Грильпарцер. 13 та 15 лютого в ЦРБ ім. П. А.Загребельного відбулись літературно-музичні години «Багатобарвність музичної палітри Франца Шуберта» , присвячені до 220-річчя від дня народження видатного австрійського композитора, одного з основоположників романтизму, автора понад тисячі музичних творів, серед яких пісні, симфонії, велика кількість творів камерної та літургійної музики.
В заходах взяли учні старших класів загальноосвітньої школи № 248.
Увазі читачів була представлена персональна книжкова виставка, яка розповідає про головні віхи життєвого та творчого шляху композитора. Відвідувачі заходу мали можливість прослухати й пройнятися дивовижним, найпопулярнішим шедевром Шуберта «Аве Марія», переглянути уривки з художньої кінострічки «Шуберт. Песнь любви и отчаяния», за допомогою якої можна було опинитися в часі, коли творив шедеври визначний Шуберт, познайомитись з його життям та оточенням. Також учасники заходу ознайомились з зображенням нотного ряду октету Шуберта та рукописом останньої сторінки варіацій для фортепіанного в чотири руки, які зберігаються в одному із музеїв Австрії. Найактивніші користувачі взяли участь в інтелектуальній грі та отримали подарунки від бібліотеки. 15.02.2017
«Свято Стрітення Господнього: що ми знаємо про нього»
Година духовного спілкування
за проектом «Два храми духовністю єдині»
15 лютого – свято Стрітення Господнього, яке завершує цикл зимових свят. То ж з нагоди цього свята до бібліотеки ім. С. Олійника завітали учні школи № 147 та протоієрей храму святих великомучеників Адріана та Наталії отець Ігор. Священик розповів про свято Стрітення: його походження, традиції, повір’я та обряди, відповів на численні запитання школярів.
15.02.2017
«Австрія: минуле та сучасне»
за проектом: «Читаючи, подорожуй світом!»
15 лютого в ЦРБ ім. П. А. Загребельного було розпочато цикл публічних заходів за проектом «Читаючи, подорожуй світом!» до Міжнародного року сталого розвитку туризму. Учні загальноосвітньої школи № 119 взяли участь у культурологічній годині «Австрія: минуле та сучасне». Читачам було представлено виставку-подорож, яка знайомить з географічним положенням, природними умовами, історією, політичним устрієм та культурою Австрії. Бібліотекар презентувала слайд-шоу, що допомогла присутнім ознайомитись з дев’ятьма об’єктами світової спадщини ЮНЕСКО. Відвідувачі бібліотеки також мали можливість подивитись документальну кінострічку «Австрія. Найкращі місця на планеті». «Цікавою сторінкою» заходу стала участь читачів у вікторині «Хто найкраще знає культуру Австрії…». Переможці отримали подарунки від бібліотеки. Приєднуйтесь до наших заходів! |
Відео
|